hyl71  Dołączył: 21 Paź 2006
Sklep DC-COMP
Witam!

Jako ze juz nadszedl styczen(no prawie juz minol) i mam juz pieniadze na aparat to chce je wydac jak najrozsadniej. Myslalem ze kupie w europassacie DL2 Kita za 2080 i juz bylem zadowolony ze Pentax orginalny a nie klon Samsung a tu oferta z DC-COMP http://www.dccomp.pl/apar...56-p-52215.html
Samsung GX-1L Kit za 1695 zł co jest dla mnie dosc szokujaca cena i stad pytanie czy znacie ten sklep, cos slyszeliscie?? chce kupic jak najtaniej by w miare szybko kupic jakies tele badz lampe ale nie chce sie naciac bo to dla mnie niemala kwota.
 

Piotr Sawicki  Dołączył: 21 Gru 2006
znam troche rynek ale tego sklepu przyznam sie ze nie .... cena ciekawa .... ale osobiscice nie lubie samsunga :P
 
login7  Dołączył: 19 Sty 2007
Hmmm
Jeśli mają na stanie to tylko brać. Widziałem tę ofertę 19 stycznia i wisi nadal :lol: nawet troszkę sie w@#$%^m ! bo z rana upolowałem kadyszkę za 2200 PLN, a tu tyle kaski by zostało ( mniejszy debet ). Z tego co czytałem i słyszałem to samsung jest ciut lepszy ale >>>??? ale trwałość ??? tego nie wie nikt. Ja sam do krezusów nie należę ( kadyszka + inne do niej = 6 do 8 miesięcy spłacania 3000 debetu) więc kupiłem Pentaxa mam nadzieję iż mi trochę posłuży.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
login7 napisał/a:
bo z rana upolowałem kadyszkę za 2200 PLN,
Chyba Kasetkę :-P
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
login7 napisał/a:
bo z rana upolowałem kadyszkę za 2200 PLN

Chyba kasetkę...?
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
login7 napisał/a:
Z tego co czytałem i słyszałem to samsung jest ciut lepszy
Jest lepszy od Kasetki ? Rozumiem, jakby był to Samsung GX-1S ( większy wizjer), ale GX-1L ?
Chyba, że sugerujesz się ceną, bo jest dobra za tego Samsunga.

[ Dodano: 22-01-07, 21:18 ]
Piotr Sawicki napisał/a:
znam troche rynek ale tego sklepu przyznam się ze nie
Nie dziwię się, to jest sklep komputerowy :-) . Aparaty także mają w ofercie i tyle.
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
Teraz kupa sklepow z pctami ma w cennikach cyfrowki to to czasem w niezwyklych cenach, ostatni sie zdziwilem ogladajac cennik techdaty (to jedna z najwiekszych hurtowni IT) i zobaczylem tam w zasadzie wszystko do canona :shock:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Z tego jest także pieniądz. Trzeba być uniwersalnym :-) . Minusem jest to, że porady tam nie otrzymasz. Przeważnie
 
hyl71  Dołączył: 21 Paź 2006
No ale od porad to jest forum ktoremu i tak bardziej ufam niż nie wiadomo jakiemu sprzedawcy, na razie nie udalo mi sie w net'cie znalesc zlych opini o sklepie wiec sie skusze, trzymajcie kciuki zeby bylo wszystko ok
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
hyl71 napisał/a:
No ale od porad to jest forum
Nie miałem nic złego na myśli, odpowiadałem Piotrowi Sawickiemu, że nie zna sklepu, bo to nie jego branża.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach