tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
mango napisał/a:
Różnica w cenie to jakieś 1300 PLN

to chyba warto, mango, a ktoś tu gdzieś kiedyś pisał (nie interesowało mnie to to nie pamiętam) że można jakoś w stanach dokupić gwarancję na cały świat, co teoretycznie ma i Polskę obejmować, ale czy tak było to musisz poszukać na forum, może coś pokręciłem.
 

^mmm^  Dołączył: 04 Paź 2006
mango napisał/a:
Różnica w cenie to jakieś 1300 PLN


A mógłbyś wskazać sklep w jusa gdzie kadyszka kosztuje 790$ ?
Bo mnie wychodzi:
www.pstryk.pl

3599 - 1300 = 2299
2299/2,9 = 793$

P.S. Ja zamówiłem w pstryku i czekam na dostawe :mrgreen:
Przy możliwości zakupu na firmę za :evil: nie opłaca się ściągać zza wielkiej wody
 
mango  Dołączył: 15 Lut 2007
jak dorzucisz do body dwa obiektywy i kartę 4GB to właśnie wychodzi około 1300 różnicy
sądzę że cena 3599 dotyczy samego body w Polsce - czy się mylę?
info o cenie dostałem przez tel od znajomegoto nie wiem jaki to jest sklep ale obiecuję że zapytam przy następnej okazji to dam znać
 

^mmm^  Dołączył: 04 Paź 2006
Tak, samo body
Tu znalazłem najnowsze ceny i widać jeden sklep z podaną przez Ciebie cena, ale kompletny brak opinii o nim.
Ja bym nie ryzykował aż tak. No ale ja to ja ;)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
^mmm^ napisał/a:
Tu znalazłem najnowsze ceny
dodaj $33 za wysyłkę (o ile Ci w ogóle wyślą), a opinie ten sklep ma takie:
http://www.resellerratings.com/store/Camera_Addict
i takie:
http://www.bizrate.com/ra...id--157816.html

Ja bym tam nie kupował.
 

^mmm^  Dołączył: 04 Paź 2006
Link jest z cenami zawierającymi wysyłkę do CA, bo stamtąd mogę mieć transport dalszy :mrgreen:
A co do kupowania to już napisałem, że ja bym tam nie kupił.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
^mmm^ napisał/a:
A co do kupowania to już napisałem, że ja bym tam nie kupił.
Ja też bym tam nie kupił. To jest nas już trzech :)
 

^mmm^  Dołączył: 04 Paź 2006
Interesujący sposób liczenia ;)
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Z tym AF w k100d to jakiś mit. Używam k100d od nie dawna i nie mam powodów do narzekań na szybkość AF. Robiłem fotki na koncercie Pogodno Klubie pod Jaszczurami światło było do bani i używałem głównie manualnej 50mm, dla zabawy podpiąłem kita 18-55 i AF radził sobie bez problemu. W jednej sytuacji nie wyrabiał (koledzy siedzieli na sali przy stoliku a światło było zgaszone i bardzo ciemno tylko światło od baru i poblask od sceny generalnie g.. widać, ale podniosłem wbudowana lampę odpaliłem spawarkę i AF złapał ostrość w momencie!). IMHO AF w k100d spełnia moje wymagania co do szybkości i nie mam z nim problemów.

cześć
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
awakqwq, dokładnie. To jest raczej tak, że wolny AF był przypadłością Pentaxów w ogóle przez lata i teraz ludziska się nie mogą przyzwyczaić. Dlatego czytamy wszędzie, że AF jest szybki w porównaniu do poprzednich puszek pentaxa, albo że jest w końcu porównywalny do konkurencji. A nie, że jest po prostu dobry. A jest po prostu dobry. <- kropka.
 

Lebiad  Dołączył: 20 Lut 2007
Instrukcja jak ściągać ze Stanów:

Jesli kupuje ktoś trzeci, to potrzebujemy tylko dodowu zakupu. Następnie wysyłamy do Pentaxa w USA (można to wysłać z dowolnego miejsca na świecie) faxik w fasiku dowód zakupu, Własne dane, oświadczenie, że jest to prezent ksera karteczek z numerami
seryjnymi.

I prosimy o gwarancję międzynarodową, która jest bezpłatana (słownie: 0$) i trwa tak długo jak oryginalna.

Firma APollo musi tą gawrancję honorować, bo jest na liście międzynarodowych serwisów.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach