Encor  Dołączył: 27 Gru 2006
Slava napisał/a:
Smadny Mnich to akurat słowacki wyrób jest, ale zaiste dobry! :-B


Toż to jedno z moich ulubionych piw :mrgreen: Sporo go swego czasu wypiłem w Zubercu.
Jeszcze Tmavy Martiner jest ekstra

[ Dodano: 2007-01-14, 18:37 ]
Marek Wyszomirski napisał/a:
Proponuję przed następną giełdą wprowadzić zapisy na K10D, może jakieś przedplaty a do pilnowania porządku wybrać komitet kolejkowy;-))))


To dobry pomysł.
Zwłaszcza że ja się chyba też niedługo skuszę. Ale chyba wolałbym udać się do siedziby firmy. Argawen, dało się spokojnie na giełdzie obejrzeć sprzęcik?
Jak ktoś się będzie również wybierał do Astera to się możemy zgrać...
 

dpodlejski  Dołączył: 23 Kwi 2006
Mnich to z browaru Saris pod Preszowem. IMHO najlepszy słowacki browar.
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Ale juz piwo Saris jest niedobre.
Encor a Ty to kiedy się skusisz ostatecznie? Bo ja po 10 lutym gdzieś na tydzień wpadnę do Wawencji.
 

Encor  Dołączył: 27 Gru 2006
Sarisa też piłem, ale mi jakoś nie utkwił w pamięci.
vesper, warunkiem niezbędnym jest pozbycie się 350D, co, mam nadzieję, nastąpi wkrótce.
Nie spieszy mi się aż tak bardzo - byle bym miał sprzęt przed wiosną, bo wtedy rusza sezon ślubny. Więc jeśli w grę wchodziłoby umówienie się w parę osób na zakupy w Aster, to ze względów towarzyskich mogę poczekać :mrgreen: 8-)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Encor napisał/a:
Argawen, dało się spokojnie na giełdzie obejrzeć sprzęcik?
Dałem kaucje, dostałem korpus i sobie w spokoju testowałem w salce obok. Bez problemu.
 

Piotr Sawicki  Dołączył: 21 Gru 2006
Argawen , bo dobrze Ci z oczu patrzy .... bo jak przyszedł nasz showmen to juz myslałem inaczej :P super gościu ten nasz fafik :P a no i na piwo mnie zaprosił
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Piotr Sawicki napisał/a:
super gościu ten nasz fafik
Zgrywus pierwsza klasa :mrgreen:
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
argawen napisał/a:
Dałem kaucje, dostałem korpus i sobie w spokoju testowałem w salce obok. Bez problemu.

Przetestowałeś wszystko o czym mówił Fafniak, czy tylko AF?
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Zdano napisał/a:
Przetestowałeś wszystko o czym mówił Fafniak
A co tu testować, Af, lampa czy błyska, koniec. Nie wiem, czy Fafniak sprawdzał te wszystkie rzeczy, o których pisał. Jakieś bandi...tfu, co za słowo. Inne rzeczy jeśli wyjdą to są programowe, wiec we wszystkich korpusach by było. Jak na razie jestem pod wrazeniem...pozytywnym ofkors :-) . Fafniak sprawdzał w zaciszu stoiska Astera. Nie było mnie przy tym, piłem piwko w innej salce :mrgreen: .
 

Piotr Sawicki  Dołączył: 21 Gru 2006
Fafniak przetestował dwa korpusy , jeden mial lekki front focus . jezeli chodzi o drugi to niby lepiej .... ale ogólnie nie było co sie czepiać... Nawet pierdzielnoł wykładzik jakimś potencjalnym pentaksiarzą ale jezeli chodzi o dzisiejsza sprzedaz to musze powiedziec ze nie potrafie tego nazwać .... ludzie nie pytali ... oni to brali i płacili .... z myślą o argawenie i fafianku wziołem 2 korpusy pod lade bo obawialem sie ze moze nic juz nie zostać.... i powiem ze po dzisiejszym dniu przybyło nam 6 k10 -karzy w społeczności.... :mrgreen:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Piotr Sawicki napisał/a:
ludzie nie pytali ... oni to brali i płacili ....
Mozliwe, ze to byli anonimowi forumowicze :-) .To może Apollo ruszy się w końcu i będzie w miarę pełna oferta Pentaxa w miarę dostepna od ręki.
Piotr Sawicki napisał/a:
z myślą o argawenie i fafianku wziołem 2 korpusy pod lade bo obawialem się ze moze nic juz nie zostać
Jeszcze raz dzięki :-) .
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
argawen napisał/a:
A co tu testować

Pytam z ciekawości. Prawdę mówiąc "to wszystko" o czym pisał Fafniak, to ja nie bardzo wiem o co chodzi i z czym to się je :roll:
W każdym razie cieszę się z Wami, że macie korpusy w porządku :mrgreen: i ma tak zostać :evil:
 

Piotr Sawicki  Dołączył: 21 Gru 2006
jezeli chodzi o oferte pentaxa w apollo to nie od nich zalezy .... bo ja składam zamówienia do apollo ,,,,, dla nich to kasa, ale Polska jest na ostatnim miejscu w Pentax Europa gdzie trafia towar troche to smutne ale prawdziwe. :mrgreen:

[ Dodano: 2007-01-14, 19:47 ]
zdano fafniak testowa czy aparaty mają fron czy back focus.... jezeli nie wiesz co to to powiem na priv jezeli o to chodzi ...
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Zdano napisał/a:
W każdym razie cieszę się z Wami, że macie korpusy w porządku :mrgreen: i ma tak zostać :evil:
Jak to Fafniak powiedział, najważniejsze, to robić zdjecia, a nie patrzeć na szumy, bandingi i inne dziwacznie brzmiące nazwy :mrgreen: :-P .

[ Dodano: 14-01-07, 19:52 ]
Piotr Sawicki napisał/a:
dla nich to kasa, ale Polska jest na ostatnim miejscu w Pentax Europa gdzie trafia towar troche to smutne ale prawdziwe. :mrgreen:
to jeszcze gorzej, bo tak to by mozna wywierać presję na Apollo. Może sie poprawi, trzeba być dobrej myśli, bo chyba sprzedaż Pentaxa poszła ostro w górę.
 

Piotr Sawicki  Dołączył: 21 Gru 2006
powiem ciekawostke, Polska pod względem sprzedaży lustrzanek cyfrowych jest na 1 miejscu w europie...., To niech ktoś mi do jasnej....ch.... powie dlaczego nie chcą nam dawać optyki , lampy błyskowe dostaje po 2 , 3 w dostawie,,,, obiektywy to juz dawno nie pamietam kiedy nam przysłali.... z zamówionych 50 pilotów do pentaxa przysłali nam uwaga 1 rewelka.....
Ja takze mam nadzieje ze to wszystko sie zmieni .... wkońcu jestem jednym z was .... a byłem nikonowcem..... niektórzy pytają czy sie dobrze czuje .... ale ja wiem jedno .... ta firma ma dushe.... :-)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Piotr Sawicki napisał/a:
Polska pod względem sprzedaży lustrzanek cyfrowych jest na 1 miejscu w europie....
Poważnie ? He he, kto by pomyślał.
Piotr Sawicki napisał/a:
wkońcu jestem jednym z was .... a byłem nikonowcem..... niektórzy pytają czy się dobrze czuje .... ale ja wiem jedno .... ta firma ma dushe.... :-)
Człowiek nabiera doswiadczenia i wie, co dla niego dobre :mrgreen: :-P
 

Piotr Sawicki  Dołączył: 21 Gru 2006
moze zmądrzałem .... :-D wkoncu starzeje sie
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Piotr Sawicki napisał/a:
zdano fafniak testowa czy aparaty mają fron czy back focus.... jezeli nie wiesz co to to powiem na priv jezeli o to chodzi ...

To wiem.
argawen napisał/a:
bandingi i inne dziwacznie brzmiące nazwy

Banding Kadyszki demostrował Jarek, więc wszyscy na forum wiedzą jak to wygląda ;-) :mrgreen:
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Za jaki okres te dane o pierwszym miejscu w Europie? Mozesz podać jakieś źródło informacji? Bo... temat mnie zaciekawił.
 

cadman  Dołączył: 19 Lis 2006
Argawen i Fafniak gratulacje z powodu nabycia sprzętu. Pozostaje mi użyć przy tej okazji "I hate you" po dwukroć :mrgreen: Pierwsze miejsce w Europie to powód do dumy. Weźmy jeszcze pod uwagę sprzęt zakupiony w różny sposób za granicą, przez Internet czy przywieziony "na szyi", przez naszych zapobiegliwych rodaków. Przecież na emigracji zarobkowej jest tylu Polaków. Każdy kupiony przez nich egzemplarz podwyższa statystykę sprzedaży poza Polską. Jakby to wszystko policzyć to dopiero by była prawdziwa statystyka, która wprowadziłaby w osłupienie marketingowców. :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach