Rynvord  Dołączył: 23 Sty 2008
[Rynvord] Różne różności i rozmaitości
Jakoś wzięło mnie na publikację prac w innym miejscu (tu akurat forum), a że to pierwsze zabawy z HDR'ami to zapytam o zdanie bardziej doświadczonych niż ja. Chodzi o poniższe dwie panoramy - Zamek w Mirowie:





W obu przypadkach robione Pentaxem k10D z KITowym obiektywem na bracketingu 5. Dokładnych danych nie podaje bo oczywiście dużo by tego było. Dość że ta pierwsza panorama to 110 zdjęć a druga 85 (tej drugiej niestety nie doświetliłem wystarczająco z prawej strony i nie chciało mi się tego ręcznie korygować w CS'ie, może jeszcze to uczynię w niedługim czasie).
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
BartekKw, "zmień dealera" - a w życiu :-P Coś Ci przypomina klaser? Reszta zdechła.

 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
quasi napisał/a:
Rynvord, nie potrafię w/w zdjęć ocenić. Miałem klaser, rybki, chomika i świnkę morską oraz patyczaka w posiadaniu, ale :cry: Podobno żółwie żyją dłużej...


quasi Chłopie....zmień dealera albo rzuć to świństwo. Późno jest, ale jak już coś piszesz to pisz zrozumiale......

A co do zdjęć to podoba mi się......fotki mogłyby być trochę większe. Ładnie pokleiłeś
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
:(

[ Dodano: 2009-10-16, 01:18 ]
Sorki, ale zamieszałem w temacie. BartekKw, odniósł sie do mojej "abstrakcyjnej wypowiedzi" (a może trzeba złamać konwenanse i zatrudnić umysł)... Może miał rację. Może... Przez nieuwagę edytowałem poprzednią wiadomość, więc Rynvord, nie bierz jej pod tę uwagę.
 

Rynvord  Dołączył: 23 Sty 2008
W każdym razie, jeszcze jedna z tego dnia:



Trochę inny styl.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach