Encor  Dołączył: 27 Gru 2006
(Re)Witam all:)
Nie wiem czy macie tu gdzieś wątek dedykowany do powitań, więc piszę tu. Jakby co to niech admini mi wybaczą:)

Witajcie Panie i Panowie :mrgreen: Po paruletniej wędrówce po innych obozach wracam na łono Pentaxa będąc pod wrażeniem K10D:)
A tych co mnie pamiętają z początków listy, www.pentax.osw.pl, PDML lub paru transakcji kupna/sprzedaży pozdrawiam dodatkowo:)
To kto tu może mi sprowadzić K10D z USA? :-P
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Vitaj Encor.
Owszem, mamy dedykowany wątek do powitań, ale tenże już mchem i szkorbutem zarósł, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by rozwinąć kolejny.
A propo obozów. Czy były to również włoskie obozy pracy czy miałeś na myśli jedynie harcerskie? Bo wiesz, prawdę powiedziawszy, to my tu zajmujemy się głównie kradzieżą chwil wolnych, dlatego zwą nas Bandytami Czasu.
Z tą Kadyszką to może być kłopot. Albo potkło. To już zależy jak ułożysz litery. W każdym bądż razie powodzenia. I oczywiście vitamy serdecznie i radujemy się okrutnie widząc Cię wśród nas.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
A niedawno sie zastanawialem, co sie z Toba dzieje, przegladajac jakies archiwa... Witaj!
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Witam, sto lat! (no może nieco mniej). Skoro do tej pory nie mamy emotki ludka robiącego zdjęcia musimy się posiłkować -> :-B
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Encor - witaj :!:

Jeden z wielkich nieobecnych tego forum - bardzo sie ciesze... :!: :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Witaj Encor!

Mnie tez Ciebie brakowało.

Wiedziałeś, że jesteś taki popularny? :-)

Pozdrawiam
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
... popularny, ale i zasłużony - w końcu skądsiś mam mojego ulubieńca, czyli SFXn 8-)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
zorzyk napisał/a:
w końcu skądsiś mam mojego ulubieńca, czyli SFXn 8-)


heh - a ciekawe kiedy go ostatnio uzywales tak na serio?;)

Pzdr
Spinner
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
SFXn używałem (tu pamieć może być zawodna ;-) ) na plenerku we wrześniu 2004 (?) we Wrocławiu. W domu sprawdzę daty.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Wow... nooo... to moze wez i wykoncz film bo sie przeterminuje...:-P

Pzdr
Spinner
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
He he - filmy wywołane, a niektóre fotki wiszą w Galerii na Yahoo :mrgreen:
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Spox, jaja sobie robie - pamietam go - cholernie glosny ale za to wizjer wporzo mial...

Pzdr
Spinner
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
On nie jest głośny, ma tylko charakterystyczne brzmienie :mrgreen:
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Spox, jaja sobie robie - pamietam go - cholernie glosny ale za to wizjer wporzo mial...


Ma nagraną jego migawkę. Tego egzemplarza właśnie....
 

Encor  Dołączył: 27 Gru 2006
Łomatko:) No dzięki i teges... w ogóle :-D

fotonyf napisał/a:
Wiedziałeś, że jesteś taki popularny? :-)


Absolutnie nie. Ale miło mi 8-)

zorzyk napisał/a:
... popularny, ale i zasłużony - w końcu skądsiś mam mojego ulubieńca, czyli SFXn 8-)


WOW:) Jestem w szoku:) Nie wiem, czy Ci mówiłem, że on trafił do mnie aż z Australii:)

Spinner napisał/a:
Spox, jaja sobie robie - pamietam go - cholernie glosny ale za to wizjer wporzo mial...


No wizjer zajefajny. I te wskazania w którą stronę kręcić manualnie... :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach