Gandalf  Dołączył: 18 Wrz 2008
Myszki A4Techa X7
Witam!
W skrócie: muszę kupić nową myszkę. Ponieważ trochę gram (CS) i jeszcze opinie o wysokiej jakości wybieram mychę z serii dla graczy A4Tech X7. Mam dwóch faworytów:
X750
X748
Nie obchodzi mnie a bardzo DPI. Tylko rozmiar - mam dosyć spore grabie. Jestem przekonany na model 748 ale jest jeszcze model 738 które w teorii są takie same. Więc pytam się jeśli jest tu jakiś użytkownik o ich rozmiar.
Wielkie dzięki za pomoc :-B
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Wersję X750 w wersji bezprzewodowej użytkuję ja. Ma ona kryptonim G6-700. Jest spora i wygodna. Nie mam powodów do narzekań.
 

oc  Dołączył: 29 Kwi 2008
Od półtorej roku X-750F.
Dłoń mam dosyć pokaźną i mysz mogła być jak dla mnie ciut większa, ale nie mogę mówić o niewygodzie. Super precyzyjna, wygodna i wogóle za taką cenę IMHO trudno o coś lepszego.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Ja używam od dawna X-708 i jest idealna, wyważona, wygodna i nigdy nie było z nią żadnych problemów, a używam chyba już ze dwa lata przynajmniej.
 

gajos007  Dołączył: 19 Cze 2008
posiadam x-710 red mysz jak dla mnie idealna.nigdy nie miałem z nią żadnych problemów.no logo się wytarło :mrgreen:
 
erpe  Dołączył: 06 Maj 2007
Mam od prawie dwóch lat X-750F. Dwa razy lutowałem bo się popsuła. Raz padł prawy przycisk; też naprawiłem. Padła rolka - właściwie to tydzień działa, a tydzień ma takie objawy, że chcąć coś przewinąć w górę, najpierw przewija w dół by po chwili "zaskoczyć". Tak, czyszczona wiele razy. Właściwie po moich przygodach mogę śmiało stwierdzić, że ta myszka jest do bani. Albo cała firma (wcześniej miałem jakieś kulkowe myszki tego producenta - też się popsuły). Ale gdyby zepsuła sie całkowicie, kupiłbym sobie drugą taką :mrgreen: Wielkość? Taka mocno średnia. Myślę, żę będzie pasowała tym, co mają duże dłonie. Jeśli kogoś nie zniechęciłem.
 
Gandalf  Dołączył: 18 Wrz 2008
Martwi mnie właśnie ta rolka, to samo mam w obecnej . I jeszcze czytam o pękających klawiszach. Poza tym znalazłem w jednej z tabelek jej wymiary które są podobne z wymiarami mojej obecnej. I chyba się zdecyduję na Razera DeathAdder.
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Mój brat, który kiedyś nawalał w CS'a wcisnął mi myszkę Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0. Jest na kablu. Jakość wykonania (fizyczna) nieco rozczarowująca, ale myszka w ogóle super, bardzo lekka i niesamowicie komfortowa.
 
Gandalf  Dołączył: 18 Wrz 2008
Samp, mała ;-)
 

Thadeus  Dołączył: 21 Mar 2008
X-750F od 3 lat. Sprawdzona w AmericasArmy i Wow. działa dalej choć teraz miał bym problemy ze skutecznym graniem :D. Bardzo precyzyjna, w systemie używam jej z ustawiona na minimum czułością w systemie a na max czułością myszki.
 
Gandalf  Dołączył: 18 Wrz 2008
Thadeus, no właśnie czytałem że przy czułościach powyżej 1800 czy jak są to już interpolowane i powstaje akceleracja.
 

Thadeus  Dołączył: 21 Mar 2008
nie widzę akceleracji wstecznej, jedynie na jednej podkładce mi czasem mysz traciła jak by kontakt. i nie ruszała kursorem. Szybkie machniecie i znów w porządku. Zmiana podkładki i problem zniknął. wiec to chyba wynikało z budowy podkładki. Jedyna wkó.... rzecz to srebrne paski z których złazi lakier wiec na twoim miejscu rozejrzał bym się za innym modelem 750 (nie pamiętam oznaczania ale jest cała matowa ). Za to poezją jest cieniutki kabelek sygnałowy sporej długości. A i w przeciwieństwie do optyków bardzo ładnie działa mi na kocyku na wyrku bez uciekania się do podkładki.
 
Kuzyn Mygosi  Dołączył: 08 Wrz 2008
Gandalf napisał/a:
Thadeus, no właśnie czytałem że przy czułościach powyżej 1800 czy jak są to już interpolowane i powstaje akceleracja.

Modele A4Tech z podświetleniem diodą laserową mają ~2000 dpi (wyżej jest interpolacja - aby uzyskać max precyzję ustawiamy w tryb 2000dpi ).

... modele ze standardową LED mają ~1600 dpi (wyżej interpolacja - trzeba ustawić tryb 1600 dpi aby mieć max precyzję). *model 718 w pomiarach miał faktycznie więcej ... do okolic ~1800 dpi - dziwne ale tak było , model BF już miał do okolic ~1700 dpi a najnowsze wersje X7 mają już grzeczne 1600 dpi

Radzę kupić standardowy LED - ma mniejsze błędy trakcji i jest mniej wybredny w kwestii powierzchni ... dodatkowo jeśli dobrze pamiętam wytrzymuje bezbłędnie większą prędkość ... jakoś do ~2 m/s

Miałem X718F, X718BF , X738, Razer DiamondBack 3G i kilka innych ... X-738 jest z nich najlepsza - jest programowalna sprzętowo (wewn. pamięć myszy), nie da się praktycznie złamać klawisza (w 718 BF mi się udało :P), ma świetny bezbłędny sensor który nie gubi się przy szybkich ruchach (podobnie jak 718) ... najlepsza mysz jaką miałem.

ps. 748 to to samo technicznie co 738 tylko inny kształt więc też polecam
 
Gandalf  Dołączył: 18 Wrz 2008
Dzięki za pomoc. Miałem brać DeathAddera ale nie mam tyle kasy. A ponieważ X-748 (tak jak 740 i 718 BK) ma sensor z Deatha oraz 748 i740 mają podobny kształt kupuję 748.
:-B za pomoc.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach