marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
Plener w okolicach Cieszyna
Na ostatnim Foto Deju rozmawialiśmy na temat wspólnego pleneru w naszej części Polski czyli Cieszyna, Bielska Białej lub po czeskiej stronie bo i tam nie brakuje miejsc do świetnego spędzenia czasu z aparatem w ręku :-D Jeśli są chętni d wspólnego fotografowania to serdecznie zapraszamy...Można zgłaszać swoje uczestnictwo i propozycje miejsc...[/b]
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Ja się piszę.
 

Kocurek  Dołączył: 16 Maj 2008
A kiedy to by było?
 

oc  Dołączył: 29 Kwi 2008
Ja się piszę jeśli akurat nic mi nie wypadnie.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
W zależności od terminu jestem lub nie jestem chętny ;-) A propos - 30.05.2009r. w okolicach Cieszyna czyli w Pogwizdowie i Dzięgielowie będą organizowane festyny. Ja tam nikogo nie namawiam ale zamierzam na nich być ;-)
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Enzo napisał/a:
w okolicach Cieszyna czyli w Pogwizdowie i Dzięgielowie będą organizowane festyny
O, może wtedy? A za tydzień do Krakowa na macanko K7 (jeśli się uda zorganizować) :-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ja wchodzę. Moze namowię Monię i potestujemy jej nową KMkę :-)
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
jorge.martinez napisał/a:
Moze namowię Monię i potestujemy jej nową KMkę
Gdzieś tu pisałeś że w lipcu dopiero kupujecie :->
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
W takim razie dogadamy się co do terminu :-D Fajnie że macie chęć :-D
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
macioh napisał/a:
Gdzieś tu pisałeś że w lipcu dopiero kupujecie


Była okazja :-P
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
W takim razie kochani podejmuję decyzję za Was że plener odbędzie się za dwa tygodnie u nas...Myślę że do tego czasu stworzę plan wycieczki żebyśmy się nie nudzili :-D A inni będą mieli czas na to żeby się zdecydować na plenerek z nami :-D
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
marlonka, czyli 30 lub 31?
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
Tak dokładnie :-D
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
No to będę lekko rozerwany, bo Dni Olkusza mi się szykują. Ale będę monitorował wątek. 2 dni to i tak nuda na tych dniach.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Miejsce - teren OSP w Dzięgielowie. Czas: od 15:00 do białego rana. Atrakcje: występy dzieci i zabawy z rodzicami, muzyka na żywo, jedzenie z grilla czyli: golonko, bigos, kaszanka, kiełbasa, karczek, kapusta, pstrąg, szaszłyki, oscypki, ciasta (wypieki domowe), piwo, miodówka i cytrynówka oraz loteria i rzutki (polecam szczególnie ;-) ). I na koniec zabawa. Kto chętny niech przybywa!
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
Jakoś nie widzę siebie na takiej imprezie ale dzięki za inicjatywę...
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Enzo napisał/a:
jedzenie z grilla czyli: golonko, bigos, kaszanka, kiełbasa, karczek, kapusta, pstrąg, szaszłyki, oscypki, ciasta (wypieki domowe), piwo, miodówka i cytrynówka
Dar przekonywania to Ty masz ;-)

marlonka napisał/a:
Jakoś nie widzę siebie na takiej imprezie ale dzięki za inicjatywę...
E tam. Może być wesoło ;-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
No, a 23 czy 24 robimy co?
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
Powiem szczerze że 23 i 24 niestety odpada z moim udziałem ponieważ mam szkolenia o których mnie wczoraj poinformowano i niestety nici ale tydzień później jestem do dyspozycji i myślę że możemy fajnie spędzić czas :-D
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
jorge.martinez napisał/a:
No, a 23 czy 24 robimy co?
Przecież zaproponowałeś już browarek u mnie na wsi (w piwnym wątku). Kupimy sobie Ciechana i przemycimy go pod spódnicami do ogródków :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach