karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
dzerry, obejrzałem Twój podróżniczy set kilka razy. Bardzo mi się podoba.
Czy czujesz że zachowujesz dystans w stosunku do Shore'a :?:
Mnie jak trafił Eggleston tak czuję się kompletnie sponiewierany i momentami nie radzę sobie z jego hasłem przewodnim "democratic". Niby wiem o co chodzi, ale mam wrażenie że poza stylistyką i kolorami, gówno z tego rozumiem.
Gdybym tylko zaadaptował to demokratyczne spojrzenie i nie wartościowanie tego co znajdzie się przed obiektywem... :evilsmile:
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Pierdziel Egglestona, rób to co widzisz... Wyjdą Ci Egglestony ;D

[ Dodano: 2013-08-06, 17:21 ]
dzerry, ja też chcem zobaczyć set podróżniczy, gdzie?
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
wojtekk napisał/a:
dzerry, ja też chcem zobaczyć set podróżniczy, gdzie?


http://www.blurb.com/book...-po-powierzchni
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Yhy
 

prybin  Dołączył: 06 Wrz 2010
Właśnie kupiłem William Eggleston's Guide. Reprint oczywiście. Książka jest piękna. Polecam Waszej uwadze brytyjski ebay, £20, parę egzemplarzy jeszcze jest (lub, jeśli lubicie przepłacać, rodzimy serwis aukcyjny).
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Cudowna rzecz, też mam. Oczy puchną od oglądania :D
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
U nas kosztuje tysiaka :shock: :shock: :shock:
u anglików stówke :-)

[ Dodano: 2013-08-12, 22:28 ]
prybin, dzieki za cynk :-B
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Ile u nas kosztuje, że co? Chyba taka z oryginalnej edycji...
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Tysiaka? ALbo ktos szuka frajera, albo faktycznie pierwsze wydanie w folli. MoMA chyba nonstop robi dodruk, bo to jest jedyna pozacyja, które jest dostępna na amazonie nonstop odkąd pamietam. Jesli dolozycie cos za 5 funtów i 6 pensów, to przesyłka do PL gratis.

[ Dodano: 2013-08-12, 22:37 ]
Nie no, na allegro to wydanie z 2002 roku. Ktoś szuka frajera. Swoją drogą wydawało mi się, że już wszyscy to kupili, w dyskusjach na forum co chwila przewija się ten "cynk" na amazona. Zresztą jeśli szukasz czegoś wartościowego fotograficznie na amazonie, to sam amazon podrzuca ten cynk przy każdej możliwej okazji.
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
oooo, wychodzi jeszcze taniej bo odoliczają 5 funtów po wybraniu tej opcji za 16,67 i wychodzi 11 :-D : http://www.amazon.co.uk/g...E&condition=new
mógłby ktoś to dla mnie zamówić :?: plissss :-|

[ Dodano: 2013-08-13, 07:29 ]
dzerry napisał/a:
co chwila przewija się ten "cynk" na amazona.


nie ma sie kredytówki, to sie nawet człowiek tam nie zapuszcza żeby sobie ochoty nie robić :-(
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
karmazyniello, nie trza Ci żadnej kredytówki - ściągają z najzwyklejszej Visy Electron.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
karmazyniello, w dzisiejszych czasach praktycznie kazda debetowa obsluguje platnosci online. W niektorych bankach musisz sobie tylko podwyzszyc limit na platnosci online, bo domyslnie jest ustawiony na zero.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
karmazyniello napisał/a:
oooo, wychodzi jeszcze taniej bo odoliczają 5 funtów po wybraniu tej opcji za 16,67 i wychodzi 11
Przy kupowaniu od jakiegoś sklepu a tylko za pośrednictwem Amazona, nie będziesz miał darmowej wysyłki do Polski pow. 25 funtów. Bardzo możliwe, że nie będzie opcji wysyłki do Polski w ogóle.
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Karmazyniello, kup i wyślij do mnie a potem kup moje Fudżi, to Ci do paczki dołożę ;D
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
nie chcą mi wysłać do Polszy :cry:
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
No to ci napisałem... ;D
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
wojtekk, :-) nie ma kasy na kiełbasy, choć w tym momencie nie powiem, szukam jakiegoś kieszonkowca, bom z filmem skończył raz na zawsze.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Przy kupowaniu od jakiegoś sklepu a tylko za pośrednictwem Amazona, nie będziesz miał darmowej wysyłki do Polski pow. 25 funtów.
Zalezy. Czasami sprzedawca ma status "Amazon fulfilled" i wtedy jest darmowa.

Jarek Dabrowski napisał/a:
Bardzo możliwe, że nie będzie opcji wysyłki do Polski w ogóle.
Zgadza sie. Ale jesli juz jest, to o dziwo bardzo przystepnie. Kupilem Sternfelda "American Prospects" od sprzedawcy z Amazona - cena razem z przesylka (4 funty) 20 funtow nizsza od ceny Amazonowej. Ksiazka byla u mnie kurierem, tym samym co Amazon, po dwoch dniach.
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
karmazyniello napisał/a:
bom z filmem skończył raz na zawsze.

a skąd tak zdecydowane postanowienie, jeżeli mogę spytać :?:
Czym to jest spowodowane :?:
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Przekręciłem w tym roku ponad setke kolorowych i drugą setke bw. Podliczyłem koszty i to mnie przekonało. Może kiedyś wrócę, ale tymczasem sprzedaje wszystkie analogi. Matryca fuji w S5 Pro podoba mi się wystarczająco, inaczej zastanowiłbym się dwa razy.

[ Dodano: 2013-08-13, 14:41 ]
Czy ktoś namierzył film o Egglestonie od francuzów :?:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach