chupachups  Dołączyła: 30 Mar 2010
  Ratujcie :(
Przyznam, że spartoliłam zdjęcie a totalnie leżę z obróbką :( Czy ktoś mógłby mi pomóc uratować chociaż troszkę to zdjęcie? Pleeeeease :( Strasznie mi zależy :/
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jakie zdjęcie, nic nie wstawiłaś.
 
chupachups  Dołączyła: 30 Mar 2010
Właśnie zauważyłam :( Nie wiem czemu ale nie mogę wstawić zdjęcia :( Mogę wysłać na maila :(
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Naucz się wstawiać http://pentax.org.pl/viewtopic.php?p=126776 i wstaw.
 

gregorisan  Dołączył: 10 Kwi 2009
chupachups, raw czy jpg? Wrzuć to zobaczymy.
 

Dancer  Dołączył: 05 Wrz 2006
jak RAW to jedynie damy zrobić jak 2 miejsce w world press photo :-]
 

izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
Może to jest właśnie zadanie: zdjęcie bez zdjęcia? ;)
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
izbkp, pewnie tak, ale PS CS5 jeszcze nie wyszedł ;-)
 
Setmag  Dołączył: 19 Kwi 2009
Oby RAW - zrobimy nieoficjalne RAW Czelendż- wszystkie chwyty dozwolone :evilsmile:
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Dobrze, że chociaż karta pamięci była w body... ;-)
 

izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
Wygląda na to, że mamy nieformalnego Raw-Challange - różni się jednak tym, że wszystkie chwyty dozwolone bo można obrabiać dowolnie bez żadnych ograniczeń :)

Plik PEF do pobrania jest tutaj: chupachups_IGP5236.zip

Obrazki 700px pod dłuższym boku (i tylko takie) wysyłajcie do mnie mailem na kezu@izbkp.info - w tytule zamieszczając swój nick na forum.
(powtarzam: tylko 700px po dłuższym boku).

Deadline to czwartek 8.04.2010. W piątek zamieszczę je w tym wątku (w kolejności zgłoszeń) a jego autorka wybierze najlepszą wersję i wtedy autor takiej obróbki wyśle gotowe zdjęcie w dużym rozmiarze bezpośrednio do niej :)
 

pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
haha... taki "pimp my photo" ;p gdzieś już to widziałem :mrgreen: w efekcie na fotce pojawiły się niedźwiedzie polarne, i inne takie :P no nic - może ie ja spróbuję :evilsmile:
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
Się nie wysiliłem, ale wysłałem. :-P
 

Rafi  Dołączył: 25 Mar 2007
takiemu to dobrze
pawelek-79 napisał/a:
Się nie wysiliłem
Farciarz. Widać (za) łatwo ci to przychodzi :-P

Ja też postanowiłem w końcu trochę RAWy poćwiczyć, m.in. w ostatnim RC zaliczyłem "debiut", więc i tutaj również zdecydowałem się spróbować. Może w końcu dzięki temu się czegoś nauczę. Niestety musiałem się "wysilać" aby w ogóle wyszło mi coś nadającego się do oglądania :-/ :mrgreen: Też już wysłałem...
 

izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
Na początek zdjęcie wywołane w Pentax Photo Labolatory na ustawieniach automatycznych (czyli symulujemy jpg prosto z aparatu) a potem zmniejszone w Image Resizer z pakietu Microsoft PowerToys for Windows XP:


A teraz zdjęcia "konkursowe" ;)

deckard:

-----

izbkp:

-----

rafi:

-----

pawelek-79:

-----

TomiBi:

-----

Dancer:

-----
 

Thadeus  Dołączył: 21 Mar 2008
ja standardowo zapominam wysłać :)

 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
To ja może dodam że zaraz po pojawieniu się tego tematu napisałem priva do chupachups i wysłała mi na maila to zdjęcie, zrobiłem jej kilka wersji w LR2, w zasadzie pokrywających się z tym co przesłaliście + dwie wersje BW. Nie wiem czy od tej pory w ogóle czytała ten temat.
 
chupachups  Dołączyła: 30 Mar 2010
 
Witam. Czytam cały czas, ale siedzę cichutko i się nie odzywam bo mnie troszkę wyszydziliście :-P No ale cóż. Człowiek uczy się całe życie :-P Eldred twoja wersja BW wisi już u koleżanki na ścianie :D Podziękowania dla Venice za jego wersje, które wysłał mi na maila :-) A jeżeli chodzi o wasze wersje, to i tak wszyscy radzicie sobie z obróbką lepiej niż ja :oops: Ale najbardziej podobają mi się dwie. Rafi i TomiBi spisali się według mnie najlepiej i miałabym poważny problem z wybraniem obróbki, która podoba mi się bardziej :-) Dziękuję wszystkim i obiecuję, że jak dorosnę to też będę tak potrafiła :mrgreen:
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
chupachups napisał/a:
siedzę cichutko i się nie odzywam bo mnie troszkę wyszydziliście
zupełnie źle to odebrałaś, mamy tu na forum specyficzny humor, nikt z Ciebie nie szydził :-)

Mam wrażenie że TomiBi użył portrait proffesional, bo twarz jest wygładzona prawie jak figura woskowa ;-)
 
chupachups  Dołączyła: 30 Mar 2010
Może i źle odebrałam ale jestem tu nowa i nie znam was jeszcze :-) Ale dopiero zaczynam. To byly moje pierwsze zdjecia. A na dodatek wogóle nie potrafię posługiwać się programami graficznymi. Wogóle komputery to dla mnie kosmos :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach