noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
syfrowy średniak
Słyszeliście coś o tym?

 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Co to jest? Nie wygląda na 645D (jakieś okrojone), może to właśnie ta cyfrowa niespodzianka lustrzana na PMA2007? Skąd to wziąłeś?

 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
Tutaj znajdziesz aktualne zdjecia i przeczytasz wiecej http://www.pentax.co.jp/e...006/200646.html
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
aaa, czyli jednak 645D, Ale to stara informacja.
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
tref, niektorzy jeszcze nie moga sie otrzasnac z szoku ze Pentax robi MF ;)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Bronek, ja się nie mogę otrząsnąć, że go mam :-P A ludzie na ulicy dziwnie patrzą, jak wyciągam tę armatę (zupełnie nie wiem czemu taka reakcja :mrgreen: )
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
Moj pierwszy "powazny" aparat to byl Pentacon Six TTL wiec nie musisz tlumaczyc :-P
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
noel, nie obraź się w żadnym wypadku, ale to trochę tak, jakby wpaść na forum KKM i zapodać informację o tym, że Zeiss będzie robił szkła na bagnet A.
 

noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
Cytat
noel, nie obraź się w żadnym wypadku, ale to trochę tak, jakby wpaść na forum KKM i zapodać informację o tym, że Zeiss będzie robił szkła na bagnet A.

nie rozumiem :-/
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Chodzi o to, że o 645D wiadomo już mniej więcej od roku (ubiegłoroczne targi PMA).
 

noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Chodzi o to, że o 645D wiadomo już mniej więcej od roku (ubiegłoroczne targi PMA).

Ale na forum nie znalazłem, dlatego się zapytałem :->
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
noel napisał/a:
Ale na forum nie znalazłem, dlatego się zapytałem :->

tu LINK
tu LINK
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
noel napisał/a:
Jarek Dabrowski napisał/a:
Chodzi o to, że o 645D wiadomo już mniej więcej od roku (ubiegłoroczne targi PMA).

Ale na forum nie znalazłem, dlatego się zapytałem :->
Przeszukanie forum na okoliczność wystąpienia "645D" zwraca trzy strony postów, więc albo słabo szukałeś, albo kręcisz. Zresztą, nieważne. EOT z mojej strony.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach