Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
argawen napisał/a:
Asus napisał/a:
Obecna K10 w Foto-net 3999zł.
Rynek zadziałał, a na pewno Aster :mrgreen:

A za ile zakupiles body w W-wie?2 lata gwarancji?
Alek
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Alek, przejrzyj dobrze ten wątek. :idea:
 

Encor  Dołączył: 27 Gru 2006
Dobra, to na kiedy montujemy ekipę w celu udania się do Astera? :-D Ktoś zamierza w najbliższym czasie kupować kadyszkę?
Wiadomo, że vesper ma być w Wawie po 10 lutym... ktos jeszcze?
 

Piotr Sawicki  Dołączył: 21 Gru 2006
hmmm szykujecie inwazje ????? :mrgreen: :mrgreen:
 

nizki  Dołączył: 14 Sty 2007
marucha napisał/a:

Mam lustrzankę z kitowym obiektywem. Co jeszcze dokupić (mam do dyspozycji 152zł), aby robić zdjęcia na ślubach?


Wykrakał Waćpan - nówkę TAMRONa 80-210 4,5-5,6 można kupić już za 149 PLN !! I to wcale nie na aukcji, tylko w realnym sklepie (virtualnym zresztą też) :D
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
tref napisał/a:
a jak ja patrze na ceny tych, których nie kupiłem....


no właśnie... :-/ pamiętam jeszcze nie tak dawno, listopad 2006... parę razy stałki pentaxa "szły" za jakieś śmieszne, albo chociaż ludzkie pieniądze... dużo pracowałem, zagapiłem się ze 3 razy na allegro, ale mówiłem sobie: spokojnie, nie dziś to jutro... A jutro nie nadeszło. Ceny nieco zwariowały :evil: ...
swoją drogą... czy kiedyś ilość szkieł na allegro przekroczy 100? Na razie pocieszam się - cóż to za pociecha :shock: - że olympusowcy mają gorzej... ale to chyba inny temat :-B :-B
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Piotr Sawicki napisał/a:
hmmm szykujecie inwazje ????? :mrgreen: :mrgreen:

Bój się 8-)
 

Encor  Dołączył: 27 Gru 2006
Pytanie, Piotrze, czy przewidujesz jakieś problemy z zaopatrzeniem w korpusy? :-D
I jak wygląda aktualnie kwestia zaopatrzenia w AF360FGZ?
 
metelik  Dołączył: 21 Sty 2007
Witam wszystkich

Ostatniemi dnie, ostro kombinuje nad zakupem cyfroweczki.. ehhh Strasznie dlugo sie przed tym bronilem.
Moze powinienem nadmienic, ze nie jakiejs tam cyfroweczki, a k10d, wiec pewnikiem w niedlugim koresie dolacze do szacownego grona uzyszkodnikow pentaxa ;)
Jak dotad pstrykam na absolutnie, calkowicie analogowych starociach w stylu zenit, smena etc. Jakies autofoki, ultra zoomy, dobre bogi! Niezmiernie duzo tego :)
Nie to zebym byl nowka swiezynka w elektronice i IT, co to to nie. Na szczescie specyfikacja producenta mowi mi niemal wszystko :D No, moze za wyjatkiem tego jak to to sie prowadzi, a w zapewnienia specow od marketingu jakos nie wierze..
Hmmm.. To by bylo tyle tytulem wprowadzenia mojej skromnej osobki.
Mam jeszcze pytanie techniczne: Jak ma sie rozdziawka (rozdzielczosc) matrycy, do mozliwosci optycznych szkla ? Wedle tego co mi wiadomo 4mpix to juz bardzo dobre szkielko. Czyzby owe megapixele byly niczym innym jak chwytem marketingowym ?

Pozdrawiam
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
a mój k10d świętuje wykonanie tysięcznej fotografii, niestety nie mam czasu poświętować z nim (dużo pracy), powiem tylko tyle, że po wyłączeniu 1sek podglądu po każdym zdjęciu, zrobiłem 700 fotek i bateria nadal wskazuje pełne naładowanie, hmmm - podejrzane
 

Janes  Dołączył: 26 Gru 2006
Witam
Przymierzam sie do kupna lustrzanki (pewnie będzie K10D jak dostane kasę ze zwrotu - druga opcja to Canon 20d - ale szanse oceniam w proporcjach 8/2 na korzyść Pentaxa). Wykorzystywał ja będę czysto amatorsko (dotychczas z lustrzanek miałem tylko do czynienia z Zenithem). Ciekawi mnie za to inna sprawa. Ilu z Was użyszkodników ;-) lustrzanek Pentax-a, wykorzystuje swoje aparaty tylko w celach czysto amatorskich (nie zarobkowych)?
Pozdrawiam
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Przecież DSLRy Pentaxa, to są aparaty amatorskie...
 

Janes  Dołączył: 26 Gru 2006
Fakt :-D o tym nie pomyślałem, ale mimo wszystko z tego co czytam, to Wielu z Was wykorzystuje je w swojej pracy zawodowej. Stąd moja ciekawość :oops:
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
K10D - tylko do amatorskiej. Do zawodowej używam też Pentaxa - ale tu wystarcza mi Optio 33WR (zaznaczam - nie jestem zawodowym fotografem).
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
Ja korzystam z K10D zupelnie amatorsko, a ten gosciu zawodowo. Aparat jest dla zaawansowanego amatora albo zawodowca ktory wie czego potrzebuje.
 
metelik  Dołączył: 21 Sty 2007
Ja pstrykam wylacznie amatorsko. Poki co jeden etat mi wystarczy. Ciesze sie nawet, ze nie pstrykam 'zawodowo' - a nuz znienawidzilbym fotografie ;) Dla mnie niejasny jest podzial na
aparaty profesjonalne i amatorskie.. Dobre zdjecie mozna cyknac nawet przy uzyciu idioten-camera. Ciekawe czy uda mi sie zaprzac teleskop do wspolpracy z k10.. Przejsciowke z gwintu mc42 do k-bayonet udalo mi sie przywiezc z wyprawy na ukrajine.. ehh

'I co z tego, ze sprzetu kupa, jak fotograf d..a' ;)
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Wczorajsze ceny we Wrocku:

W MM na Bielanach 4299,-
w MM w Galerii Dominikańskiej 4449,-
w Foto Master na Odrzańskiej 4390,-
Wszystko kit 18-55.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
A ja dodam tylko:
LINK DO STRONY O K10D
mnie najbardziej cieszy zakładka accessories i wymienne matówki :mrgreen:
aha, w dziale Lenses są sample ze szkiełek DA :mrgreen:
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
wkoncu :D wlasnie szukam zdjecia da70 z oslona i nie moge znalesc :-/
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
W linku podanym przez Trefa, jest "70" z wysunieta oslona przeciwsloneczna. Tak w tym modelu wyglada. A to bez tubusa

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach