Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Mógłbyś trochę dół bardziej rozjaśnić nie przepalając nieba.
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
3 ostatnie przyjemne, szczególnie 8 mi się podoba, moim zdaniem nie jest za ciemno - dzięki takiemu światłu zdjęcie ma świetny klimat, a to cenie w fotografii najbardziej.
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Trochę może z opóźnieniem, ale napiszę o tych pierwszych fotach pokazanych przez Ciebie. Podobają mi się 3 i (szczególnie) 4 - jest na niej jakaś historia opowiedziana. Z krajobrazowych Tatry mi podchodzą :-B
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
renko napisał/a:
DrEwNiAK, to się pakuj :-P


Marzy mi się podróż jak.. nazwijmy to Mickiewicza! Wziąć do ręki Sonety Krymskie i ....
 

renko  Dołączył: 25 Maj 2008
DrEwNiAK, Na Ukrainie byłem w tym roku. I absolutnie każdemu wyprawę na Krym mogę polecić. Jest po prostu super. Totalna rewelacja, a gdy przypomnę sobie ceny, to uśmiech sam się pojawia na twarzy. Trzytygodniowy wyjazd zamknął mi się w koszcie 800 zł :mrgreen: A dziś byłoby jeszcze taniej o 200 zł, bo UAH straciła 25% na wartości od lipca. Trochę zdjęć mam na stronie z mojego profilu. I wszystkie początkowe stąd są z Krymu i Lwowa.

Coś jeszcze tatrzańskiego może pokażę.
10.
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Tak mnie wkręciłeś, a raczej wyzwoliłeś, zadziałałeś jak zapalnik, że zagadałem do kolegi i mamy plan jechać za tydzień! Kozi wierch, Świnica!
Dzięki!!! :-P
 

renko  Dołączył: 25 Maj 2008
DrEwNiAK, hehe :mrgreen: I słusznie, bo pogoda jest wybitnie sprzyjająca. Btw- zacny plan. Ja to początkujący piechur jestem, takie szlaki jeszcze przede mną ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach