Przemas  Dołączył: 11 Gru 2006
grzeskowal, Beskid Niski ;) też pięknie :) - moje rodzinne strony :) Okolica również malownicza i do focenia jest sporo :) ale Świętokrzyskie też piękne jest. ;)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
Co do noclegu - zastanowimy się - z reguly jednak to mielismy na miejscu, tak zeby w razie czego spacerkiem dalo się przejsc w bliska okolice.

no to jeśli "bliska okolice" uznać ciekawe tereny do focenia to proponowane wyżej Mostki jako miejsce noclegowe się do tego nadają .. ino do samych gór trzebaby dojechać, ale to naprawde daleko nie jest a w okolicach i po drodze cała masa atrakcji i miejsc na plener ... aczkolwiek być może rzeczywiście lepszym i szczęśliwszym miejscem na baze byłaby Nowa Słupia albo św.Katarzyna or jeszcze coś innego w tamtych okolicach, a takich malowniczych miejsc jest całą masa .. no ale to sie poszuka/popyta jak już będzie ewentualnie obszar zatwierdzony ;-)
 

Przemas  Dołączył: 11 Gru 2006
Przygotuje sie plan atrakcji i plenerów :D coby się ekipa nie nudziła (a naprawdę nie będzie czasu na nudę - bo do focenia jest masę rzeczy - np rezerwat skalny Krynki, Muzeum Wielkiego Pieca w Starachowicach, Muzeum Orła Białego w Skarżysku, Pasmo klonowskie, Bukowa Góra, no i oczywiście Święty Krzyż, gołoborza ;) - naprawde można wymieniać bardzo dużo takich miejsc... :)
Poza tym można zapoznac się z ciekawymi miejscami na portalu turystycznym www.skarzysko.eu
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Jest jeszcze jaskinia RAJ (ale tam focić nie wolno). Może jeszcze jakąs inną jaskinie dałoby sie znaleźć...
Są Chęciny.
Kielce.
Dymarki w Nowej Słupi to chyba na jesieni...
Pińczów.
Targ koński w Busku.
O muzeum zegarów słonecznych w Jędrzejowie już wspominałem wcześniej.
Ee, długo by wymieniać....
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
... klasztor w Wąchocku i pomnik sołtysa :-P :mrgreen:
 

kiwaczek  Dołączył: 25 Kwi 2006
To ja bym poprosił o kilka konkretów: po pierwsze kto podejmuje się całość zorganizować, po drugie kiedy i gdzie.

Dzięki temu będziemy mieli chwilę na przemyslenie i zadeklarowanie wstępne uczestnictwa. A koordynator będzie mógł zacząc coś załatwiać na miejscu. Bo będzie znał przyblizona ilość osób. Z tego wyjdzie więcej konkretów i będzie można zacząć mówić o programie.

Żeby nie było przypadkiem sytuacji, że potem nie będzie miał kto wszystko organizować. Z własnego doświadczenia powiem tylko, że jedna osoba do organizacji to mało :)
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
witam, jeżeli się spotkamy w Świętokrzyskim godny uwagi jest Zamek Krzyżtopór w Ujezdzie. Jeżeli bedziemy mieć busa to spokojnie można dojechać wart zobaczenia. (zdjęcia w linku nie moje :) http://www.bojanowski2005...jazd/index.html
Teren godny uwagi więc jestem za :-)
 

jarekw  Dołączył: 19 Kwi 2006
Cytat
eżeli się spotkamy w Świętokrzyskim godny uwagi jest Zamek Krzyżtopór w Ujezdzie.

z zamkiem w Ujeździe to trzeba się dowiedzieć bo inspektor nadzoru budowlanego chciał niedawno zamknąć go dla zwiedzających - podobno gmina od lat ciągnęła kasę z biletów i nie remontowała ruin (zaczęły zagrażać turystom). Ale jak już to końcem maja początkiem czerwca odbywa się tam fantastyczny międzynarodowy turniej rycerski, naprawdę warto bo impreza przednia
PS
Błagam tylko nie przed 5 maja - w tamtym roku nie pojechałem na PPD bo miałem komunię u chrześniaka a teraz mam komunię swojego syna :shock: .
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Swiętokrzyskie to fajny pomysł, tym bardziej, ze nigdy tam nie byłem. Ale u mnie w grę wchodzą tylko wakacje. Poza nimi dostanie urlopu całkowicie nierealne.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
gdyby ustalono, że to śkieleczczyzna to mogę pomóc tylko musi mi ktoś wcześniej opisać jak takie PPD wyglądały wczesśniej (ii nie chodzi mi informacje typu: "lodówka Bogusza" bo to wiem :-P ), na co przy organizacji zwrócić uwagę itd. itd. itd. kto tylko może opisać mi swoje w tym temacie spostrzeżenia to baaardzo prosze o wiadomość na "pw"
 

Przemas  Dołączył: 11 Gru 2006
Ja też deklaruje pomoc - myślę że na naszą grupe foto CO-ARTO też można liczyć więc nie będzie źle... tylko kwestia terminu - ważne jest to żeby na początku roku to ustalić, no i faktycznie było by dobrze żeby wiedzieć ile osób i co oczekują te osoby po takim zlocie ( moze jakaś relacja z ubiegłych gdzieś jest dostępna).
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Eeee.. tam... siedzi sie, pije piwo, gada o sprzecie, zapalency leca cos focic a grupa destrukcyjna narzekajac pije wiecej piwa... :mrgreen: O porannym wstawaniu zapomnij bo "destrukcyjni" klada sie wlasnie dopiero spac... :lol: Po slajdowisku dluuuugim oczywiscie... :mrgreen: :lol: Ogolnie bezkrolewie... :-P No moze inaczej bylo jak "Pan Porucznik" ostatnio organizowal... ;-) Lekka musztra nie zaszkodzila nikomu... :-P Choc "destrukcyjni" juz na niego prawie "Zly Porucznik" zaczeli gadac... :lol:

Pzdr :-B
Spinner

P.S. I nie pitolic, ze urlopy i terefere... nie ma ludzi niezastapionych... :-P
 

kiwaczek  Dołączył: 25 Kwi 2006
WOW! Naprawdę się doczekałem ksywki "zły porucznik"?

No to zobaczymy dopiero jak będę po awansie organizował kolejnego PPD-ka. Wtedy będę juz chyba "bardzo złym kapitanem" ha ha ha!! :P

A w temacie wątku. Zona powiedziała - daleko! Takim tonem, że nie wiem co z tego wyjdzie....

O! Zapomniał bym!

W razie czego służe radą "doświadczonego" organizatora :)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Eeee... nie pitol - a do Ciebie to niby blisko bylo :?: :-P

Pzdr
Spinner
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
no to jeśli "bliska okolice" uznać ciekawe tereny do focenia to proponowane wyżej Mostki jako miejsce noclegowe się do tego nadają .. ino do samych gór trzebaby dojechać, ale to naprawde daleko nie jest a w okolicach i po drodze cała masa atrakcji i miejsc na plener ... aczkolwiek być może rzeczywiście lepszym i szczęśliwszym miejscem na baze byłaby Nowa Słupia albo św.Katarzyna or jeszcze coś innego w tamtych okolicach, a takich malowniczych miejsc jest całą masa .. no ale to się poszuka/popyta jak już będzie ewentualnie obszar zatwierdzony ;-)

No i wlasnie o to chodzi. Mysle, ze jak znajdziemy kogos "z okolic" to latwiej nam bedzie cos znalezc. A poki co widze, ze wlasciwie jest juz postanowione - IV PPD odbedzie sie w Górach Swietokrzyskich! Już założyłem nowy wątek w odpowiednim dziale, gdzie chyba możemy zacząć ustalać szczegóły :-)
http://manufactura.home.p...opic.php?t=2305
 

oryszard  Dołączył: 14 Gru 2006
......".Bartek" w Zagnansku..........też piękny.
Jezeli na coś sie przydam deklaruje pomoc przy organizacji.Pleneru ;-)
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
oryszard napisał/a:
......".Bartek" w Zagnansku..........też piękny.


Co Ty!

Bartek jest po prostu brzydki, tylko rozreklamowany.
Piękne, to są dęby w Rolgalinie.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
kiwaczek napisał/a:
WOW! Naprawdę się doczekałem ksywki "zły porucznik"?


Nie... ale pomyslalem, ze bedzie Ci milo... :mrgreen:

Pzdr
Spinner

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach