Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Pierwsze urodziny
Co prawda nie chce mi się jakoś tak dogłębnie szukać, czy to był rzeczywiście pierwszy post, ale myślę, że na potrzeby marketingu możemy tak założyć - w końcu termin: dzień po pierwszym dniu wiosny nastraja optymistycznie i jest w miarę prosty do zapamiętania:
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?p=16
Zbieraliśmy się z różnych stron, zakątków. Ale w końcu wylądowaliśmy tutaj i jesteśmy razem od roku.
Dzięki Wam dziewczyny i chłopaki (oraz ci nieokreśleni).
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Michu, zobacz co napisales...

Cytat
Chyba, że Twoje tajne przecieki potwierdzają to, że owe 10Mpxl będą w komplecie z tymi "kitami" za 6K PLN całość ;)


i tak wychodzi K10d + 16-50/2.8 to ok 6tys :)
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
:-B :-B :-B :-B :-B

/zwłaszcza ci nieokreśleni są intrygujący :-D /
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Michu napisał/a:
dzień po pierwszym dniu wiosny

Dobrze, że żadnej Marzanny nie mamy, chiba, że taką z literą 'C' i czerwonym otokiem :mrgreen:
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Rocznica :?: no to sto lat sto lat :-B :-B :-B nam
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
hmm, tak ustalając fakty:
Start Forum: 2006-03-20, 22:34

nasuwa mi się taka mądrość ludowa:
nie chwal systemu, przed pierwszym padem

na szczęście już po dwóch istniejemy nadal :mrgreen: dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczyniają, zarówno tym czynnym jak i tym biernym.
A teraz jazda głosować w TKT_004, bijemy rekord frekwencji!

 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu patrząc na ten pierwszy wątek, nie mogę nie zapytać - dlaczego aż prawie miesiąc myślałeś na odpowiedzią?

Jako, że nie ma emotki "minuta ciszy", którą mógłbym uczcić tą wiekopomną chwilę, to niech będzie to:



[ Dodano: 2007-03-21, 17:06 ]
Znalazłem chyba wczesniejszy wątek:
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?p=11 (11 to najmniejszy działający numer)
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Ja się zgłaszam na ochotnika do zdmuchiwania świeczki SDM.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
Ja się zgłaszam na ochotnika do zdmuchiwania świeczki SDM
Nie chciałbym być grubijaninem, ale teraz to se możesz dmuchać jakieś AF-Sy.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
No dla AF-S to chyba trza by więcej niż jedną świeczkę postawić :-P
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Tort z marchewkami super - jestem za tym, by wstawić go na stronę główną jako banner zamiast tego pleśniaka.
Pytasz, dlaczego myślałem... Hmmm.... Jak zwykle mnie przeceniasz - wiesz przecież, że ja nie myślę.

Tomecki, ja Ci jak najlepiej życzę, ale patrząc na to, co się w Nikonie wyrabia, to znicz byłby chyba właściwszy.
Ale pojechałem... Dobrowolnie proszę o tygodniowego bana za sianie nienawiści systemowych.

 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
Tort z marchewkami super - jestem za tym, by wstawić go na stronę główną jako banner zamiast tego pleśniaka.

Bannerowego pleśniaka kupił milo (za co go szczerze nienawidzę ;-) ) i teraz on wstawi tam swojego DL-a.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Cytat
Bannerowego pleśniaka kupił milo (za co go szczerze nienawidzę ;-) ) i teraz on wstawi tam swojego DL-a.


Buahhaha :P
Teraz w bannerze bedzie DL z obiektywem wlasnej roboty ;) ...
A jesli juz jestesmy przy temacie nie lubienia, to ja sie na Maruche wkurzylem bo mi dicana od miłego podwedzil ... :P
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jak tak w kwestii formalnej- nie wiem, ale ten napęd SDM ciągle kojarzy mi sie z nazwą SaDoMaso :lol: :mrgreen: :mrgreen:
O szkoda, że urodziny mam w lutym, bo bym żonie pokazał ten tort jaki bym chciał na urodziny :-P
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
"Spostrzegłem dzisiaj pierwszy siwy włos na twojej skroni"

..... to już wiem co jeszcze dopisać do atrakcji PPDowskich ......
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Jak nic trzeba bedzie wypic zdrowie uzyszkodnikow ;), adminow i moderatorow.. troche nas tutaj przybylo w ciagu roku ;)
Grzesiek
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
zenza napisał/a:
nie wiem, ale ten napęd SDM ciągle kojarzy mi się z nazwą SaDoMaso


Mi się kojarzy ze Starym Dobrym Małżeństwem... No cóż - głodnemy chleb na myśli :lol: :lol:

To już rok minął? Jestem tutaj od samiutkiego początku, ale zaczęłam się udzielać dopiero niedawno :-)
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
cotti napisał/a:
zwłaszcza ci nieokreśleni są intrygujący


dla mnie bardziej te nieokreslone uzytkowniczki :-P

mygosia napisał/a:
Jestem tutaj od samiutkiego początku, ale zaczęłam się udzielać dopiero niedawno


kurcze to tak jak ja :!:
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
Jestem tutaj od samiutkiego początku, ale zaczęłam się udzielać dopiero niedawno :-)

asklop napisał/a:
kurcze to tak jak ja :!:


Do wszystkiego trzeba dojrzec, ja sie udzielałem na począteku a teraz jakoś mniej...
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu napisał/a:
Tomecki, ja Ci jak najlepiej życzę, ale patrząc na to, co się w Nikonie wyrabia, to znicz byłby chyba właściwszy.

w związku z nieuzasadnionym pogrążaniem konkurencji, podkopywaniem szczęścia tomeckiego, wiatrem za oknem oraz ciągle padającym deszcze ogłaszam wszem i wobec, że Michu dostaje banana.




Znaczy bana.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach