dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
[fotografowie] Gregory Crewdson - przemiana
Kojarzycie Gregory Crewdsona? Zdjecia robione przy pomocy srodkow kojarzonym z kasowym planem filmowym, inscenizacja, kolor, wielkofarmotowe wydruki, przepych i rozmach. Caly proces bardzo dobrze pokazany w Genius of Photography.

I oto Gregory pokazuje swoja nowa wystawe. Sanctuary. Piekne, wysmakowane szaro-szare zdjecia, format niemazle pocztowkowy (jak na niego), asceza, swiatlo, cisza. Jestem w szoku.
http://www.gagosian.com/e...egory-crewdson/

[ Dodano: 2010-11-19, 12:09 ]
PS. Chociaz srodki uzyte, caly czas dosc spore :-) http://www.gagosian.com/e...crewdson/media/
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
O kurde, tego bym się nie spodziewał. Wciąż pamiętam go z czasów 'Beneath the roses'. Interesujące. Dzięki.
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
Prawie jak.... Bogdan Konopka :->
Zdjęcia pierwsza klasa :-B

Cytat
Zdjecia robione przy pomocy srodkow kojarzonym z kasowym planem filmowym


Na tych zdjęciach brakuje tylko aktorów.
 

Hakro  Dołączył: 25 Gru 2007
brakuje tylko żeby te zdjęcia stały się filmem..
od zawsze imponowały mi jego obrazy. ogólnie nie przepadam za wszelkim ustawianiem, modyfikowaniem rzeczywistości, ale to jak Gregory pracuje światłem i wie co zrobić żeby uzyskać zamierzony, de facto oszałamiający efekt jest niepodważalnie genialne :-) super, że można obejrzeć coś nowego. długo czekałem :-)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Oglądałem kiedyś jego album w księgarni praskiego Rudolfinum i miałem go za jakiś czas dostać w prezencie, ale okazało się, że "wyszedł". Chciałem go mieć po trosze ze względu na same fotografie, a po trosze ze względu że pozowali do nich między innymi Julianne Moore i William H. Macy.

Ostatecznie zadowoliłem się albumem czeskiego fotografa Jiřího Hanke.
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Kytutr napisał/a:
Oglądałem kiedyś jego album w księgarni praskiego Rudolfinum i miałem go za jakiś czas dostać w prezencie, ale okazało się, że "wyszedł". Chciałem go mieć po trosze ze względu na same fotografie, a po trosze ze względu że pozowali do nich między innymi Julianne Moore i William H. Macy.

Ostatecznie zadowoliłem się albumem czeskiego fotografa Jiřího Hanke.


Pewnie masz na myśli album Beneath the Roses - ten i kilka innych oglądałem w Londku. Super zdjęcia, genialna aranżacja. Do tego fajny aparat którym foci :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach