tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Cytat
A jak myslicie, jak bedzie wygladac cena K10D za 6 miesiecy? Kupi się wtedy puszke ponizej 3tys?
co??? Ty optymista jesteś niepoprawny! Za 3k to sprzedawać będą takie po wypadkach. IMHO cena 3,5k za kit pojawi się w okolicach czerwca. Chyba, że tym razem ja jestem pesymistą!
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
no tak tylko rzucilem... ale tak czy owak za te 6-8 miesiecy zmieniam body, bo DL zaczyna mnie upijac ;)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Spox, to podstawa... trzeba byc czujnym i caly czas zmieniac body aby nie zostac w tyle... ;-)

Pzdr :mrgreen:
Spinner
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Nie w tym rzecz zeby nie zostawac w tyle, ale niestety DL dosc mocno ogranicza, a k10 chyba [tak mi sie wydaje] zaspokoi moje potrzeby w 99% na dluzszy czas.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
W czym konkretnie Cie DL tak ogranicza :?:

Pzdr
Spinner
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Spinner napisał/a:
W czym konkretnie Cie DL tak ogranicza :?:


ech, cos czuje ze nie wygram tej potyczki slownej :) i chyba stwierdzilem zew DL mi wystarcza ;) [nie liczas tego strasznego 3-polowego AF]
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Spinner, nie musisz być zgryźliwy.
Równie dobrze można zapytać, po jaki grzyb ci dwa szerokie zoomy (18-35, 20-35). Chciałeś mieć, to kupiłeś i już.

Odpowiem za siebie (sprzedałem DSa po to, żeby mieć K10D) - SR, 10mpix (to akurat najmniej ważne), dwa kółka, grip, szybszy AF, uszczelnienia, szkła USM (w przyszłości). Jakość obrazu wg mnie też jest lepsza.

DS mnie nie ograniczał, ale skoro mogę sobie pozwolić na K10D, to czemu nie, biorąc pod uwagę, ile zyskam?

A DLowcy będą dodatkowo do przodu o lepszy wizjer.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Spinner, nie musisz być zgryźliwy.


Skad wnioskujesz, ze pytanie bylo z gatunku zgryzliwych :?:

Jarek Dabrowski napisał/a:
skoro mogę sobie pozwolić na K10D, to czemu nie, biorąc pod uwagę, ile zyskam?


Nie neguje zakupu, sam go pewnie kupie bo spelnia kilka moich oczekiwan...

Pzdr
Spinner
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jak potrzbowałeś dwa kółka, trzeba było w rower zainwestować.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Jak potrzbowałeś dwa kółka, trzeba było w rower zainwestować.

Taki?
http://www.allegro.pl/item151933163.html
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Widzisz. Z tego, co zauważyłem w opisie, to nawet grip ma.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
I Shift. W przeciwieństwie do klawiatury Guerilli.
Ale, wracając do tematu - to chyba zbyt wypasiony model, po co mi sztyca podsiodłowa z szybkozamykaczem?
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
po co mi sztyca podsiodłowa z szybkozamykaczem?


No praca ze statywem posiadajacym szybkozlaczke jest dosc wygodna...
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
Ale, wracając do tematu - to chyba zbyt wypasiony model, po co mi sztyca podsiodłowa z szybkozamykaczem?
To taka - jak pisze Milo - szybkozłączka przy rowerze. Wiesz, gdybyś jechał dla przyjemności, a potem trzebaby szybko siodełko założyć, by się ludzie głupio nie patrzyli.
 

cadman  Dołączył: 19 Lis 2006
Podjarała mnie oferta Greenbike Pentax 26" (przystępna cena), ale po dalszej lekturze (dupa blada), rama tylko 18,5". Przy moich długich nogach to klęska. Ciekawe, czy producent przewiduje upgrade tej ramy do 26" poprzez aktyalizację software. Jeśli tak to wchodzę w ten system. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
argawen napisał/a:
Jest, dostałem odpowiedź, że 50 złotych taniej :-/

Dzięki za info. Rozumiem, że nikt nie lubi jak mu się coś wala po magazynie, ale ja właśnie odciążyłam troche magazyn BH. I body samo chcę. Dlatego wycieczka do Pragi dla mnie jak najbardziej aktualna i realna, w przeliczeniu na złocisze wychodzi obecnie w vkfoto 3380. Nie sądzę, żeby w Polszy w ciągu miesiąca cena zeszła do tego poziomu, więc.... jedzie ktoś do Pragi? :lol: :-B Przy okazji proszę o rozgrzeszenie i pocieszenie, sprzedałam swoją Minoltę właśnie i jestem bezsprzętowa.
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
vesper napisał/a:
jedzie ktoś do Pragi?

a kiedy :?: :-> :mrgreen:
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
vesper napisał/a:
Przy okazji proszę o rozgrzeszenie i pocieszenie, sprzedałam swoją Minoltę właśnie i jestem bezsprzętowa.

stan przejściowy ;-)

a ja podłączę się pod pytanie - kiedy? :)
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Luty proszę państwa, jak spłyną fundusze :) Najbardziej mi pasuje koło połowy, ale może też być na początku.
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
vesper napisał/a:
Najbardziej mi pasuje koło połowy, ale może też być na początku.

wtedy sa jakies ferie? hmm, to chyba sie wybierzemy :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach