vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
kompakt dla niewymagającej wiele
Zupełnie wypadłam z obiegu, jeśli chodzi o kompakty i nie mam pojęcia, co w tym segmencie obecnie króluje na rynku. Potrzebuję w ciągu kilku dni kupić kompakta. Wymagania są banalne: ma być mały i poręczny i mieć możliwie małego shutter-laga. Fociak będzie używany przez mamę dwójki małych dzieciątek, więc sami rozumiecie, że ma być prosto, miło, bez udziwnień i wodotrysków.

Cena: do 1k pln. Najlepiej, żeby w tej cenie można było nabyć komplet aku z ładowarką, sensownej pojemności kartę i jakąś subtelną skarpetę na to cudo, coby sobie boczków nie poobijało.

Może ktoś z Was na bieżąco się orientuje i mógłby coś podpowiedzieć?

Z góry dzięki za pomoc.
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
Casio Z450, Oly mju 9010, Fuji F70, Samsung WB 550 :)
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Panasonic ZX1? Metalowy, są zestawy z pokrowcem.
 

grzegorzgr  Dołączył: 13 Lis 2009
:-P było coś takiego http://allegro.pl/item958...minimalnej.html ale sie zmyło :lol:
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Do wyboru poszły: oly 9010 i 1060, panas zx-1, ixus 120is, nikon s70 i s1000pj.
Zobaczymy :)

Kapar, dsk - dzięki za sugestie!
 
giiiienek  Dołączył: 16 Mar 2010
Polecam Canon ixus 120 bardzo mały wyswietlacz 2,7cala SZEROKOKĄTNY obiektyw stabilizacja, rozpoznawanie twarzy, zamknietych oczu, itd.
http://www.allegro.pl/ite...ull_zestaw.html to moja aukcja poza allegro trochę taniej nawet ( kupiłem chrześniakowi na prezent ale koncepcja się zmieniła i teraz chce sprzedać bo ja juz mam ixusa 75)

[ Dodano: 2010-03-25, 15:12 ]
Lub mogę sprzedać jeśli ktoś mojego używanego ixusa 75 znacznie taniej wtedy zostawiłbym sobie ixusa 120.
 

grzegorzgr  Dołączył: 13 Lis 2009
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
grzegorzgr, jakieś dziwne te aukcje, które podsyłasz. Chcemy pewny, sprawdzony aparat, firmy, która ma w ogóle jakiś serwis i mamy na to kasę, to po co jakieś podejrzane ustrojstwo, byle tylko taniej?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Żeby to było Yakumo to co innego.
 

Ekajana  Dołączył: 30 Lis 2006
Na papierze bardzo dobrze prezentuje się olympus mju 7020. Szeroki kąt, rozsądny siedmiokrotny zoom, solidna obudowa, HD... No i piękny jest, zwłaszcza bordowy. Olki mają raczej dobre obiektywy ale ciekawe jakie szumy generuje to cudeńko ...a no i najważniejsze - w MM jest niezła promocja na niego.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach