Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
Chciałbym się pochwalić...
...że wczoraj zanabyłem sobie śliczniutkiego Rolleiflexa MX z Tessarkiem. I tak rok po "niemaniu" TLR'a znowu do nich wróciłem. Tylko że żona jeszcze nic o tym nie wie :mrgreen:


--
Pozdrówka,
Paweł
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Paweł Szkup, hehe gratuluję i nie zazdroszczę spotkania z żoną :mrgreen:
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Paweł Szkup napisał/a:
Tylko że żona jeszcze nic o tym nie wie

Rozumiem, że żona nie czyta tego forum? ;-)
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
tref napisał/a:
Paweł Szkup, hehe gratuluję i nie zazdroszczę spotkania z żoną :mrgreen:


Hehe :lol:

Nie znasz mojej żony, ona zaakceptuje wszystko (na 'Flexa już machnęłą ręką) co tylko nie ma matrycy :mrgreen:

--
Pozdrawiam,
Paweł
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Paweł Szkup napisał/a:
Nie znasz mojej żony, ona zaakceptuje wszystko (na 'Flexa już machnęłą ręką) co tylko nie ma matrycy

To kup najpierw wielkoformatowego Sinara, a dopiero potem powiedz żonie, że przystawka cyfrowa jest do niego absolutnie niezbędna. :mrgreen:
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
djack napisał/a:
Paweł Szkup napisał/a:
Nie znasz mojej żony, ona zaakceptuje wszystko (na 'Flexa już machnęłą ręką) co tylko nie ma matrycy

To kup najpierw wielkoformatowego Sinara, a dopiero potem powiedz żonie, że przystawka cyfrowa jest do niego absolutnie niezbędna. :mrgreen:


Ty se rób jaja :mrgreen: Gdyby nie to, że nie mam powiększalnika do LF to taki Sinar już od dawna byłby w moim posiadaniu. A przystawka cyfrowa? Musiałbym zastawić mieszkanie ;-)
 

chomik  Dołączył: 16 Sty 2007
Cytat
A przystawka cyfrowa? Musiałbym zastawić mieszkanie

... chyba pół Polski
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
chomik napisał/a:
Cytat
A przystawka cyfrowa? Musiałbym zastawić mieszkanie

... chyba pół Polski


:shock: :shock: :shock: Tyle toto kosztuje?
 

chomik  Dołączył: 16 Sty 2007
sredni format kosztuje pare tysięcy USD (przystawka), strach pomyslec ile by to kosztowało jakby matryca miała kilkanaście na kilkanaście (20-30?) centymetrów... (bo ceny tutaj rozną raczej wykładniczo-marketingowo, niż liniowo)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach