Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
Mam, ale możliwości wersji darmowej są mocno okrojone. Poza tym interfejs średnio mi pasuje.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Apropo.
Mnie cały ten Czeneldz też wiele nauczył. Zwłaszcza dwóch rzeczy: Po pierwsze, by dokonywać konwersji bardziej na trzeźwo niż w stanie wskazującym a dwa, dopomógł mi w podjęciu decyzji o tym, jaki soft zakupić.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu, - jaki?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Tego nie powinienem zdradzać.
Zastanawiam się tylko, czy w Polsce jest przedstawiciel SilkyPix.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
z challenge'u na challenge jest coraz ciekawiej
Korba - świetny wywód :)
 
pepek  Dołączył: 19 Lip 2006
Korba, Zorzyk, może Cadman, - w tej kolejności. Jak pierwszy raz zobaczyłem zdjęcia, to pomyślałem o jakimś pustynno-skalistm kraju i dobrałem zdjęcia do mojego wyobrażenia. A cienie, przepały... Dla mnie liczy się to, jakie wywołuje u mnie skojarzenia i emocje dany obrazek.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
cotti napisał/a:
z challenge'u na challenge jest coraz ciekawiej
Korba - świetny wywód :)

O! I to jest pomysł.
Może w następnym chellendrzdrzu dodatkowo każdy z uczestników skrobnie kilka słów, co nim motywowało do tego typu ustawień i wraz z obrazkiem prześle do organizatora? Co prawda nie wiem, czy to będzie miało sens, ale przynajmniej Jarek będzie miał dodatkowe zajęcie.
Najlepiej chyba, by zdjęcia publikowane były tak, jak do tej pory (jedno pod drugim) a poniżej wszystkich w jednym poście wypowiedzi ułożone w takiej kolejności jak zdjęcia.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Mi RC daje do myślenia, ale inaczej - czy robić, jak mi sie podoba, czy jak innym :) Póki nie ma żadnych nagód, chyba pozostanę przy opcji nr 1.

Co do podpisów, to pomysł OK - a umieszczę je pod każdym ze zdjęć.

Żeby było trudniej - dodatkowo je pomieszam... i przez tydzień trzeba będzie połączyć zdjęcia z opisami we właściwe pary. ;-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Mi RC daje do myślenia, ale inaczej - czy robić, jak mi się podoba, czy jak innym :) (...)

Może dodać taką klauzulę: zdjęcie ma być tak przygotowane, jakby było zamówione do druku w poważnym pismie fotograficznym :mrgreen:
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
Może dodać taką klauzulę: zdjęcie ma być tak przygotowane, jakby było zamówione do druku w poważnym pismie fotograficznym :mrgreen:


byle to nie był dział "jak NIE należy przygotowywać zdjęć" ;-)
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
Łomatko! To ja teraz będę musiał pisać po zabawie z RAW-em?!
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Taa jeesss...
Od teraz do każdego przemielonego RAWa dodajemy opisik: co/jak/po co i dlaczego.
Tylko żadne tam Wypłynąłem na suchego przestrzeń oceanu.... Ot, dygresja po prostu. Ale taka szczera, od serca - z duszy płynąca - by odsłonić swój kunszt i zdradzić warsztat swój, krwawicą i znojem zdobyty.
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
Wychodzi na to, że mogłem się nie mądrzyć, to miałbym spokój :-/ . Ale zapamiętam sobie (jeśli skleroza pozwoli), kto wystąpił z tak niezwykle cenną inicjatywą i spróbuję znaleźć okazję, żeby wykorzystać tę wiedzę :-P
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Taaa...
Wiesz - myślę, że po prostu kręcisz ludzi.
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
Nie potwierdzam i nie zaprzeczam
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
Jarek Dabrowski, a do rc008 chcesz taki opis?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Nie wymagam, bo już dostałem sporo prac, oczywiście bezopisowych.
Ale, jak Ci się będzie chciało - to opis oczywiście będzie mile widziany.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
By namotać Jarkowi:
Osoby które nadesłały już prace proszone są o dostarczenie opisu.
Obywatelu, pamiętaj: Dodając opis pozdrawiamy weteranów walki i pracy — budowniczych Polski Ludowej
.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Michu, no daj spokój... ja już wysłałam :->
mój opis - to był akt prawie twórczy, reszty nie pamiętam ;-) i tego się będę trzymać
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
macioh napisał/a:
cotti napisał/a:
tylko ja cropowałam zdjęcie, denerwował mnie ten dolny, jaśniejszy pasek

to można było robić cropa?


Nie. Plik ma być taki, jak w oryginale. Cotti przekroczyła granice obrony konicznej. Ponieważ juz niedługo 8 marca - myślę, że nie powinniśmy się gniewać.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach