Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
Kfan napisał/a:
Podejrzewam ,że Sony A100 też - to dla tych co koniecznie chcą mieć stabilizację w body.
Cena K100d od początku jest mało konkurencyjna mnie on wygląda na taki zliftingowany DL ze stabilizacją.
DL/DL2 kosztuje ok. 1600 PLN więc sama stabilizacja i nieco lepszy soft mają tyle kosztowac?
:shock: nie rozumiem, co ma zlego w K100D w porownaniu z a100 ? Mniejsze szumy czy lepszy wizjer?? Czy zgodnosc z maaaasa obiektywow??? Czy nizsza cene?????
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Bronek napisał/a:
nie rozumiem, co ma zlego w K100D w porownaniu z a100 ? Mniejsze szumy czy lepszy wizjer?? Czy zgodnosc z maaaasa obiektywow??? Czy nizsza cene?????
bagnet?? :-P
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Bronek, ja kiedyś wyczytałem w Internecie czego nie ma k100 a ma takie Sony. Już nie pamiętam dokładnie wszystkiego, ale chyba ma mniejszą rozdzielczość wyświetlacza LCD, nie ma automatycznego "czujnika orientacji zdjęć" (takiego ficzera, co automatycznie zdjęcia pionowe odwraca) czy też podświetlania górnego wyświetlacza. No badziewie po prosu z tej kasetki jest ;-)
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
matb, straszne :-P przeciez bez podswietlania gornego wyswietlacza nie da sie robic zdjec :shock: .
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
Da się, ale wychodzą brzydsze niż z podświetlanym :-P :-P :-P

[ Dodano: 2007-03-23, 17:21 ]
A tak na serio to w Sony nie podoba mi sie odwzorowanie kolorów i tyle.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Bronek napisał/a:
matb, straszne :-P przeciez bez podswietlania gornego wyswietlacza nie da się robic zdjec :shock:
nie tylo się nie da robić zdjęć, ale także jako ciężarek podczas przeczyszczania komina służyć nie może owa kasetka, a to już niewybaczalne!
Zmieniam system, nie widzę tu przyszłości. :roll:

[kupię]
alfa sto [n/u]
szczotkę [do odkurzania/odszumiania]
hutę szkła [muszę sobie coś wytopić, żeby podpiąć]
powłoki w rozpylaczu
nerwosol [dla zdrowia własnego oraz otoczenia]
łan łej tiket [najlepiej w odludne miejsce]
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
tref ty trollu :-P
Przesadzacie a100 nie jest taka zła. IMHO bardzo sympatyczny aparat. Konkurent godny rozważenia. Jak dla mnie lepszy niż produkty w tej grupie cenowej z pod znaku C czy N. Wiem bo wybierając system zastanawiałem się czy S czy P. Wybór obiektywów AF na ryku wtórnym lepszy znacznie, ze stałkami gorzej. Dostępnośc znacznie lepsza na razie mały wbór ale w kazdy FJ i super markecie jest stoisko alfy (a na nim 50mmAF u pentaxa rarytas i rzadkość :-P ). Tanie i dostepne lampy błyskowe... nie wspominając o torbie na apart sygnowanej logo alfa :-P Pamiętajcie że Sony jest na rynku niecały rok :!:

a tak w temacie
to powiem wam że miło jest kupić aparat a potem patrzec jak wszędzie jest on drożej (no normalnie kuiłem poniżej ceny rynkowej) :-P Ktos mówił że puszka strasznie traci na wartość :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
awakqwq napisał/a:
tref ty trollu
zastanów się co mówisz... :-P ;-)
Link-zbadnowałem Micha, a potem go wywaliło
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
widzałem a tu moja opinia na temat tego co zrobiłeś biednemu Michowi
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
O! Sonolta jest kul i ma przyszłość. I w ogóle. Sam mam (nie wiem skąd) 10 ściereczek z logo "alfa". A z logo Pentaxa to można mieć co najwyżej krawat. Albo i tego nie, bo jedyny dostępny egzemplarz to Tref zaraz zabrał :-P
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
matb napisał/a:
10 ściereczek z logo "alfa"
romeo?
na PPD przyjadę we fraku, krawat zatem będę mógł pożyczyć komuś... chętnemu

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach