PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Branzlowanie
Branzlujecie w kolko jeden temat, Kadyszka. Ciagle jakies problemy, ciagle jakies niedociagniecia. A mozed byscie tak pokazali zdjecia??? A nie ciagle jakies sample z takiej odlegosci, czy z takiej przyslony?? Ku.....wa, albo fotografujemy albo sie branzlujemy?
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Ja sie branzluje, ale plesniakami ;-) Fuj, ale to zabrzmialo ;-) A zdjecia robie prawie codziennie i nie sa to testy ;-) Link w stopce. Tez chcialem o tym napisac. To jest wlasnie paradoks takich spolecznosci skupionej wokol sprzetu. Wczesniej czy pozniej fascynacja techniczna przewaza, bo przeczytac 28 review kadyszki i upewnic sie, ze akurat moj egzemplarz ma tylko 1mm FF jest duzo latwiejsze niz ruszenie tylka i robienie zdjec. I teraz tajemnica, o ktorej i tak wszyscy wiedza. 99,9% funkcji o ktorych my tu rozmawiamy i tak w zasadzie nie ma wplywu na to jakie zdjecia robimy. Te 99,9% jest gdzie indziej i nie kupisz tego nawet w B&H. I nie tyczy sie to tylko cyfrakow. Ja przez ostatni rok zrobilem tyle zdjec, co przez ostatnie 10 lat. Cos we mnie peklo i przestalem kupowac sprzet, a zaczalem robic zdjecia. W miedzyczasie zaczalem czytac forum i znow dalelem sie zassac nalogowi, skutkiem czego znow kupuje, ale zdjec nie przestalem robic. I z tego jestem naprawde zadowolony ;-) A swoja droga, to rzeczywiscie chcialbym zobaczyc jakies normalne zdjecia z K10d. Na razie widzialem tylko alkosa i Bronka.

J.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
PiotrB. napisał/a:
Ku.....wa, albo fotografujemy albo się branzlujemy?

:mrgreen: PiotrB., Nie denerwuj się, wszyscy jeszcze przeżywają swój nowy zakup. Zaraz im przejdzie i będą robić zdjęcia :mrgreen:
 
Andee  Dołączył: 19 Gru 2006
A moje zdjecia? No chyba ze to nie sa zdjecia ;)

Chcialbym miec czas na porzadne brandzlowanie, a tak to nawet na zdjecia czasu nie ma. Jutro mam nadzieje znalezc godzinke czy 2 na maly plenerek. Fotki oczywiscie wrzuce na forum...
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
PiotrB. napisał/a:
Ku.....wa, albo fotografujemy albo się branzlujemy?
mamy do czynienia z onanizmem sprzętowym oraz sporym hard(K10d)-soft(v1.10)-ware'owym podnieceniem. Kiedyś minie (jak wypuszczą nowy hard/soft-ware, tylko taki, na który nie będzie ich stać)
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Co racja to racja, zdjęcia w praktyce, a nie sample jakiś pierdółek mogą nawet więcej powiedzieć o możłiwościach aparatu. No ale Alkos trochę już pokazał na swojej stronie. I trzeba przyznać jest co oglądać.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
PiotrB. napisał/a:
albo fotografujemy albo się branzlujemy

skoro napisałeś tak, jak powyżej (-my), to czemu nie zaczniesz od siebie? Aparat, jakim zdjęcia zostały zrobione, nie ma przeciez znaczenia... Najłatwiej usiąść w fotelu i narzekać, jak stara baba. Jest wspólna galeria, czemu tam nie wrzucasz swoich zdjęć?

A swoją drogą, wystarczy zajrzeć od czasu do czasu do galerii niektórych forumowiczów, żeby się przekonać, że nie tylko się brandzlują, jak to wdzięcznie okresliłeś.
 

Encor  Dołączył: 27 Gru 2006
Re: Branzlowanie
PiotrB. napisał/a:
albo fotografujemy albo się branzlujemy?


A co szkodzi robić jedno i drugie? 8-)

To jest forum miłośników sprzętu pewnej marki, a nie forum ogólnie o fotografii :mrgreen:
Co nie zmienia faktu, że zdjęcia wypada robić też :-P

Andee napisał/a:
Chcialbym miec czas na porzadne brandzlowanie,


ROTFL.. Odpadłem :mrgreen: :mrgreen: :-B
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Mialem troszenke czasu .....
a to przestroga co moze sie stac jak zaznaczymy opcje highlight recovery w bibble :
cropy zapisane z bardzo duza kompresja ale ta dziwna plamistosc jest tez bez kompresji
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
tref napisał/a:
(jak wypuszczą nowy hard/soft-ware, tylko taki, na który nie będzie ich stać)


zamiast "na" i "ich", chciales chyba napisac "po" i "im"

no coz, kazdemu czasem sie klawisze zlepia...


:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P


:-B :-B :-B
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
alkos napisał/a:
tref napisał/a:
(jak wypuszczą nowy hard/soft-ware, tylko taki, na który nie będzie ich stać)
alkos napisał/a:
napisac "po" i "im"
co do stawania, to co się ze mną (w)stało? Zegarek mi stanął, a ja nie jestem w stanie wstać! Co za stan.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Tak sie sklada, ze dopiero teraz bede mogl wstawic zdjecia do galerii, bo mialem problemy z wejsciem, pisalem w innym watku. Dzis wstawie zdjecia.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
PiotrB., uporałeś się z problemem?? Fajnie, cieszę się.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ja nie, to zalatwil mi pewien admin. :mrgreen: Tez mial problemy, ale doskonale poradzil sobie. Duuze :-B :-B
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
PiotrB., Ty to masz znajomości... admini, modzi, Pentaksiarze, marudy... :mrgreen: :-B
 
pepek  Dołączył: 19 Lip 2006
PiotrB. napisał/a:
Ku.....wa, albo fotografujemy albo się branzlujemy?

a namiary do tej kelnerki masz? to tak a propos branzlowania

http://manufactura.home.p...757&mode=search
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Heh - widze, ze nie tylko mi wpadla w oko :mrgreen:

Ja bym sie w tej Japonii wykonczyl - sklepy pelne sprzetu, kultura tak odmienna, ze cale zycie mozna focic ze szczeka na ziemi... a panienki takie malusie, drobniusie... :oops:

Pzdr
Spinner :mrgreen:
 

Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
Spinner napisał/a:
Heh - widze, ze nie tylko mi wpadla w oko :mrgreen:

Ja bym się w tej Japonii wykonczyl ... a panienki takie malusie, drobniusie... :oops:


Ze spokojnego człowieka jakiś niecny zboczeniec by wyrósl, jakies anime, hentai i inne świnstwa by polubił :mrgreen:
BTW, trafiłem na coś strasznego - co udowadnia że testy nieraz są lepsze niż fotografika :mrgreen:
http://www.adamszrotek.com
brrrr...... :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach