Piotr Sawicki  Dołączył: 21 Gru 2006
Skargi
Witam dochodzą mnie słuchy ze skarżycie sie ze nie odpowiadam na maile,
jeśli piszecie na priv to moze sie zdarzyc ze nie odpisze bo ostanio nie mam czasu na czytanie forum , podałem nr gg a430973 a takze nr kom 601710571 i adres email p.sawicki@aster-foto.com.pl na które ciagle odpowiadam .....
jesli kogos uraziłęm brakiem odpowiedzi na priv przepraszam.
 
mango  Dołączył: 15 Lut 2007
faktem jest, mój poszedł jakieś trzy tygodnie temu i co ?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Panie Piotrze, może jednak czas najwyższy przyjrzeć się, gdzie się zaczyna wątek. "Korpusy cyfrowe" to nie jedyna kategoria na forum.
 

Piotr Sawicki  Dołączył: 21 Gru 2006
mango z przykroscia stwierdzam iz nie wiem o jakim mailu mówisz ....

[ Dodano: 2007-03-12, 15:46 ]
Informuje takze iz maile od konkurencji która nie moze zdzierżyć tego iż Pentax zaczoł sie ostatnio sprzedawać naprawde bardzo swietnie , sprawiają ze donoszą na firme ASTER ze zaniża ceny .... co spowodowało do zabrania rabatów,,,, o które walczylem tyle czasu.
Nie wymienie Firm z nazw chociaz dokładnie wiem kto ....

INFORMUJE ze od dzisiaj rabaty dla forumowiczów , bedą przyznawane tylko na podstawie potwierdzenia ze udziela sie na forum pentaxa.

Przykro mi ze moje starania sprawily ze grupie ludzi nie odpowiada to iż zalezy mi na tym by optyka i akcesoria byly dostepne i to do tego w ludzkich cenach a nie jak to poczynila ostanio firma X obiektyw z seri limited sprzedawali z zarobkiem 300 zł i mieli do mnie pretensje o zanizanie ceny.

Z poważaniem
Piotr Sawicki
:!:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Piotr Sawicki, Przykre jest to, co piszesz. Widocznie jeszcze daleko nam do normalnej konkurencji na rynku. Ech....ta polska zawiść :-/
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Piotr Sawicki, stanąłeś widocznie okoniem w gardle innych firm, że Ty chcesz sprzedawać, a my chcemy U CIEBIE kupować. Nie przejmuj się w każdym razie i tak każdy kto chce mieć coś kupionego ze spokojnym sumieniem pójdzie do Ciebie. :-B
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Piotr Sawicki napisał/a:
sprawiają ze donoszą na firme ASTER ze zaniża ceny .... co spowodowało do zabrania rabatów
Pomijając całą kwaśność sytuacji - nie bardzo rozumiem. Kto może zabronić Asterowi sprzedawać Pentaksowe fanty po takich cenach, jak im sie chce? Apollo?
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
tref napisał/a:
Nie przejmuj się w każdym razie i tak każdy kto chce mieć coś kupionego ze spokojnym sumieniem pójdzie do Ciebie.

Pewnie, że w przypadku zakupów pojadę do Piotra.
A przy okazji dzięki Piotr za miłą obsługę :-B
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Kto może zabronić Asterowi sprzedawać Pentaksowe fanty po takich cenach

Jarek Dabrowski, w Twoim obecnym kraju też były takie przypadki...
Don Vito Corleone
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Piotr Sawicki napisał/a:
INFORMUJE ze od dzisiaj rabaty dla forumowiczów , bedą przyznawane tylko na podstawie potwierdzenia ze udziela się na forum pentaxa.

Można Piotrze trochę szczegółów?

Pozdrówka
Marucha
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Stawiam na tego .............. ze sklepu FOTONET...... tudziez pstryka :evil:
 

Piotr Sawicki  Dołączył: 21 Gru 2006
Fafniak ty nie knuj :PPPPPP ja wiem ze to ty .... sabotażysto :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

^mmm^  Dołączył: 04 Paź 2006
Ja tam nic nie knuję , ale obstawiam FOTO-NET. ;-)
Bardzo mnie zniesmaczyli niedawno swoim postępowaniem.
I żałuje że ich nie przetrzymałem. :evil:
 
mango  Dołączył: 15 Lut 2007
[quote="Piotr Sawicki"]mango z przykroscia stwierdzam iz nie wiem o jakim mailu mówisz ....

Piotr Sawicki daleki jestem od stwierdzenia ,iż celowo nie odpowiedziałeś na mój mail.Napisałem jedynie aby podkreślić fakt nie otrzymania odpowiedzi i byłem ciekaw czy tylko mi się to przytrafiło czy też jeszcze komuś innemu.Wszak sam podniosłeś temat nie odpisywania na maile od użytkowników forum.
 
r0man  Dołączył: 15 Sty 2007
Piotrze: sytuacja jaka zaistniała z protestami konkurencji nie powinna IMHO przesłaniać faktu, że kontakt z Tobą jest łagodnie mówiąc utrudniony.
Jakkolwiek rozumiem problemy z brakiem czasu i niezaglądaniem na forum, to jednak wydaje mi się, że w sytuacji bądź co bądź prowadzenia przez Ciebie działalnosci handlowej możemy oczekiwać większego profesjonalizmu.
Upusty są oczywiście miłe, ale jakoś nie sądzę abyś prowadził działalność charytatywną ;-) - osobiście wolę sprawną obsługę od upustu.

ponieważ na priva nie odpowiedziałeś, więc zapytam tutaj - kiedy mogę sie spodziewać lampy wylicytowanej na allegro (mój nick ro-man_p) ?
 
witsu  Dołączył: 28 Lut 2007
Kiedyś ś.p. Konica Minolta zapowiadała walkę ze sklepami, które sprzedawały poniżej ceny sugerowanej. Nie wiem co wskórali, ale dziś nie sprzadają aparatów w ogóle.
 
pawel1967 Dołączył: 03 Maj 2006
Kiedy będę mógł zamówić wreszcie 540FGZ?
 

papcio  Dołączył: 20 Kwi 2006
Niestety Piotrze problemy z kontaktem z Tobą i z obiecanymi przez Ciebie rzeczami są ogromne, a maile wysyłam na Twoje firmowe konto w Asterze. Jeśli chodzi o rabaty to NIGDY nie były dla wszystkich, o czym się przekonałem na własnej skórze kupując u Ciebie najdroższego gripa (700 PLN), a wcześniej otrzymując mimo szumnych ogłoszeń na forum bardzo nieciekawą cenę na K10 (którego taniej kupiłem u innego dystrybutora) . A na gwarancję do gripa czekam mimo kilku maili już koło 2 miesięcy.
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Pomijając całą kwaśność sytuacji - nie bardzo rozumiem. Kto może zabronić Asterowi sprzedawać Pentaksowe fanty po takich cenach, jak im się chce? Apollo?


dokladnie, nawet gdyby aster sprzedawal taniej niz otrzymuje od dystrybutora to za przeproszeniem nikomu nic do tego. Chociaz ja bym sie ucieszyl :-P

r0man napisał/a:
Piotrze: sytuacja jaka zaistniała z protestami konkurencji nie powinna IMHO przesłaniać faktu, że kontakt z Tobą jest łagodnie mówiąc utrudniony.
Jakkolwiek rozumiem problemy z brakiem czasu i niezaglądaniem na forum, to jednak wydaje mi się, że w sytuacji bądź co bądź prowadzenia przez Ciebie działalnosci handlowej możemy oczekiwać większego profesjonalizmu.
Upusty są oczywiście miłe, ale jakoś nie sądzę abyś prowadził działalność charytatywną - osobiście wolę sprawną obsługę od upustu.


ja tam wole i profesjonalna obsluge i upusty.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach