bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
  Totalny OT - firmy ubezpieczeniowe
No więc - jestem wkurzony. Czy każde spotkanie z firmą ubezpieczeniową PO szkodzie musi być takie wk....jące? Na początek trochę czarnego PR: nie ubezpieczajcie mieszkań w firmie UNIQA w Łodzi. Wszystko bardzo miło, dopóki się coś nie stanie. 4 (słownie cztery) miesiące czekam na kasę i guzik (wg umowy - maksymalnie miesiąc). Gdyby to tylko ja... niestety wiem, że to norma.

Ludzie w "biurze likwidacji szkód" (fajna nazwa btw) robią totalną łaskę w ogóle rozmawiając ze mną (dokładnie, literalnie i dosłownie - usłyszałem kiedyś w słuchawce "ma pan szczęście, że w ogóle jestem w pracy, bo mnie w plecach strzyka i powinienem w łóżku leżeć", koniec cycatu). Co najśmieszniejsze, sami przyznają, że wszysko z naszej strony w jak najlepszym porządku (rachunki, dowody zakupu skradzionych rzeczy itd), tylko "trudności obiektywne" im przeszkadzają - a to ktoś zachorował, a to się kibel zapchał. Wrrrrr... Ulżyło mi.

Dobra - teraz pytanie. Jaką firmę ubezpieczeniową polecacie? Bo przygoda z firmą U definitywnie zakończona. Nie chodzi mi o stawki, tylko o ogólną opinię, co się dzieje PO fakcie. O PZU słyszałem samo zło, ale to może takie Urban Legend. Co ważne, chyba dużo też zależy od konkretnego oddziału danej firmy, więc jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z Łodzi, tym lepiej. Z góry dzięx i przepraszam za kwasowy temat.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
bEEf napisał/a:
nie ubezpieczajcie mieszkań w firmie UNIQA

Mądry Polak po szkodzie. Trzeba było spojrzeć na szyld. Ta firma UNIQA odszkodowań :mrgreen:

A na poważnie: daj znać Rzecznikowi Ubezpieczonych.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
A na poważnie: daj znać Rzecznikowi Ubezpieczonych

No i pewnie tak zrobię. Dzięki za nakierowanie - ze tej strony jak widzę można się tego i owego dowiedzieć :-) Zacznę od napisania skargi do centrali.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach