puss  Dołączył: 01 Paź 2009
[puss] prosze o krytyke
Wybaczcie kompresje, skalowałem dwa razy ;) Zdjęcia po drobnych poprawkach w gimpie, dla niektórych mogą być za ciemne. Starałem się wybrać bardzo różne, na początek 20 z mojego zbioru. Być może lepsze zamieszcze za jakiś czas, tak nie mógłbym się zdecydować. Póki co zdjęcia robione kitem 18-55II i 50-200. EXIF powinny być dostępne po zapisaniu zdjęcia na dysk.

--edit--
po licznych protestach, zmniejszyłem liczbe zdjęć, mam złe przyzwyczajenia z forum gimpuj

17.


18.


19.


20. duze
klik

 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Przegiąłeś z ilością. Ładuj maksymalnie 3 zdjęcia :-B
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
Dużo za dużo, wybierz jakoś rozsądniej i pamiętaj, że np. Ty widzisz kochanego pupila, a ja mogę widzieć psa jak każdego innego, uczucia do osób które zostały pokazane są dla Ciebie, dla mnie to są pstryki ot, koleżeńskie czy inne, ale hmm...

Za dużo...

:-P
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
Które z tych zdjęć chciałbyś wydrukować w dużym formacie i powiesić sobie na ścianie?
 
puss  Dołączył: 01 Paź 2009
deckard z tych 20 co było na początku to jakbym miał miejsce to pewnie z 15 bym powiesił

już się poprawiłem z ilością, prawie 3 mi się udało ;)

--edit--

na 18 pokazać ludzi :P wydawało mi się to ciekawą fotografia

 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
puss napisał/a:
deckard z tych 20 co było na początku to jakbym miał miejsce to pewnie z 15 bym powiesił


To znaczy, że musisz oglądać dużo dobrych fotografii jeszcze. Co chcesz pokazać np. na 18? Wezmę jutro statyw i zrobię takich milion ;-)
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
deckard napisał/a:
Co chcesz pokazać np. na 18? Wezmę jutro statyw i zrobię takich milion ;-)
Chciał pokazać,że można naświetlać zdjęcie przez 30s.A teraz na poważnie 21 maja o godz.20:01 to u nas chyba już jest ciemno a na Twoim zdjęciu jasno jak za dnia,nawet światła z wystaw sklepowych są ledwo widoczne.Widziałbym to zdecydowanie ciemniej znaczy się naturalnie.
 

Ex3  Dołączył: 27 Sie 2009
Dużo lepsze miałeś przed tą edycją.
Chociażby to z oświetloną ulicą w centralnym kadrze na długim czasie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach