pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
[pyciar] a co mi tam...
No więc i ja się pochwalę... wstawiam troszkę moich fot na plfoto ale tam niechętnie je komentują, więc może tu?
1.

2.

3.


wszystkie foty robione minoltą x-700 z rokkorem 50mm, negatyw rossman100
 

void  Dołączył: 02 Mar 2009
niezły klimat. zwłacza 1 2.
 

pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
dlatego lubię analoga - foty są takie "brudne", surowe, nieprzejaskrawione chociaż czasem mocno nasycone...
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
no, a jeszcze jak sobie przypomniec zapach dwudziestoletniego rzutnika w trakcie ogladania slajdow...
 
trumil9  Dołączył: 16 Sie 2008
Wszystkie 3 bardzo ladne, najbardziej 1nka
 

pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
haha - Wy nie macie chwalić tylko krytykować :mrgreen: inaczej nigdy niczego się nie nauczę ;-)

[ Dodano: 2009-05-04, 16:43 ]
PS.
troszkę źle podlinkowałem - jak chcecie obejrzeć w nieco większej rozdziałce to kliknijcie po prostu zoom :-P
 
Mauros  Dołączył: 12 Lip 2007
pyciar napisał/a:
haha - Wy nie macie chwalić tylko krytykować :mrgreen: inaczej nigdy niczego się nie nauczę ;-)


Ok jak chcesz :-P
1. fajny dzieciak jednak zbyt bardzo zlewa się z tłem, przeszkadza mi szczególnie to coś kolorowe po prawej
2. Kadr w porządku jednak ten cz-b to mz raczej szaro-ciemnoszary
3. Gdyby nie tytuł to wogóle nie wiedziałbym ocb, ale i mimo to wogóle nie przemawia do mnie ani kadr ani ekspozycja ani nic, przyciągają mój wzrok świeczki :roll: nie wiem czemu

oczywiście ja się nie znam :-)
 

pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
i o to chodziło... w 2 mialem taki problem że jak giąłem krzywe żeby rozjaśnić twarze to strasznie wypalało, z tym sie pogodziłem i czekałem na sugestie co do kadru... 3? Mauros ma rację - dopiero teraz to dostrzegłem (ja tam byłem i wiem o co biega - Wy nie :) mam też wersję z ostrością na 2 plan ale ta mi jakoś lepiej pasi...
jak poskanuję następna porcje gniotków to poproszę o dalsze wskazówki...

edit:
kolejne gniotki
4.

5.

6.


k-m+kit+soczewka z rozwalonego rzutnika

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach