bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
OKa - już się nie obrażam że ktoś usunął własnie post z tym tekstem.... (-;
Pięęękny jest!

Dabrow, wszystko w porządku? ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Cytat
I mam nadzieję, że w końcu udało mi się obrazić Cię Tref, bo jak długo mogę się starać...
tym razem też nie :mrgreen: najbardziej dotknęło mnie kiedyś stwierdzenie "dresiarz w koszuli" (czy jakoś tak). Dotknęło, bo cholera skąd wiesz jak ubieram się w czasie wolnym ? :-P :mrgreen: I czemu to już publicznie wiadomo? Dotknęło, bo czuję się ja realitiTiviSzoł i wreszcie dotknęło, bo mimo, że zły dotyk rani, to dobry dotyk... mrau, dobry dotyk to jest to :mrgreen:
[żeby było jasne - to żart oczywiście, nie czuję się urażony, nawet za dresiarza :mrgreen:

A teraz poważnie: reklama jest reklamą, ma trafiać do ludzi, przyciągać i namawiać do skorzystania z usługi/produktu(jak nie bezpośrednio to podświadomie). Tekst z tegorocznych targów łechce w piętę i pod żeberko... jest dobry. Co do oceniania sprzętu (jak również zdjęcia pod to podciągam) - ocena jest czysto subiektywna i taka być powinna. Czytam testy, czytam komentarze, ale albo mi się coś podoba, albo nie i żaden test tego nie zmieni. A po co są testy? Żeby zainteresować publikę (rynek) - testy są do pewnego stopnia chwytem marketingowym, można to zauważyć np. zwracając uwagę na wagi, które są przyporządkowane pewnym elementom tychże testów (skoro czasem wygląd aparatu jest ważniejszy od wygody trzymania, albo ergonomia menu konkurujących ze sobą modeli decyduje o wyższości jednego nad drugi, tylko dlatego, że testujący przyzwyczaił się do jakiegoś rozplanowania funkcji...)
masakra ;-) ]
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
Mertz napisał/a:
Ale taki tekst to powinien witać gości na głównej stronie internetowej firmy, a nie na jakiejś tekturze, z boku stoiska! ;)




no dla mnie to na tekture z boku stoiska nie wygląda ((((-;

[ Dodano: 2007-03-09, 16:44 ]
Jarek Dabrowski napisał/a:
No i ten diehard w oryginale tu rewelacujnie pasuje.


a może po prostu "wyjadacz"? Chociaż w 100% sie zgadzam - nie idzie tego dobrze przetłumaczyć - no chyba że ŚP. T. Nosferatu Beksiński - pewnie by wykombinował

(-;
Jarek Dabrowski napisał/a:
Z tym Pentaxian - to jakby co, to ja się piszę na porządną koszulkę.
"I am Pentaxian. A loyalist. A diehard."


Ja w to wchodzę. 2x proszę! Serio. Czarna z czerwonym napisem. Albo białym a tylko słowo Pentaxian czerwone. O!
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
bEEf napisał/a:
zakładasz, że ktoś tu dał sobie zrobić z głowy siekę i po tekście tym czuje się lepszy niż poprzednio.
Przeczytaj na spokojnie to, co wypisują inni. Tekst na koszulkę, tablicę rejestracyjną czy banner reklamowy. Radość z poskładaych kilku zdań. Moim zdaniem to uleganie manipulacji. Jeżeli ktoś - tak jak Jarek - potrafi się do tego przyznać: OKO, doceniam to. Ale gadanie, czy też wyśmiewanie w innym wątku reklam konkurencji jest już po prostu dwulicowe. Zapamiętajcie jedno: nie jesteśmy lepsi dlatego, że używamy Pentaksa. Każdy przedmiot (może poza wibratorem) prócz zalet ma i wady. I dotyczy to zarówno aparatów fotograficznych jak i samochodów czy czegokolwiek innego. Nie dajmy sobą manipulować. Obojętnie: wzniosłymi tekstami czy ładnym spotem reklamowym.

 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Dabrow, właśnie, takie płachty to raczej na PVC robią (strasznie śmierdzi) :-P
BTW - ale aberracje po lewo na tej focie - od razu mi się przypomniały sample z Canona MarkIII ;-)
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
Beef - a bo zapodałem posta w innym dziale z tym obrazkiem powyższym ale przytomny moder go pyknął w zaświat i dobrze skoro jest tutaj ten post (-;
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Michu, upieram się jednak, że siadł ci ficzer od przymrużania oka. Spokojnie...

[ Dodano: 2007-03-09, 16:51 ]
...co w Twoim przypadku zadziwia mnie nieco...
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
co wy z tym pentaxianem? Ja bym czuł obciach mając taki napis na koszulce. Pentax, spoko, ale pentaxian?? Jak to brzmi w naszych polskich ustach ?? :-/
a co do tekstu na stoisku - fajny, ładnie się zaczyna, ma swoją wewnętrzną dramaturgię, ale jednak zapędzili się o jedno zdanie z tymi pikselami itp. Zupełnie niepotrzebne, ten fragment trąci wręcz lekkim żenem.
Aha, i ktoś tu pisał, że pentax idzie pod prąd. Pod prąd czego, chciałbym zapytać. Jak to rozumieć ;-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Michu ma dzis napiecie przedmiesiaczkowe.

Dzięki Spinner - na Ciebie zawsze można liczyć.

NIe. Chodzi mi tylko i wyłącznie o podniecanie się tekstem marketingowym. To wszystko. Do tej pory sądziłem, że jesteśmy pozbawieni nalotów sprzętowego onanizmu i przeświadczenia o wyjątkowości marki. Do tej pory...
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
Beef - a bo zapodałem posta w innym dziale z tym obrazkiem powyższym ale przytomny moder go pyknął w zaświat i dobrze skoro jest tutaj ten post (-;
Dabrow, aaaa, to kumam. BTW - ja już i tak zostałem ochrzczony Pentaxowym fanatykiem za dowcip na TPC. Jakoś tak chyba czasem niektórzy za poważnie podchodzą do tematu zabawek. Przecież to zabawa jeno. Ktoś tu ratuje ludzkie życia DS-em? Chiba nie...
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
Michu - mi sie ten tekst po prostu podoba. Tak samo podobały mi się graficznie reklamy nikona D70 (te z tygrysem, futbolistą i nagim cycem) - po prostu doceniam - poza tym - poniekąd jest to moja fotoidea - mam co mam na co mnie było stać i mam w dupie że inni może mają więcej czegoś - ja mam swóją własną radochę z moich zdjęć i już.... Nie jestem z pokolenia Jarka ale też czuję się jako target tego tekstu... Mile łechce moją próżność ale też nie wynosi ponad innych... ot tak - koszulka by mi serio spasiła - czarna z tekstem do "diehard" z frontu a całością z tyłu (-;
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Do tej pory sądziłem, że jesteśmy pozbawieni nalotów sprzętowego onanizmu i przeświadczenia o wyjątkowości marki.
Michu, gadasz tak, jakbyś dzisiaj tu pierwszy raz zawitał. Przecież wielu ludzi tutaj jawnie się do tego przyznaje. Z tą wyjątkowością to może nie tak bardzo, ale onanizm sprzętowy? Normalna sprawa.
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
bEEf - ty FANBOJu!
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dabrow napisał/a:
Nie jestem z pokolenia Jarka
Że jak? Z jakiego ja jestem pokolenia?
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Michu napisał/a:
Do tej pory sądziłem, że jesteśmy pozbawieni nalotów sprzętowego onanizmu i przeświadczenia o wyjątkowości marki. Do tej pory...


Buahahahahhh - naiwniak :-P :lol: :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
Do tej pory sądziłem, że jesteśmy pozbawieni nalotów sprzętowego onanizmu i przeświadczenia o wyjątkowości marki. Do tej pory...

Michu - więc utraciłeś złudzenia. Teraz już jesteś prawdziwym mężczyzną.

Gdyby nie onanizm sprzętowy to forum by nie istniało. Albo ograniczało się do wymiany zdań:
- cześć, który przycisk włącza opcję mrygania zielonym światełkiem?
- trzeci od lewej
- acha, dzięki, to cześć.
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
dla onanistów sprzętowych mamy lufkę Sigmy
To niech teraz ćwiczą muskuły (-;

 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
cypis napisał/a:
co wy z tym pentaxianem? Ja bym czuł obciach mając taki napis na koszulce. Pentax, spoko, ale pentaxian?? Jak to brzmi w naszych polskich ustach ?? :-/

Po polsku to będzie Pentaxjanin... To prawie jak Marsjanin... Bardzo adekwatne... :mrgreen:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Dabrow, i pomyśleć, że 2 miesiące temu prawie chciałem kupić nikona d40. I kto mnie w to wciągnął, no kto? :mrgreen:

[ Dodano: 2007-03-09, 17:03 ]
powtarzam: prawie chciałem kupić.

[ Dodano: 2007-03-09, 17:05 ]
Cytat
dla onanistów sprzętowych mamy http://fotopolis.pl/index.php?n=5610

też już było :-)
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=3272
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Cytat
powtarzam: prawie chciałem kupić.


Nooo.. zdazyles w ostatniej chwili - Inkwizytor juz na konia wsiadal... :lol:

Pzdr
Spinner

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach