tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
cos czuje, ze to bedzie najpopularniejszy jpg dzisiaj :mrgreen: :evilsmile:
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Publikowałem to na poprzedniej stronie.
 

TomaSzSz  Dołączył: 05 Lip 2007
To będzie Hit wśród Krejzolek i bogatych EMO zobaczycie ! :-P ale z dostępnością w PL mam wątpliwości .. :-P
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
TomaSzSz, ponoć od przybytku głowa nie boli ;-)
Tak sobie teraz patrzę na na te kolorowe cacuszka i dochodzę do wniosku, że poza wersją czarną można by śmiało brać pod uwagę parę innych wariantów.... nawet dla faceta. :-D
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
No dobra jest super, ale zaczynam narzekanie.
Jest możliwość wyboru aktywnego punktu AF, ale nie jest on podświetlony. Po co to ograniczenie? W DS-ie zdarzało mi się ustawić inny niż środkowy punkt AF i dopiero po podświetleniu sobie o tym przypominałem, a teraz co, narobić 1900zdjęć (na tyle mają starczyć baterie) i zorientować się, że ustawiało się AF na skrajnej pozycji?
Mam nadzieję, że to pomyłka na Dpreview i podświetlenie jednak będzie.
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
O takie puszkie walczyliśmy, rok temu, fajny jest, teraz szybko 645 i FF, drżyjcie wrogie systemy.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
gebi napisał/a:
Jest możliwość wyboru aktywnego punktu AF, ale nie jest on podświetlony. Po co to ograniczenie? W DS-ie zdarzało mi się ustawić inny niż środkowy punkt AF i dopiero po podświetleniu sobie o tym przypominałem, a teraz co, narobić 1900zdjęć (na tyle mają starczyć baterie) i zorientować się, że ustawiało się AF na skrajnej pozycji?
Mam nadzieję, że to pomyłka na Dpreview i podświetlenie jednak będzie.

chyba jednak nie pomyłka
w wizjerze nie ma po prostu nakładki która umozliwia wyświetlenia punktów, ale za to można to zrobić na LCD



proteza, ale zawsze to lepiej niż w k-m ;-)
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
No to chyba sobie w stopę strzeliłem wydając 2x tyle na K-7 (a jeszcze puszki w rękach nie mam). Jak się jeszcze okaże, że ma możliwość wyłączenia dark frame przy długich czasach, to może być na giełdzie do sprzedania nowy K-7 z 3 letnią międzynarodową gwarancją :mrgreen:
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
Piast Gliwice, Polonia Bytom, Pogoń Szczecin ...
http://www.camera-pentax.jp/k-x/#/simulator/100601

Oj, w ruchu kibicowskim może przybyć trochę użytkowników Pentaksa :mrgreen: Zresztą sam sobie chętnie zamówię taki niebiesko-czerwony gadżet. W sam raz na mecz! Już to widzę - moje estadio w rodzinnym mieście, ja mam koszulkę klubu na grzebiecie, na szyi wisi szaliczek w ukochanych barwach, a na ramiączku Pentaksior w klubowych barwach!
Full wypas! :mrgreen:

P.S. Mam nadzieję - i piszę to poważnie - że możliwości tej kombinacji kolorów nie zostaną ograniczone tylko dla użytkowników z obszaru Azji.

 

mic_kas  Dołączył: 11 Kwi 2008
jeszcze nie ma giełdy.. ;-)
 
jurekr  Dołączył: 23 Lut 2008
 

TomaSzSz  Dołączył: 05 Lip 2007
Uhhh kolekcjonerzy wszystkich zabawek pentaxa będą mieli wydatek na kilka lat .
2000pln x 100 = 200.000 pln :-D Lece do Providenta !

[ Dodano: 2009-09-17, 09:11 ]
Teraz na Meczach profesjonalni fotografowie bedą dobierać kolor puszki do bark klubu który fotografują ! :D
 

gregorisan  Dołączył: 10 Kwi 2009
Przy zakupie k200d tez narzekałem na zasilanie paluszkami...teraz gdy już posiadam GX-20 to narzekam na zasilanie akumulatorem dedykowanym ;-)
W między czasie dokupiłem 8 akumulatorków Enloop za 65zł i nie miałem żadnych problemów...a teraz...szkoda gadać ten mój akumulator to jakaś porażka...wystarcza na jakieś 300 zdjęć i to bez lampy :evil:
Więc w przypadku k-x zasilanie "paluszkami" to bardzo dobre rozwiązanie...wystarczą dwa komplety i mamy spokój a do tego zawsze możemy je wykorzystać do lampy :-)

Mamy teraz w ofercie k7 i k-x...czy to nie za uboga oferta???
 

TomaSzSz  Dołączył: 05 Lip 2007
gregorisan, mam w stopce SA zamiast DA ;-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
mic_kas napisał/a:
jeszcze nie ma giełdy.. ;-)

Juz jest ;-)


Ja chce rudego!!!!
Miiiis - kup mi rudego!
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
chyba warzywna... forumowa nie działa ;-) a córce kupię żółto niebieskiego K-x'a ;-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Nie mowilam ze dziala, ale jest :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
pawgra napisał/a:
órce kupię żółto niebieskiego K-x'a

kibicka Arki :?:
 

mic_kas  Dołączył: 11 Kwi 2008
mygosia napisał/a:
Nie mowilam ze dziala, ale jest :-P


czyli tak jak by jej nie było.. ehh
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
opiszon napisał/a:
kibicka Arki :?:

Jest też biało-czerwony dla tych co kibicują sierotom po Benhackerze :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach