Ex3  Dołączył: 27 Sie 2009
[Ex3] Hobby a może coś więcej
Chciałbym się przywitać i pokazać moje dotychczasowe zdjęcia.
Moje portfolio dostępne jest TU:
http://mateuszgfoto.blogspot.com/
Wcześniej pstrykałem Ricoh KR-10x analogowo ale stwierdziłem że mnie nie stać jeszcze na to :|
Teraz pstrykam K-m`ką z kitem albo Vivitarem series1 f2.8-3.8 28-105.

Tak czy owak zapraszam do komentowania.
Wszelkie wskazówki i konstruktywna krytyka mile widziana

A oto skrót tego co można zobaczyć w portfolio (większe rozdziałki do zobaczenia w portfolio).
Wszelkie nowe będę wrzucał zarówno do PF jak i tutaj.






 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Trafia do mnie 2,(numeruj foty)tylko ten przechył głowy psuje to zdjęcie.
To z pałacem kultury jest dobre :!:
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
dany napisał/a:
To z pałacem kultury jest dobre :!:

Zgadza się dobra fotka
 

Ex3  Dołączył: 27 Sie 2009
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
Ex3, dużoo ich, i to pewnie Ci napiszą :-P
 

Rafi  Dołączył: 25 Mar 2007
hmm...
Na 4 i 6 z pierwszej serii zwróciłem uwagę.
Druga seria jak dla mnie nie wnosi nic nowego...
 

Ex3  Dołączył: 27 Sie 2009
Wrzucę trochę dzisiejszego spaceru i zmierzenia się z "silniejszą" obróbką. Co sądzicie ?

21.

22.

23.

24.

25.

26.
 

LukaszKo  Dołączył: 08 Wrz 2009
21 za bardzo centralnie i szkoda nogi, 22,23 nie przemawiają ,może jeszcze 23 ale bez tego płotu. Za to 24, aha to mi się podoba, odrobinkę jaśniej zrób i będzie malina. 25 coś leci na bok, 26 może być
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
24.najlepsze
22.najsłabsze
W obróbce BW za dużo czarnego moim zdaniem.W kolorowych znać tą "silniejszą"obróbkę.
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Ostatnia seria to takie strzały ze spaceru - nie przyciąga wzroku ale może dla tego że nzupełnie nie kumam streetu :-B ......Kolor za mocny
 

Ex3  Dołączył: 27 Sie 2009
LukaszKo - w 21 nie miałem nawet sekundy żeby przymierzyć.
22 - chyba bardziej mi się podobało to miejsce jak robiłem to zdjęcie niż jak je oglądałem później na ekranie.
&Dany - jaśniej nie będzie bo taki klimat mi się bardzo spodobał i w przyszłości można się będzie spodziewać więcej fot w tym stylu
kolorowe miały byś stylizowane na hamerykańskie stare pocztówki :) i w sumie 25 mogłem sobie darować, ale było minęło
BartekKW - w streecie odkryłem dwie rzeczy które do mnie bardzo dobrze trafiły
1 - podczas spacerku w głowie dzieje się tyle że albo się wyłączasz całkowicie i myślisz tylko kadrami albo zaczynasz myśleć i nic z tego nie wychodzi :)
2 - często zdjęcia zrobione ot tak, wychodzą świetne a te wydumane takie sobie.
Ta cała przypadkowość mi się bardzo podoba w tym temacie.

Dobra koniec smęcenia pora na kolejne focisze.
Tym razem mierzyłem się z kwadratem:
27.


28.


No i jeszcze poza numeracją daję taki teścik który przez przypadek mi wyszedł całkiem fajnie.
Otóż pierścień odwrotnego mocowania i filtr +8dioptrii ( zamocowany tyłem ) na kitowym szkle z K-m i wyszedł taki ciekawy efekt beczki/rozmycia na krawędzi
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Ex3, hm... Jedyne wrażenie, jakie mi się nasuwa po obejrzeniu (na bloga nie zaglądałem, skoro napisałeś, że większość jest tu), że jest to jakieś takie nieuporządkowane. Jest wszystko i nic. Może za dużo wrzuciłeś na raz?
 

Ex3  Dołączył: 27 Sie 2009
Może racja, ale przede wszystkim to eksperymentuję i szukam tej "swojej" fotografii.
To taki mój własny bałagan artystyczny :) w którym tylko ja na razie się odnajduję.
A jak znajdę to czego szukam to uporządkuje to i wykroje rzeczy mi nie pasujące.
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Ex3 - W porządku, właśnie tak sobie pomyślałem :-) . Na własnej skórze poczujesz ten dreszczyk, jak już znajdziesz ten "Twój kawałek podłogi" :-D
 

Ex3  Dołączył: 27 Sie 2009
Trzy szoty z dzisiejszego fetowania po wygranej siatkarzy.
29.

30.

31.
 

rysiekp17  Dołączył: 27 Wrz 2008
uwielbiam te kolorki jak na 29, na jakim to filmie ? albo jak to obróbka?
 

Ex3  Dołączył: 27 Sie 2009
Zdjęcia wywołuje w Camera Raw.
Oprócz tego co na screenie dodałem jeszcze winietę na maxa żeby nie mieć całego przepalonego nieba:


[ Dodano: 2009-09-21, 21:15 ]
Kolejna dawka streetu:
32.

33.

34.

35.

36.

37.

38.

 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
 
Ex3, pewnie mijamy się czasem podczas polowań streetowych na Marszałkowskiej, między Jerozolimskimi a Świętokrzyską, hehe. To najbardziej wdzięczne miejsce w Wawie. Ruch spory i jakby co, to... przecież fotografuję Pałac Kultury :mrgreen:

24 i 30 to najfajniesze zdjęcia z pokazanych przez Ciebie. A z dzisiejszych chyba 38 mi najbardziej podchodzi. Pan "wlewa w siebie bajeczny nastrój", jak to powiedział kiedyś Himilsbach.
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Zdjęcia obejrzałem z przyjemnością,dobra obróbka :-B
 

Ex3  Dołączył: 27 Sie 2009
Koteki - raczej nie bo ja pstrykam w tygodniu po pracy a Ty pisałeś że w weekendy chyba ;) ja w weekendy z kolei jestem przeważnie zajęty innymi rzeczami. Jak masz czas w tygodniu po 17 to wal na PW ustawimy się na :-B i zdjęcia :)

Dzięki Dany, miło to słyszeć/czytać :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach