ArturMaly  Dołączył: 26 Gru 2007
Podstawa i pierwszy :P
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
temat drugi ;d
 

Szprychu  Dołączył: 03 Mar 2008
Jestem zaskoczony, jak bardzo była łatwa matura dzisiejsza. Odnoszę wrażenie, że łatwiejsza, niż wcześniejsze.
Temat z Pana Tadeusza(drugi?), poziom podstawowy.
Jak wam poszło?
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
Szprychu, poszło dobrze. Faktycznie. tekst był baaardzo przyjemny (ten pierwszy) a pytania do niego wcale nie trudne. Jak sie przygotowywałem, to czasami widziałem takie teksty że po przeczytaniu dwa razy nie wiedziałem za co się złapać żeby odpowiadać na pytania.
 

kapsel  Dołączył: 13 Lis 2008
Dało rade, drugi temat.
Jedyna osoba o której wiem, że pisała pierwszy przeczytała wczora z wieczora streszczenie chłopów :D
Obyło sie bez ekscesów.
Swoją drogą tych hipnotyzerów chyba wywróżyłem bo wczoraj na jutubie oglądałem kaszpirowskiego i powtarzałem za nim "adin dwa tri wszystko umiem" :D
 

Szprychu  Dołączył: 03 Mar 2008
Negocjatorek, no to się ciesze, że jesteś zadowolony.
Mam nadzieje, że z uśmiechem na twarzy będziemy wychodzić za każdym razem z sali jak dzisiaj. ;-)
 
dziemek  Dołączył: 29 Gru 2008
podstawa i pierwszy temat. za pół godziny ujawniają rozwiązania, to się okaże, jak naprawdę poszło
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
dziemek, poważnie będziesz to czytał? ja się nie lubie stresować przed czasem. Dowiem się 30 czerwca jak mi poszło, zresztą polski do niczego mi nie potrzebny... a nie sądze żebym tego nie zdał więc póki co do przodu.
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
podstawa i temat drugi :)
poszło nieźle, chociaż nie jakoś wybitnie. Tzn czytanie w porządku, łatwizna. Ale ja z wypracowań to noga jestem :(


ja też nie czytam odpowiedzi nigdy.
 
dziemek  Dołączył: 29 Gru 2008
nie pamiętam części własnych odpowiedzi, ale rozwiązania sprawdzam zawsze. dla poprawienia samopoczucia chociażby
 

Szprychu  Dołączył: 03 Mar 2008
albo pogorszenia... :mrgreen:
Tak samo czekam do czerwca. Jutro panowie angielski, jak się czujecie?
 
dziemek  Dołączył: 29 Gru 2008
z angola piszę rozszerzenie. największe jaja będą, jak w tematach do wyboru nie znajdzie się żadna rozprawka- są 3 tematy z 4 dostępnych-rozprawka, opowiadania, opis, recenzja, więc mogą akurat na złość zrobić i dać inaczej. na próbnych zawsze wszyscy rozprawki brali, to na ostatniej wybiłem się przed szereg i napisałem opis. koło 10 błędów językowych za używanie polskich nazw własnych pisząc o regionie turystycznym miałem :-P
inna rzecz dotycząca matury z języka- mamy w klasie jedną dziewczynę, która zawsze chodzi chora. kaszle, psika, ciąga nosem, kicha, bardzo głośno i nieustannie. jak posadzą ją gdzieś obok, to podczas słuchania chyba się pochlastam...
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
Szprychu, no jako tako. Też rozszerzenie piszę, więc to nie to samo co podstawka, która jest straszliwie banalna.

No ale, tyle lat się uczę, szprecham po angielsku całkiem nieźle i jedyne czego tak na prawdę się boję to to, że nie usłyszę tego co oni tam będą puszczać na tych marnych głośnikach. Gramatyki się nie boję bo wiem, że i tak jestem z niej lewy i pewnie żadnego punktu nie dostanę z transformacji i słowotwórstwa :-D
 

wkkenator  Dołączył: 06 Mar 2008
podstawa, temat drugi
myślę, że nie jest źle, chociaż ja to z wypracowań noga...

Szprychu napisał/a:

Mam nadzieje, że z uśmiechem na twarzy będziemy wychodzić za każdym razem z sali jak dzisiaj. ;-)

ja mam nadzieję, że uśmiech na twarzy będzie po ogłoszeniu wyników :D
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
dziemek, jak nie bedzie rozprawki to się pochlastam na miejscu ;d

dziemek napisał/a:
mamy w klasie jedną dziewczynę, która zawsze chodzi chora. kaszle, psika, ciąga nosem, kicha, bardzo głośno i nieustannie. jak posadzą ją gdzieś obok, to podczas słuchania chyba się pochlastam...
miałem tak na próbnej gdzie nagranie też nie było szałowe i nie wpływało to pozytywnie na morale i nastawienie do pracy :/

[ Dodano: 2009-05-04, 16:05 ]
tak swoją drogą to dużo nas tu jest...
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
negocjatorek, też nie myślałem, że aż tylu młodziaków na forum ;)
 

Szprychu  Dołączył: 03 Mar 2008
wkkenator napisał/a:
podstawa, temat drugi
Szprychu napisał/a:

Mam nadzieje, że z uśmiechem na twarzy będziemy wychodzić za każdym razem z sali jak dzisiaj. ;-)

ja mam nadzieję, że uśmiech na twarzy będzie po ogłoszeniu wyników :D

Będzie trzeba tak na zaś iść do sklepu kupić zapas chusteczek higienicznych. :lol:

W sumie sam miałem rozszerzony angielski zdawać, ale ciesze się, że zmieniłem na podstawowy, bo do szczęścia roz. mi nie był.
Jak tam z waszymi tematami na ustny polski?
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
Szprychu,
„Scharakteryzuj na wybranych przykładach słownictwo internetowe. Oceń jego poprawność w kontekście kultury języka”

mogę gadać godzinę a szanowna komisja nie będzie nawet wiedziała o czym :)
 
dziemek  Dołączył: 29 Gru 2008
ustny polak, będzie wesoło- temat o adaptacji dzieła literackiego, a jako owe dzieło wybrałem trainspotting 8-)
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
Szprychu napisał/a:
W sumie sam miałem rozszerzony angielski zdawać, ale ciesze się, że zmieniłem na podstawowy, bo do szczęścia roz. mi nie był.


a ja ciągle mówiłem że mi roz nie potrzebny ale go wziąłem bo moja nauczycielka nadepnęła na moją dumę mówiąc że od przedszkola się ucze ang i nie bede zdawać na roz. a teraz się okazuje że tam gdzie się wybieram potrzebny jest ang roz więc się ciesze ;)

Mój temat to rola ojca w kształtowaniu młodego człowieka... tak w ogóle to macie już napisane ? :D bo ja jeszcze nie

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach