Polar  Dołączył: 12 Mar 2007
tref
Cytat
hehe i wyjdzie, że już i tak połowa forum kupuje za wielką wodą to nie jest dobry pomysł

i co z tego że część sprzętu jest z za wielkiej wody przecież nam chodzi o serwis a raczej jego brak i niech sobie nie myślą skośnookie że my to nadal siedzimy na drzewach i o swoje nie będziemy się upominać
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Polar napisał/a:
sobie nie myślą skośnookie że my to nadal siedzimy na drzewach i o swoje nie będziemy się upominać
Wiesz, problemy to raczej wynikają z relacji miedzy europejskim oddziałem Pentaxa i polskim dystrybutorem. A raczej niezrozumiałymi problemami między tymi stronami. Dla mnie centrala w Japonii jest raczej bez winy. Sprzedaż idzie dobrze. Możliwe, że info o problemach serwisowych z Polski po prostu do nich nie dochodzą.
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
to na czym staje? zbiorówka czy indywidualne listy/maile? :?:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
zbiorówka
 

Alfx  Dołączył: 25 Sty 2007
zbiorówka :)
 

ttb  Dołączył: 26 Lip 2006
kurde - a mialo byc tak pieknie - to ja mialem wygrac te 20 baniek w lotto i otworzyc u nas Pentax Centrum Europe
tfu - te zycie jest takie niesprawiedliwe :-P
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
ttb to ja miałem wygrać te 20 baniek :-x ... choć może twój cel szczytniejszy. Ja chyba założyłbym jakieś wydawnictwo. Albo wyprodukował film (oczywiście dobry... choć polski) :idea:
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
Chłopaki to ja miałe wygrać te 20 baniek! Achhhhhhhh ale bym wyczyścił stopke Spinnerowi :-)
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
tref napisał/a:
Polar napisał/a:
i jeszcze oprócz pidpisów numery seryjne co by nie myśleli że zmyślamy przecież mają jakąs bazę danych gdzie wysyłali daną partię
jestem za
hehe i wyjdzie, że już i tak połowa forum kupuje za wielką wodą :-P to nie jest dobry pomysł

Kupuje bo taka polityka w POlsce... :-D A tak tym bardziej moze by firma sie przekonala, ze warto obnizcy ceny i zarobic u nas..
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
będę miał chyba okazję wypróbować "serwis" apollo na własnej skórze :-/
biorę sobie dzisiaj aparat w łapkę, przykładam oko do wizjera i co widzę? białą krechę :shock: myślę sobie: jakiś pyłek czy cuś, no to dawaj pucować - żadnej poprawy. przy założonym przednim dekielku krecha też jest widoczna, ale tylko kiedy światło pada z prawej strony aparatu. wniosek nasuwa się sam: korpus jest nieszczelny :cry:
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
macioh, uuuu, niedobrze :-/
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
nieszczelność jest na prawej krawędzi górnego wyświetlacza (przynajmniej jak zasłonię ją palcem, to krecha znika). widać ją tylko w wizjerze, na zdjęciach nic (przynajmniej na razie). gdyby to tylko było mniej widoczne i tak nie wnerwiało..
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
macioh napisał/a:
na zdjęciach nic (przynajmniej na razie).
dobrze że chociaż to ...
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
macioh, a jaki korpus ?
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Fafniak napisał/a:
a jaki korpus ?

kasetka
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Z pewna niesmiałościa a może zbiorowy list do Apollo z naszymi oczekiwaniami i zastrzeżeniami??

macioh współczuję, życzę co by naprawa trwała krótko i sprawny sprzet wrócił szybko.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Awakqwq, powiedz mi mój drogi, jaki sens ma pisanie zbiorowego listu do Apollo z prośbą, by spier..lali na księżyc? Myślisz, że posłuchają?
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Michu myslę, że może zbirowe wyrażenie niezadowolenia i konstruktywne propozycje dotyczące porzebnych zmian na pewno nikomu nie zaszkodzą, a może coś się zmieni.

cześć
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
awakqwq, Oni z pewnością wiedzą, jak jesteśmy niezadowoleni. Uważam także, iż doskonale zdają sobie sprawę jakie zmiany powinny nastąpić w serwisie Pentaxa.
 

Lebiad  Dołączył: 20 Lut 2007
Ok podesłałem Trefowi wersję poprawioną. Teraz na jaki adres wysyłamy?
Czy ktoś mógłby wyszukać jakieś adresy osób z Pentaxa, z Japonii?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach