karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
  [fotografowie] Bon Appétit Guys!
Zanim przejdziecie do konsumpcji bloga Anety Kosiorek, muszę napisać że nie spotkałem wcześniej nikogo, kto fotografią bawiłby się tak lekką ręką, a zarazem rozwijał się w tak jak ona :mrgreen:
Aneta robi to co robi, jak przypuszczam, wyłącznie z czystej pasji i radości jaką jej to daje.
Nie przesiedziała połowy swojego życia na forum, ani nie zajmują ją sprzętowe zaułki.
Po wyczerpujących wykładach na medycynie, łapie w weekend za aparat i ...

http://zdrajca.fotolog.pl/



[ Dodano: 2010-09-30, 11:06 ]
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
zachwycające dla mnie przede wszystkim jest to, jaką wspaniałą drogę przeszła jako fotograf... jak w kolejnych latach dojrzewała...
jeszcze jeden dowód na potwierdzenie mojej teorii, że w tym momencie to kobiety powinny przede wszystkim fotografować! a faceci do garów... ewentualnie konsumpcji...
fajnie by było, gdyby zajrzała czasem na nasze forum... poziom drastycznie by skoczył... ale z drugiej strony nie wiem, czy nie za niskie progi...
no i Tobie karmazyniello gratuluję wyczucia marketingowego... wiesz jakim zdjęciem zachęcić do obejrzenia bloga...

krótko mówiąc zachwyty, zachwyty, zachwyty...
 

archi  Dołączył: 30 Gru 2008
Ogląda się z przyjemnością.
Inspiracja gwarantowana.
Fotografie niewymuszone i nienadęte.
Jestem pod wrażeniem i :-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
tatsuo_ki napisał/a:
jeszcze jeden dowód na potwierdzenie mojej teorii, że w tym momencie to kobiety powinny przede wszystkim fotografować!

Grand Prix w konkursie National Geographic Polska zdobyła wczoraj Izabela Perez Harriette 8-)
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
czym ona czyni zdjęcia ?

jajeczko apetyczne ;-)
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
Mnie zainspirowala do skutecznego wziecia sie za Dreamweaver'a.
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
Kurczę kobiecisko ma talent :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach