Lebiad  Dołączył: 20 Lut 2007
0. Proszę o sprawdzeni błędów w tym tekście.
1. Nie zalewamy mailami, tylko piszemy jeden. Do Japonii. Najlepiej z aliasu @pentax.org.pl. Jest tu jakiś admin?
2. Publikujemy list na forum Pentaxa na dpreview.
3. Odpowiedź publikujemy na forum.
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Lebiad napisał/a:
0. Proszę o sprawdzeni błędów w tym tekście.

Może wpisać ilu mamy użytkowników? Żeby to nie były czcze deklaracje?
 
witsu  Dołączył: 28 Lut 2007
I zastrzec, że jak nie odpowiedzą w terminie 14 dni to im skrzynkę mailami zapchamy :-)
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
argawen napisał/a:
Alek napisał/a:
akis czas temu pisalem do szefostwa w Niemczech i wiedza ze seriwis i apollo jest kijowe
Ale to przecież niemiecki serwis naprawia polskie Pentaxy. To właśnie niemiecki serwis ma polskich klientów w dupie. Jeżeli słać listy, to tylko do centrali w Japonii.

Serwis to jedno a dostepnosc to drugie.....Coz na takiej zasadzie to nawet winic mozna Pentax Japan ze maja takiego przedstawiciela na Europe w Niemczech.... :evil: , i co winic bedziesz tez kitajcow? Ale zapewne lepiej pisac do źrodła.

[ Dodano: 2007-03-23, 14:31 ]
Albo zmienic firme.....Fajnosc czy sentyment to jedno ale serwis i dostepnosc w kraju nad Wisla jest taki jaki jest, o ile z manualami to raczej nie ma sprawy, trudno zepsuc itd to juz wlasnie zakup puszki i cala ta elektronika mnie straszy w Polsce. Wciaz jestesmy postrzegani jako III ŚWiat nie obrazac tambylcow wiec moze IV Świat jak IV RP?
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Alek napisał/a:
o ile z manualami to raczej nie ma sprawy, trudno zepsuc
Poza tym jest świetny serwis w Gdyni.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Lebiad napisał/a:
Nie zalewamy mailami, tylko piszemy jeden. Do Japonii. Najlepiej z aliasu @pentax.org.pl. Jest tu jakiś admin?
jest :mrgreen:

Maciek napisał/a:
Może wpisać ilu mamy użytkowników? Żeby to nie były czcze deklaracje?
dobry pomysł

ktoś coś napisze, zatytułuje, podeśle mi na PW a ja zajmę się resztą :mrgreen: [to się nazywa spychologia, tak?]
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Proponuję na końcu maila zrobić "listę podpisów", czyli imiona i nazwiska osób popierających inicjatywę wypieprzenia Apollo tam gdzie ich miejsce, w kosmos. ;-)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
czyli imiona i nazwiska osób popierających inicjatywę wypieprzenia Apollo tam gdzie ich miejsce, w kosmos. ;-)
Tak ostro to może nie. Niech powstanie z prawdziwego zdarzenia przedstawiciel Pentaxa, a dopiero pożegnania obecnego :-P

[ Dodano: 2007-03-23, 17:23 ]
Ale oczywiście moje nazwisko można umieścić na liście podpisów.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
argawen napisał/a:
Tak ostro to może nie. Niech powstanie z prawdziwego zdarzenia przedstawiciel Pentaxa, a dopiero pożegnania obecnego
Wiem, wiem, to taki żart był. Z dedykacją dla Fafniaka :)
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
pisze sie. Bronislaw Kozicki , UK, a co - wsparcie dla inicjatywy z calej Europy. I z USA, jak mniemam :-P
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Z dedykacją dla Fafniaka :)
No, jeżeli z dedykacją dla Niego, to piszę się :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Czy sądzicie, że dystrybucja Pentaksa w Polsce poprzez dział giełda tego forum byłby złym pomysłem? Przedstawicielstwo w każdym większym mieście (już zarejestrowani użyszkodnicy) zapewniają możliwość pomacania sprzętu przed zakupem. Co do nowości, strategii brak, czyli pozostajemy wierni tradycji Pentaks-marketing-idea. [oczywiście możemy zaproponować zwolnienie się z pracy po jednej osobie z dużego miasta i przejście na garnuszek PentaxPL, co by dostęp do sprzętu macalnego był 24h]. Jeden duży sklep w stolicy umożliwiający ciągłe macanie sprzętu droższego [limited i 645]
:mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:

koniec żartów

poważnie-pomysł Jarka z podpisami jest dobry-sam o tym myślałem. Ale co do sugestii powtórzenia lotu Apollo 13 i zatrzymaniu tego programu kosmicznego poza atmosferą to bym się wstrzymał do czasu znalezienia, obgadania szczegółów z inną firmą, bo na szybko, to chyba może być równie źle jak jest. Jakby np. przejął to jakiś właściciel supermarketów... niemieckich :roll: masakra IMHO
 

Polar  Dołączył: 12 Mar 2007
i jeszcze oprócz pidpisów numery seryjne co by nie myśleli że zmyślamy przecież mają jakąs bazę danych gdzie wysyłali daną partię
jestem za
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Polar napisał/a:
i jeszcze oprócz pidpisów numery seryjne
Albo stopki przepisać. Żeby zrobić większe wrażenie, możemy przy każdym umieścić stopkę wiadomo_kogo :)
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
I majtki i skarpetki wysłać - aby wiedzieli czym to pachnie :-P
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Polar napisał/a:
i jeszcze oprócz pidpisów numery seryjne co by nie myśleli że zmyślamy przecież mają jakąs bazę danych gdzie wysyłali daną partię
jestem za
hehe i wyjdzie, że już i tak połowa forum kupuje za wielką wodą :-P to nie jest dobry pomysł
 

Alfx  Dołączył: 25 Sty 2007
Jestem "za" - znaczy, że się podpisuję wszystkimi czterema działającymi (sic!) kończynami ;)

tref: żart, nie żart... ale wyobraźcie sobie większą sprzedaż przez marketing sieciowy (via nasze forum) niż oficjalnego dystrybutora... ciekaw jestem jak na to zareagowałoby Apollo Electr. Na marginesie - proponuję poinformować o naszym zamiarze centralę Pentax'a. Niech wiedzą co się u nas dzieje.
Oficjalny list to rewelacyjny pomysł!!


Pozdrawiam :)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Alfx, problemem nie jest sprzedaż, tylko serwisowanie. Szczerze mówiąc, nie wiem, kto by za to odpowiadał.
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
argawen napisał/a:
Alfx, problemem nie jest sprzedaż, tylko serwisowanie. Szczerze mówiąc, nie wiem, kto by za to odpowiadał.

dokładnie. Poza tym dla Pentaxa jako takiego to wszystko jedno, gdzie kupujemy jego aparaty. Gorzej, gdy nie kupujemy albo zmieniamy system, m.in. ze względu na brak jako tako sprawnego serwisu. :-/
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
tref napisał/a:
hehe i wyjdzie, że już i tak połowa forum kupuje za wielką wodą :-P to nie jest dobry pomysł

To jest bardzo dobry pomysł, bo pokazuje niewydolność lokalnego przedstawiciela. "U nas się nie da, więc musimy swoje zabawki kupować gdzieś daleko, daleko" ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach