thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
K10D i zastrzeżenie przeciw zdjęciom nieamatorskim?
Witam,

Niedawno przejrzałem sobie instrukcję obsługi do K10D i zdziwiłem się widząc na samym początku notatkę załączoną tutaj w jpg (wycięta z pdfu :P) Może nie znam angielskiego na tyle dobrze, żeby zrozumieć co to ma znaczyć, ale wydaje mi się, że to dziwny zapis... Proszę Was o pomoc w interpretacji tego tekstu...

Pozdrawiam, thrackan.
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
To taka notatka dla tych, co wkladaja aparat do mikrofalowki tylko dlatego, ze instrukcja tego nie zabrania - ostrzegaja Cie, ze jak bedziesz fotografowal baze wojskowa albo Gozdzikowa, jak kupuje Aspiryne i pozniej opublikujesz to w Fakcie, to mozesz miec klopoty z prawem cywilnym.
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Dziękuję, uspokoiłeś mnie. Myślałem, że wymagają zgody na np. udział zdjęći w konkursach, czy też sprzedawania fotografii wykonanych K10D... Muszę przypomnieć sobie angielski, jak widać :)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Tak jest w polskiej instrukcji. Może podesłać polską instrukcję w pdf ?
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
ha, u mnie w instrukcji nie ma takich obostrzeń :P
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
cotti napisał/a:
ha, u mnie w instrukcji nie ma takich obostrzeń

Wyrwałaś jedną kartkę?
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
argawen, byłbym Ci bardzo wdzięczny za podesłanie tej instrukcji w wersji polskiej (thrackan na tlen.pl). Czas wolny spędzam na oglądaniu i testowaniu K10D i zbieraniu nań funduszy :)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
thrackan, już wysyłam
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
thrackan napisał/a:
Czas wolny spędzam na oglądaniu i testowaniu K10D i zbieraniu nań funduszy :)
nie szukaj testów, bo zwariujesz! Okaże się, że chciałbyś błyskawiczny AF, bzdety, gadżety... uzbieraj i kup. Poczytaj instrukcję, co aparat oferuje i styka, pomóż sobie oglądaniem zdjęć (nie testowych!) użytkowników sprzętu (i patrz na użyte szkło!).

... a wiecie, jaki ja mam AF szybki teraz, hoho
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Dziękuję, argawen. Gdy instrukcja dojdzie nauczę się jej chyba na pamięć, żeby od razu po zakupie móc bezproblemowo używać aparatu :)


tref, ja nie szukam testów, tylko testuję, co oznacza, że siedzę w Saturnie i bawię się aparatem - sprawdzam, czy odpowiada mi ergonomia, szybkość reakcji itp (ok, już wiem, że mi odpowiada, ale jeszcze się chcę pobawić do czasu uzbierania kasy :P)

Pozdrawiam, thrackan.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
nasze gadki przesunąłem tu LINK

 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Dzięki za instrukcję, argawen, lepiej się czyta w ojczystym języku :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach