argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Pokazały sie karty Sandiska z Capture LE
Pokazały sie karty Sandiska z Capture LE. Niby tylko Capture LE, ale mozna zaoszczędzić 100 EUR lub $.
Link Sandisk + Capture LE
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
to dosc ciekawe.... ciekaw jestem ile upgrade do pelnej wersji bedzie kosztowal z czegos takiego...?
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
to dosc ciekawe.... ciekaw jestem ile upgrade do pelnej wersji bedzie kosztowal z czegos takiego...?

Na stronie phaseone podają że upgrade LE do PRO jest 15% tańszy od ceny PRO. Jednocześnie piszą, że jest to ferta ważna tylko przez ograniczony czas. Czyli: do kiedy?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
15% ???? to niech spadaja...
no chyba zeby miec jako kolejny soft.....moze kupic?
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
Moja SanDisk Extreme III , kupiona jakis 1mc temu jest z takim kuponem. Na nic mi on, bo Capture LE mi się nie podoba (nie można prostować horyzontu, a ja często robię krzywe zdjęcia). Jak ktoś chce to mogę oddać (znaczy ten numerek który jest na karcie)
 
olaf  Dołączył: 12 Wrz 2006
Bronek napisał/a:
Moja SanDisk Extreme III , kupiona jakis 1mc temu jest z takim kuponem. Na nic mi on, bo Capture LE mi się nie podoba (nie można prostować horyzontu, a ja często robię krzywe zdjęcia). Jak ktoś chce to mogę oddać (znaczy ten numerek który jest na karcie)


A byl moze tez do karty dolaczony Rescue Pro 3 ? Bo znalazlem w necie taka informacje ze zsetaw obejmuje Sandisk Extreme III + C1LE + RescuePro...
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
jest załączony, na miniaturowym CD, ale marnie działa - powoooooli i niespecjalnie skutecznie.

[ Dodano: 2007-01-18, 07:39 ]
PS. numerek do C1 LE już oddany.
 
olaf  Dołączył: 12 Wrz 2006
Dzieki za informacje, chyba sie i tak zdecyduje... karta SD sie przyda.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach