Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Yyyy.. Zostałem zmuszo... poproszony, chciałem napisać, do podania oświadczenia napisanego całkowicie przeze mnie, czyli Micha:
Dobrowolnie oświadczam, że Michu sam chciał tego bana. Dałem... Chciałem go dostać, by przetestować pewną funkcję na forum. Ban bardzo się podobał i będę prosił o częstsze stosowanie/otrzymywanie tego wyróżnienia.
Z Poważaniem - Misio.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Ban bardzo się podobał i będę prosił o częstsze stosowanie/otrzymywanie tego wyróżnienia.

A co to ma być bananowy song?
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
tref napisał/a:
staram się robić jak najwięcej dobrego dla naszego forum, zatem wszelkie moje dziwaczne wyskoki traktujcie z przymrużeniem oka i nie odbierajcie personalnie!

to my wiemy i doceniam :-B ale pośmiać się zawsze dobrze.
Michu wzruszyłeś mnie prawdziwy radziecki ochotnik.

Apropo radzieckich ludzi i sentencji chcieć dobrze:

„my chcemy wasieg najlepszego” - zwraca się do polskiego obywatela oficer armii radzieckiej, łamana polszczyzną.
„to my wiemy” – odpowiada Polak – „ale nasze najlepsze to wolimy zachować dla siebie”
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
tomecki, jak tam żółto-czarny pluszak?
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
awakqwq, to podobnie jak Jaruzel witał Breżniewa na lotnisku i taki zdenerwowany czyta z kartki:
Witamy przy wódce ........ ;-)

[ Dodano: 2007-03-23, 21:11 ]
Jarek Dabrowski napisał/a:
ak tam żółto-czarny pluszak?

a bo to się tylko wnerwić można, wyszedłem dziś na spacerek z synkiem, myślę przestrzelam trochę (nie synka oczywiście) a tu po 10 min, kap kap, z nieba, to chyba znak że miała być kadyszka :)
P.S. Narazie ogólnie jestem pod wpływem szoku po przesiadce z fijika S5500.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
niechciałbym burzyć sielanki jaka zapanowała w tym wątku, ale jestem sceptycznie nastawiony co do banowania kogokolwiek na tym forum :roll: ... poza Michem oczywiście :mrgreen: :-B
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
sołtys, nie zamierzamy banować, testy są testami, coś na wzór naszych efów szesnaście - sprawdzamy co jeszcze nie działa :-P :mrgreen: no, ale akurat procedura BAN sprawdza się nad wyraz skutecznie... rzekłbym -skłaniająco do odwrotu
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
szpajchel napisał/a:
Michu wolałby cytrynę (za karę za lżenie żołtoczarnych)

Zółto-czarna cytryna? To bardziej jakąś stonkę przypomina. Chociaz Michu ma w sobie coś ze stonki. Spróbujesz wywalić, a i tak wróci ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach