Zbynio  Dołączył: 07.05.2007
Apas, wypisz wymaluj Drzewiec. ;-) :mrgreen:

rychu  Dołączył: 08.10.2006
Mamikur napisał/a:
jestem Mamikur - baba borowa

Cześć. Więcej nas tu. Dobrze świadczy o ojczyźnianych lasach, żeśmy się jeszcze nie spotkali :-D

[ Dodano: 2017-08-27, 10:05 ]
Jacekzkl, ja pamiętam przez mgłę Kowary z przed 30 lat i świetności fabryk dywanów.

iwasherebefore  Dołączył: 30.10.2016
Apas, Dzięki za obszerne wyjaśnienie. ;-)

Mamikur  Dołączyła: 24.08.2017
Apas, witam i dziekuję....
Apas napisał/a:

Duch czy demon leśny,mogący przybierać dowolną postać, również zwierzęcą i dowolny wzrost w postaci ludzkiej........... Opiekował się lasami, bywał złośliwy i okrutny wobec ludzi, którzy nie szanowali praw lasu. ..........wiele osób nawiazuje poprzez swój pseudonim czy przydomek do zwiazków z przyrodą i rzeczywistej postaci demona opiekuńczego lasów, jak to zapewne jest w przypadku naszej nowej forumowej koleżanki :-D

EDYTA: Którą to koleżankę serdecznie witam i pozdrawiam, również jako psiarz :-D

Dokładnie tak.....
Ponadto w języku japońskim Mamikur-u oznacza zwodzącego na manowce ludzi ducha. Tak więc czuję swą moc podniesioną do kwadratu.
Ale oczywiście - jestem związana z przyrodą i próbuję ją chronić.

Ochrona naturalna - atak korników,
czy ochrona sztuczna - wycinka ?

greentrek  Dołączył: 14.08.2012
Odpuść, chłopie, to nasze Forum a nie Dziennik Telewizyjny :-P :evil:
A zainteresowanych postacią Dziada Borowego odsyłam do komiksu o Kajku i Kokoszu :mrgreen:

Próbuje się co nie co dowiedzieć i zweryfikować tą "milość do natury". ;-)

kazio  Dołączył: 31.10.2011
greentrek napisał/a:
odsyłam do komiksu o Kajku i Kokoszu

O!!! Mój ulubiony komiks z czasów dzieciństwa. Kolejne odcinki wycinałem ze "Świata Młodych" :lol:

greentrek  Dołączył: 14.08.2012
iwasherebefore napisał/a:
zweryfikować tą "milość do natury"

To co tej Naturze trzeba, buzi dać? Z języczkiem :?:
kazio napisał/a:
Mój ulubiony komiks z czasów dzieciństwa

Młody jesteś, moim był oczywiście Tytus 8-)

kazio  Dołączył: 31.10.2011
Tytusa też pamiętam, i Binio Billa :lol:

LinaLi  Dołączyła: 26.04.2017
Witam wszystkich miłośników marki.
Do zacnego grona posiadaczy Pentaxów dołączyłam niedawno i mam nadzieję, że zostanę na dłużej. Co prawda moja twórczość jeszcze nie nadaję się do publikacji, ale z wielkim zainteresowaniem śledzę tematy techniczne jak i artystyczne. Mam nadzieję, że coś z tej lektury w głowie zostanie i w końcu będę mogła się czymś pochwalić.

Mamikur  Dołączyła: 24.08.2017
Witaj, LinaLi, też stawiam na forum pierwsze kroki....

SlicaR  Dołączył: 28.04.2013
LinaLi napisał/a:
moja twórczość jeszcze nie nadaję się do publikacji

To taki trochę paradoks, ale im szybciej zaczniesz publikować tym szybciej zacznie się do tego nadawać :mrgreen:
Witaj na forum :-B

Apas  Dołączył: 26.01.2007
LinaLi, Witaj, baw się dobrze, czuj się jak u siebie. W tym tygodniu mamy promocję - nie wymagamy zaświadczenia o zaburzeniach psychicznych, (jeszcze) zdrowi też mogą się zapisać :-P
PS. Zdjecia pokazuj - ja też ich robić nie umiem, a czasem pokazuję. Jeszcze mnie za to nikt nie pobił - choć fakt, że zbyt wielu okazji im nie dałem, bo na PPD jeszcze nie dotarłem :-D

Kerebron  Dołączył: 10.03.2016
Odnoszę wrażenie, że im bardziej ktoś tutaj nie umie robić zdjęć, tym bardziej mu/jej one wychodzą. :-P Może też, to jest kwestia tego, że i Pentaksem nie da się robić zdjęć, więc dwa minusy dają plus. :evilsmile:

Apas  Dołączył: 26.01.2007
Kerebron napisał/a:
Odnoszę wrażenie, że im bardziej ktoś tutaj nie umie robić zdjęć, tym bardziej mu/jej one wychodzą. :-P

Są to pomówienia oraz insynuacje. Gdybyśmy umieli robić zdjęcia, to byśmy nie używali Pentaksa, tylko czegoś dla profesjonalistów, chyba logiczne... :evilsmile:

domi_ma  Dołączył: 20.08.2017
Witam
mam nadzieje iz sie zaklimatyzuje
pozdrawiam wszystkich
mam na imie michal

Zbynio  Dołączył: 07.05.2007
domi_ma, witaj i aklimatyzuj się. :mrgreen: :-B

powalos  Dołączył: 20.04.2006
domi_ma napisał/a:
Witam
mam nadzieje iz sie zaklimatyzuje

Najszybciej się zaaklimatyzujesz przyjeżdżając na PPD. :mrgreen: Witaj.
P.S.
A w stołecznym, masz kilku użytkowników tego forum.

filippo911  Dołączył: 21.08.2017
witam,
w końcu postanowiłem kupić lustro, wybór padł na Pentax'a (przyzwoite parametry + okazja) i tak wylądowałem tutaj.
pozdrawiam!

Skocz do: