tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu napisał/a:
wiem, że kupił jednak ten konoloskop
nie kolonoskop, ale soczewkę kupiłem :mrgreen: a za wynoszenie kodu z forum grozi złość ponad tysiąca użyszkodników, zatem nikt się nie odważy tego zrobić.
A tomecki to może się wyjątkowo [po starej znajomości] na TKT_005 pojawić jako autor, będzie nam miło [ale mam nadzieję, że wcześniej też coś pokaże, dywan, albo... a może nie, bo i tak nasz ochroniarz wykasuje :-P ]
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
tref, to wszystkowidzący już do dywanów się czepia? :mrgreen:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
Mam nadzieję, że poznaliście, że nucę "ta dam - tam ta dam tam - ta dam tam-ta dam tam... (i tak dalej)"

aaaa ja to znam to jest "ta dam - tam ta dam tam - ta dam tam-ta dam tam... (i tak dalej) :mrgreen:
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
aaaa ja to znam to jest "ta dam - tam ta dam tam - ta dam tam-ta dam tam... (i tak dalej)

Znaczy co? Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia? Chociaż to jest chyba tak: "tam dam da dam - tam dam da dam - tam dam ta dam dam - da dam dam da dam"
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia tomecki :mrgreen:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
djack, :-B
 
BAN corso  Dołączył: 15 Kwi 2007
awakqwq napisał/a:
tomecki dziękuje bardzo, zaspokoiłeś moją ciekawość. Chciałbym jeszcze zapytac jak jest z tymi rawami Nikona. Tak jak pisałem mam tylko nie jasną zasłyszana wersje, że do obróbki RAWów (balans bieli) potrzebny jest orginalny płatny soft Nikon. Jak jest na prawdę?

Gratuluje zakupu :-B

Co do matrycowego pomiaru światła to z tego co piszą chłopaki na CF to jest to troszkę loteryjne w jednych puchach ok w inny prześwietla (problem sygnalizowano tylko dla d80).


Co do rawow - sprawe znam z teori ale wyglada na to ze - nikon zapisuje w rawach informacje o ustawieniach z aparatu - te ustawienia sa do odczytania tylko z orginalnym oprogramowaniem - wszystkie inne programy ignoruja te informacje i wtedy trzeba takie rzeczy jak np balans bieli ustawiac na nowo.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach