bartek:]  Dołączył: 27 Gru 2006
Instrukcja do lampy błyskowej Sigma EF-500 DG ST P-TT ?
Witam! Potrzebuje instrukcji obsługi( po polsku) do lampy Sigma EF-500 DG ST P-TT, do Pentaxa.Bardzo prosze o pomoc.

[ Dodano: 2007-05-20, 09:29 ]
Czy ma może ktoś tą instrukcje (w jezyku Polskim) ??
 
siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
Re: Instrukcja do lampy błyskowej Sigma EF-500 DG ST P-TT ?
bartek:] napisał/a:
Witam! Potrzebuje instrukcji obsługi( po polsku) do lampy Sigma EF-500 DG ST P-TT, do Pentaxa.Bardzo prosze o pomoc.

[ Dodano: 2007-05-20, 09:29 ]
Czy ma może ktoś tą instrukcje (w jezyku Polskim) ??


Ponowię pytanko...
Lampa doszła do mnie, ale fotozakupy przygrały w ch&^% i nie ma instrukcji PL :evil:

Ma ktoś instrukcje do tej lampy ew. modelu super, różnic zapewne wielkich nie ma... :roll:
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
siwyyy77, teoretycznie możesz teraz sparwdzić jak ta lampa lata i w razie gdyby się rozpadła domagać się wymiany na nową, bo ta nie chciała latać. Przecież nie masz instrukcji języku polskim i nie wiesz, że lampa nie potrafi latać. Skontaktuj się ze sklepem i zapytaj o instrukcję.

Mam instrukcję do Sigmy Super, ale te lampy różnią się troszkę. Super ma wyświetlacz LCD i chyba trochę więcej przycisków. Jakby coś pw.
 
siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
PiotruśP napisał/a:
siwyyy77, teoretycznie możesz teraz sparwdzić jak ta lampa lata i w razie gdyby się rozpadła domagać się wymiany na nową, bo ta nie chciała latać. Przecież nie masz instrukcji języku polskim i nie wiesz, że lampa nie potrafi latać. Skontaktuj się ze sklepem i zapytaj o instrukcję.

Mam instrukcję do Sigmy Super, ale te lampy różnią się troszkę. Super ma wyświetlacz LCD i chyba trochę więcej przycisków. Jakby coś pw.


No nabazgrałem meila do fotozakupów, że bak polskiej instrukcji powoduje uniewżnienienie warunków gwarncji punkt 7 a i b... które mówią o użytkowaniu zgodnym z instrukcją.
Na razie sprawdziłem tylko czy działa, bo nie mam aparatu, działa a ja szukam instrukcji/czekam na reakcje sklepu.

Instrukcje do super już znalazłem ;-) jednak to zupełnie inna lampa...

Szukam dalej do modelu ST, może ktoś jednak ma ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach