Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
Michu, a ja wlasnie zamierzalem sprawdzic zrodlo tych wiadomosci o roznicy pomiedzy ATX i ATX-II , bo skad inad wydawalo mi sie ze jednak roznice sa niewielkie. Wiec nie bierz tej uwagi o ATX (bez -II) zbyt powaznie. I najlepiej sam sprawdz :-?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Sam sprawdź, sam sprawdź - jak ja z angielskiego to tylko cieńć manej. Ale po samplach popatrzę - w końcu to najlepsza metoda weryfikacji.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu napisał/a:
jak ja z angielskiego to tylko cieńć manej
Ale to najważniejsze słowa po angilsku :-P
 

PT  Dołączył: 13 Wrz 2006
Michu napisał/a:
Libertyn, jak już wspomniałem, bierz Sigmę 70-300APO (po uprzednim stwierdzeniu jej jakości u przedstawiciela - możesz tam nawet wypżyczyć szkło do domu na testy)

Owszem, można wypożyczyć, ale nie w przypadku obiektywu z mocowaniem Pentaxa. Ten temat już przerabiałem, dają jedynie możliwość przypięcia egzemplarza "sprzedażnego" do własnego body na miejscu, w sklepie. Choć jeżeli to miałby być ten sam obiektyw, który można za chwilę zabrać ze sobą do domu, to taka możliwość też ma jakiś sens, tyle że, niestety, w przypadku naszego bagnetu, przynajmniej w chwili, gdy się o to dowiadywałem, zbyt dużego wyboru i tak nie było, bo... mieli tylko jedną sztukę takiego szkła.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Przede wszystkim można wypożyczyć szkiełko tzw. testowe. Sprawdzić ogólnie optykę, Szybkość ostrzenia , FF/BF itd. Obiektyw który bedziemy chcieli zakupić będzie nówką, więc może się okazać, ze na nim może wystąpić np. FF/BF.
 

Slava  Dołączył: 25 Kwi 2006
Jak ktoś chce jasne 500mm to polecam takie coś -kiedyś miałem przyjemność pobawić się przez chwilę i było przyzwoite na długim końcu. Ale to MF.
http://cgi.ebay.com/150-5...1QQcmdZViewItem

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach