dan  Dołączył: 11 Sie 2006
  Samochod dla nas? ;-)
Troche odpustowy design (alementy nadwozia, kolor nie bez znaczenia...) ale koncpecja calkiem fajna (cupe!) a bryla niebrzydka :-)



Pozostale zdjecia:
http://auto.gazeta.pl/aut...000908.html?i=0

Opis:
http://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,4000908.html
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Czarnożółte elementy w środku - czyli autko dla profi :mrgreen:
Albo dla tomeckiego...
Poza tym wygląda zacnie.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
wsadzenie sprzętu foto dokładnie nad tylną osią... średnio fajnie. Ale pomysł ciekawy, dzięki tej szufladce przynajmniej się nie kurzy i nie wala razem z plecakiem po bagażniku ;-) Mam tylko nadzieję, że podłoga bagażnika jest odpowiednio sztywna i nie ugina się przygniatając sprzęcik gdy się ładunku rodzinnego nawali do środka :mrgreen:

[ Dodano: 2007-03-21, 13:06 ]
ładny ma wydech (jak civic), a i kolor ujdzie, przynajmniej niespotykany. Ale przednie światła to porażka, chcieli skopiować C4, a wyszedł ślepawy potworek. I jakoś linia nadwozia mi nie leży, wysoko idzie linia przedniej szyby, a potem opada jak...
a co to jest to za przednim nadkolem? fuj, taki wielki kierunkowskaz? może odboje parkingowe :-P ? paskuda. Tył też imho zbyt prosty, klapa jakaś taka pusta, jak po tuningu. Ładną pustą tylną klapę to ma stary leon! Wzór.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
szpajchel napisał/a:
Albo dla tomeckiego...

phi, już wolę swojego pełnoletniego mesia :-P i jeszcze ten kolor złoty :-/
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
tomecki napisał/a:

phi, już wolę swojego pełnoletniego mesia

To taki, co w bagażniku można ludzi wozić ? :mrgreen: z dodatkową składaną kanapą? - Hameryka jakaś czy cuś?
 

Dancer  Dołączył: 05 Wrz 2006
tref napisał/a:
wsadzenie sprzętu foto dokładnie nad tylną osią... średnio fajnie. Ale pomysł ciekawy, dzięki tej szufladce przynajmniej się nie kurzy i nie wala razem z plecakiem po bagażniku ;-) Mam tylko nadzieję, że podłoga bagażnika jest odpowiednio sztywna i nie ugina się przygniatając sprzęcik gdy się ładunku rodzinnego nawali do środka


Szuflada posiada system SR :-]
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
szpajchel napisał/a:
Hameryka jakaś czy cuś?

Bo to Polska właśnie, ale już niedługo, bo moje miasto mają do Niemiec przyłączyć :mrgreen:
 

dialer  Dołączył: 03 Maj 2006
A to nasz autobus na najbliższy PPD :)




tu był załącznik, ale go nie ma, bo autor nie przeczytał tego -> LINK.
tref
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
dialer napisał/a:
A to nasz autobus na najbliższy PPD :)
Asahi.JPG

Oj - tref zaraz będzie gromy rzucał za wrzucanie załączników na forum - prośba jest aby wrzucać obrazki na inne serwery i nie obciążać nadmiernie serwera forumowego.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach