romeoad  Dołączył: 02 Lis 2009
Jeśli nie spowoduje to przejścia na dietę see food, to warto.
 

python28  Dołączył: 09 Lis 2009
Rafaello napisał/a:
Czy ktoś może napisać coś sensownego?

Co to znaczy coś sensownego? Jaka odpowiedź cię interesuje skoro sam nie jesteś w stanie podjąć decyzji czy jest ci potrzebne coś więcej czy nie?
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
Rafaello napisał/a:
Czy ktoś może napisać coś sensownego?
I żeby było w temacie ?!
ok.
Challange accepted.

W określonych warunkach warto przesiasc sie z K-7 na K-5, ale w pewnych okolicznościach jest to kompletnie bez sensu :idea: :-P
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
JackDeJack napisał/a:
W określonych warunkach warto przesiasc sie z K-7 na K-5, ale w pewnych okolicznościach jest to kompletnie bez sensu :idea: :-P


W określonych, bardzo szczególnych warunkach warto przesiąść się z K-7 na K-5, ale w większości przypadków jest to kompletnie bez sensu.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Rafaello napisał/a:
Czy ktoś może napisać coś sensownego?
To całe forum jest bez sensu, to jak ty chcesz coś sensownego?
Ja się przesiadłem z K-7 na K-5, ale to bez sensu.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Jarek Dabrowski, to jest absolutnie bez sensu!
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
SeizeThePicture napisał/a:
kompletnie bez sensu
Jarek Dabrowski napisał/a:
to bez sensu
SeizeThePicture napisał/a:
absolutnie bez sensu
Jak lokata :-P
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
Sens jaki wyniosłem z przeczytanego wątku jest bez sensu
 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
Szukanie sensu w tym wątku jest bez sensu
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Ostatnie posty spowodowały,że zaczynam się zastanawiać czy przesiadka z GX20 ma jakikolwiek sens. Nie mówię już o sensowności samego Pentaxa :-/
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
kto jeszcze pamięta jasia śmietanę i jego słynne bes sęsu...?
http://jsmietana.blox.pl/html
 
RiddlerPL  Dołączył: 19 Sty 2008
Jarek Dabrowski napisał/a:
Rafaello napisał/a:
Czy ktoś może napisać coś sensownego?
To całe forum jest bez sensu, to jak ty chcesz coś sensownego?
Ja się przesiadłem z K-7 na K-5, ale to bez sensu.


Ja preferuje siedzenie na krześle/fotelu i to ma sens. Aparat to w rączce raczej trzymam (gruby jestem jakbym na nim siadł to mógłby tego nie przetrwać).

Zaś mam arówno K-7 jak i K-5 (a także K10/20) i uwazam, że najnowszy model naprawde jest duzym postępem. Zarówno jezeli chodzi o jakość obrazu przy ISO 800 i więcej (100,200,400 w obu sa podobne, powyżej już nieoniecznie), jak i pracę AF-u i innych elementów. Jedyny minus K-5 to praca wybieraka krzyżakowego (punkt AF czy opcje konfiguracyjne) - to w K-7 było wygodniej rozwiązane od K-5.

Zaś kontynuując O/T po K-0 zawsze może przyjść pora na marki (a nawet i Marki). Canon tak ma od lat i istnieje. Ewentualnie na nową literkę - np R (jak Ricoh). Lub też firma wróci do starej numeracji (nie była ona głupia) i pojawi się K30D, K300D i K3000D.
 
andkiz  Dołączył: 12 Sty 2012
A mnie się zdaje, że te przesiadki to jak pogoń za widnokręgiem :-P , może poczekać na nowszy model z opcją nadajnika do bezpośredniego wysyłania fotek na dowolny serwis ? :mrgreen:
 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
andkiz napisał/a:
może poczekać na nowszy model z opcją nadajnika do bezpośredniego wysyłania fotek na dowolny serwis ?

lepiej z opcją nadajnika do bezpośredniego wysyłania fotek do banku pamięci w kieszeni fotografującego ;-)
 

Michciu76  Dołączył: 08 Wrz 2010
Czy ktoś się orientuje czy problem z koralikami na matrycy jeszcze występuje ew. jakie nr seryjne są już wolne?
Miałem poczekać na K-3 ;-) ale teraz K-5 tak staniała, że za niewielką dopłatą do odsprzedanej K-7 mam już K-5.
Trochę brakuje mi lepszego DR - reszta mi w k-7 pasuje.
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
Każdy nowy ze sklepu korpus powinien być już bez koralików...
 

Jackuzy  Dołączył: 21 Cze 2011
Kurde tak czytam ten temat.. i mimo iz bez sensu to sens tego sensu jest sensowny czyli jak się chce to się K5 kupuje a jak nie to nie ;) i tym sposobem stałem się posiadaczem dwóch K7 ... druga była tak tania ze aż zal było nie kupić... a do tego z minimalnym przebiegiem ;] ... osobiście poczekam na następcę K-5 potem poczekam aż sensownie stanieje i się zakupie ;) w końcu Kasetke miałem przez lat 5 i dopiero teraz się zdecydowałem na sprzedaż ...

Pogoń za widnokręgiem ... zawsze będzie nowszy lepszy szybszy doskonalszy... ale to Człowiek robi zdjęcia a nie maszyna ;P
 

caroos  Dołączył: 11 Maj 2010
Michciu76 napisał/a:
Czy ktoś się orientuje czy problem z koralikami na matrycy jeszcze występuje ew. jakie nr seryjne są już wolne?


Tak jak kolega napisał raczej wszystkie powinny być wolne od "koralików" Jednakże jak takie trafisz wymieniają bez problemów. Ja dopiero po roku użytkowania i 12 tys klapnięć postanowiłem wysłać w ramach gwarancji i po ok tygodniu wymienili na nową :)
 

cyberneticus  Dołączył: 05 Sie 2011
mam K-7 i nie widzę takiej potrzeby K-5 to ewolucja a nie rewolucja więcej mi w nim brakuje niż zadowala w porównaniu z K-7
 

Michciu76  Dołączył: 08 Wrz 2010
To poczekam i zobaczę co przyszłość przyniesie.
Lubię K-7 i tylko czasem DR mnie denerwuje bo wiem, że mogło by być lepiej. Na pocieszenie mam świadomość, że słabszy aparat uczy też myślenia.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach