perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Wygląda na to że się pojawię tylko na 10.00 żeby się przywitać więc pobędę sobie około godzinkę i pogawędzim.

Potem muszę zbijać bo jadę na mecz Zagłębie Sosnowiec - Ruch Zdzieszowice który się rozpoczyna o 11.00 :-/
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Kufa jak nie kupa to dupa... kumpel mi się rozchorował i nie wiem czy dojadę :evil:
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Jako model w zastępstwie macioha wystąpił blesso ;-) Szkoda, że tak mało nas dziś było.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
blesso to jest jednak gość!

Fotografuje K-7 i 60-250/4.
Pozuje jako fotomodel.
Przeprowadza wywiady.
Murarz tynkarz akrobata.

 

mnfx  Dołączył: 03 Maj 2008
Gdzie te wywiady > ?
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Z mojego punktu widzenia wyglądało to tak:
Spodek jaki jest każdy wie -ale podobno ma być inny, bo będą ściągać z niego azbestową powłokę.


Przed 10.00 parę luźnych grupek ludzi -spokojnie oczekiwało przy wejściach. Jedna z tych grupek to nasi ( niestety nieliczna). Paru niezrzeszonych użytkowników jedynie słusznego systemu też się przewijało na widoku..
No i o 10.00 zaczęło się. Weszliśmy do Spodka, dostaliśmy identyfikatory, podpisaliśmy jakiś świstek i ....do rozmów. Usadowiliśmy się oczywiście z boku, żeby nie mieszać się z ...motło..tfu z użytkownikami innych systemów, ale okazało się że wymieszać się z nim musimy. No nie ma rady.


Po powitaniu i ustaleniu planu dnia, jakiś odważny posiadacz aparatu firmy Sony postanowił zrobić zdjęcie grupowe. Nam - Pentaxiarzom robić sonówką zdjęcie? Jak mu nie wstyd ! Na kolana !


Następnie tym którzy nie słuchali opowieści o Pentaxie ( czyli prawie wszystkim) przedstawiono ofertę firmy Fomei-obejmującą różnego rodzaju oświetleniowe wyposażenie studia.
Nie zostałem zapoznany z tym materiałem, gdyż w tym czasie wsłuchiwałem się w bardzo interesujący wykład kolegi Perl na temat wpływu zmiany systemu na poziom samoakceptowania, z uwzględnieniem zasad działania rynku prasowego w aspekcie zmian środowiskowych na rynku aparatów fotograficznych.
Po tymże wykładzie udałem się na zorganizowany dla nas pokaz mody i muszę stwierdzić, że Pani Jola(?) wyglądała dziś naprawdę interesująco



Oczywiście każdy focił czym mógł i tłok panował w tym momencie okrutny.






Jeśli nie pokaz to inne modelki też były w zasięgu obiektywu


Sprowadzono też modeli- po co ? Nie wiem -ale jak już byli - to...no dobra ...


Po pokazie kto chciał to się rozszedł z wycieczkami po obiekcie ( wszędzie było pełno fotografujących)
, A kto nie chciał mógł skorzystać z pseudo-studia oświetlonego lampami firmy Fomei.
Oczywiście Pentaxiarze nie udali się ani tu -ani tu tylko zaczęli deliberacje - jak to jest źle w naszym systemie i jak nam się w nim ciężko żyje ;) . A tak poważnie to spotkałem samych szczęśliwych posiadaczy Petnaxa.

Jako że kolejka do " studia" była długa- przeprowadziliśmy drugi wywiad (tego dnia) z pięknymi modelkami ( praca, warunki, perspektywy). My rozmawialiśmy,a nikoniarze fotografowali dekolty.



Powoli kolejka do studia zmniejszała się, więc przyjrzeliśmy się mu bliżej . 6m kwadratowych oświetlonych dwoma lampami z hydrantem i gaśnicą w tle.


Modelki pozowały i chętni nawiązywały kontakty z fotografującymi w celu otrzymania fotek z tej sesji.


Oczywiście na mnie też przyszła kolei - ale po pokazaniu fotek- nie wykazano zainteresowania nimi - ciekawe dlaczego ? Przecież się starałem.


Ogólnie -fajna impreza.
Plusy :
- obiekt
-modelki
-mini studio,
- ludzie

Minusy:
-mało światła ( pokaz mody to ISO 1000/1250 @ 4 i czasy około 1/60sek)
- mogło być trochę teorii/informacji/zaangażowania/animacji

PS
Przez chwilę przemknął były sprzedawca aparatów firmy Pentax.
Dziś wygląda tak ( woli wkręcać żarówki):


PS 2
Macioh jest o wiele bardziej fotogeniczny

;)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Cytat
Pani Jola(?)

Wiola

Lubię ją fotografować. Zresztą nie tylko ja.
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
 

Nazwany  Dołączył: 31 Lip 2008
Wiola
Urodziwa jest,trudno zaprzeczyć.
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Po obejrzeniu filmiku szok! - jak tam cicho i spokojnie. Normalnie nie poznaję kolegów.. ;-)
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Czyli ogólnie najlepsze przegapiłem ;]
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Wrócę jeszcze na chwilę do tego spotkania. Otóż, okazało się, że coś można było wygrać. I już są
WYNIKI
Nagrody pewnie nikt z naszych nie zdobył- ale kto wie- może następnym razem ;)

Aaa - no i modelki/modele proszą o foty.
Ja nie mam żadnej dobrej foty uwieczniającej twarz zastanych tam osób, ale posłałem TO (qrcze- trochę obciachowe)
Ale jeśli ktoś ma lepsze- śmiało słać ( loginy modelek są w komentarzach do Foto Dej - na stronie MM)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach