asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
to nie poślizg, to lodowisko. Oni o tym teście już dawno zapomnieli .
Tylko my im psujemy samozadowolenie i humor ciągłym dopytywaniem.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
A może odcinają jedno zero od kasetki i spłodzą test kadyszki :mrgreen:
 

TomiTom  Dołączył: 13 Sty 2007
Cytat
A może odcinają jedno zero od kasetki i spłodzą test kadyszki

to żeś mnie rozbawił :)
heheheeh normalnie dobry tekst :)
Gdyby im na tym zalezało to by dawno go puscili! Z tego co wiem k10D nie budził tylko zainteresowania wsród Pentaksiarzy ale ogulnie kazdy spoglądał na to z niepokojem...
Nie ma co gadać o Fotopolis, oni siedzą w kieszenie Nikona i Canona teraz i Sony.
Z drugiej strony takze robiłbym test tego co mam pod ręką a o aparty w/w firm starać się nie musieli, one same przyszły, co innego gdyby firma odpowiedzialna za sprzedaż drązków, kierownic i wibratorów chodz trochę przejeła inicjatywę i zaczeła promować tę markę w naszym kraju, ale to są kretyni, nie widzą możliwości zarobienia wg mnie dużych pieniedzy w kraju w którym nadal nieubłagalnie rośnie popyt na cyfrowelustra z amatorskiego segmentu...boja sie zainwestować pieniedzy i to ma być przedstawiciel na kraj fujjjjj do tego samsung posiada swój autoryzowany serwis gdzie serwisują aparaciki :shock: :shock: w związku z gwarancją
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
Nie ma co gadać o Fotopolis, oni siedzą w kieszenie Nikona i Canona teraz i Sony

No to wymieniłeś praktycznie wszystkie firmy dslr-owe oprócz Pentaxa :mrgreen: IMO to najlepszy dowód, że nie masz racji. Ludzie, nie rzucajcie takich oskarżeń bez dowodów, bo się taki Panświnizm robi :-/

Nie uważacie, że czasami smęcimy tu trochę jak zatroskana mamusia najgenialniejszego na świecie dziecka, na którego uwzięli się wszyscy po kolei nauczyciele? Przecież P ma wręcz przysłowiowo kiepski marketing i średnio udanego dystrybutora (tu się z Tobą zgadzam :-) ). P ma widocznie w pupie kraj na P, boby się postarał o lepszego. Założę się, że nikt z Apollo palcem w bucie nie kiwnął, żeby zapytać co z tym pierniczonym testem, bo równiesz mają to w rzeczonej pupie. A powinien być to ich zas...ny dystrybutorski obowiązek.

A z testem kasetki na fp dziwna sprawa, ale to raczej sensu, żeby oni tak specjalnie - mogliby przecież zjechać aparat w teście. Wystarczy polecieć po suchych liczbach, tu AF wolniejszy od Nikona, tu szumy większe od Canona itd. Poza tym nie robili by z siebie kretynów, zapowiadając test, którego nie mieli zamiaru puścić. A tak - google indeksuje nasze dyskusje i tamtą na fotopolis też, więc na dobre im to nie wyjdzie. Coś się musiało stać.

Poza tym - tak naprawdę zależy Wam na tym teście? Dajcie pokój... Albo sami napiszcie i wystawcie na głównej.

Dobra, już się nie mądrzę :-P
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
bEEf napisał/a:
Coś się musiało stać.
no, rozlali szklankę wody, żeby mieć nad czym płakać, ale przyszła wreszcie zima i zamarzło... stało się... lodowisko :mrgreen:
bEEf napisał/a:
tak naprawdę zależy Wam na tym teście?
no ba, chciałem ich obiektywność sprawdzić. Phil się tłumaczył za spie...test K10D. :mrgreen:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
Phil się tłumaczył za spie...test K10D
- serio ? Dasz linka jakiegos - chcialbym poczytac....plissss
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Fafniak, poszukam po południu, ze trzy tygodnie temu ktoś mi podesłał.
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
Test K100D pojawi się w Fotopolis w przyszlym tygodniu, tyle Wam moge powiedziec poki co.


Sylwek i jak tam ??? Jakies masz njusy bo juz minelo 5 tygodni ;-)
Sadze ze teraz "w imie zasad" nie dadza tego testu ... Najbardziej mnie rozwala tlumaczenie tak zwanej redakcji na ichniejszym forum jakie to obiektywne trudnosci napotykaja od pol roku ze nie mogo tego wystawic :lol: zamiast napisac poprostu - mamy was w dup.e testu nie bedzie -> bo tak.
 
pba1  Dołączył: 10 Gru 2006
pewnie jak by była reklama płatna był by i test (nikogo nie chce obrażać :) )
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Fafniak, nie wiem gdzie mam ten link:(
 
Wojtek Pysz  Dołączył: 10 Lut 2007
Tym razem jest na stałe!!!
Witam pięknie wszystkich szanownych uczestników tego zacnego forum (to po pierwsze primo).
Już jest: http://www.fotopolis.pl/index.php?n=5486 (to po drugie primo)

Z powodu przejrzystego "nicka" nie podpisuję się dodatkowo...
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Skubańce używają terminu "kasetka".
Przegapiliśmy wizytę w Urzędzie Patentowanym - moglibyśmy pozwać fotopolis do sądu i bylibyśmy wkrótce bogaci (przynajmniej na serwer by starczyło) ;)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ale w sumie bardzo pozytywnie ocenili K100D.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
A tak w ogóle, witaj Wojtek.

Swoją drogą, ciekawe kiedy doczekamy się pierwszego posta od kogoś w stylu: "z wielkimi oporami postanowiłem do was dołączyć, zgredy", zamiast "ą" i "ę", "zacne grono" i takie tam...
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarek Dabrowski, - trzeba zastrzec szybko Kadyszke
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
No tak :oops: Witaj Wojtku :-)

[ Dodano: 2007-02-16, 22:19 ]
Fafniak, szybko ?. Pewnie z pół roku poczekamy na test :mrgreen:
 

nowakka  Dołączył: 22 Kwi 2006
TEST już JEST :P
http://fotopolis.pl/
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
trzeba zastrzec szybko Kadyszke
E tam szybko, myślę, że mamy jakieś dwa-trzy lata do testu kadyszki na fotopolis. Tylko po prostu teraz trzeba pamiętać.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Zeby nie zapeszyc, zaczalem czytac test od konca. Niestety na niewiele sie to zdalo. Szybko wylapalem IMO bzdurna teze:
Cytat
K100D z obiektywem DA 18-55/3.5-5.6 można w tej chwili nabyć za około 2400 zł. Jest to kilkaset złotych więcej niż konkurencyjny Nikon D40. Czy warto dopłacić to 400 zł do pentaksa? Oczywiście jeśli posiadamy już trochę optyki Nikona, odpowiedź brzmi "nie".

Ile osob posiada "trochę optyki Nikona" (z AF-S rzecz jasna), zeby to przesadzilo o wyborze D40 sposrod rzeczonej dwojki?

Moja antyteza jest nastepujaca: jesli ktos posiada troche optyki Nikona z AF-S to:
a) ma d50/d70s i d40 jest mu potrzebny jak k...wie dziecko*
b) ma d200 lub wyzej i jesli bedzie mu potrzebna druga puszka, to wezmie d70s/d50

howgh!

*przepraszam wrazliwych :-P
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Przeczytałem cały tekst i mówcie co chcecie, ale gdybym się zastanawiał nad kasetką to napewno był by to dobry argument za jej zakupem.
Wojtek Pysz, witamy
Wojtek Pysz napisał/a:
Tym razem jest na stałe!!!

a skąd ta pewność? pracujesz dla fotopolis?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach