Janes  Dołączył: 26 Gru 2006
aparat -środek ochrony indywidualnej ;-P
cytat ze strony internetowej Wyborczej dotyczący dzisiajeszych (piątkowych) zawodów w Planicy na Velikance.
"(..)
W głowę fotoreportera

Konkurs miał kilka dramatycznych zwrotów. Robert Mateja wszystko co najlepsze pokazał w treningach. Skoczył 178,5 m i nie miał szans na wejście do drugiej serii. Dramatyczne chwile przeżył Tami Kiuru. Fin przy lądowaniu niewiarygodnie skręcił nogę w kolanie i kostce. Opuścił zeskok na specjalnych saniach.

Kilka minut później, także po wylądowaniu, przewrócił się Rosjanin Dmitrij Ipatow. Wypięta narta podskoczyła na nierówności i przeleciała z niewiarygodną prędkością na wysokości głów dziennikarzy. Zatrzymała się na obiektywie i aparacie norweskiego fotografa z gazety "Dagbladet". Daniel Sannum Lauten padł jak rażony gromem. Skończyło się na wielkim strachu i plastrze na rozbitym łuku brwiowym. Norwega uratował jego własny aparat, inaczej doszłoby do tragedii. - No to teraz ja mu zrobię zdjęcie - zażartował starszy już dziennikarz "Dagbladet", kiedy okazało się, że kontuzja kolegi nie jest poważna. - Wystraszyłem się, nie miałem szans uciec. A narty, którą oberwałem, nawet nie zauważyłem. Może poproszę Ipatowa o tę nartę? Na pamiątkę - śmiał się później Lauten, który tego dnia zdjęć już nie robił. (...)":mrgreen:
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
Szkoda że nie napisali jakiej aparat był marki bo byłby to argument nie do zbicia w wojnach systemowych!!!
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Lipa, a co tu pisać, wiadomo że to C z jakąś wielgachną elką. ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
skąd wiesz, że elką, może Ewą? ;-)
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
A w życiu!!!!!! by tego nie strzymał zwłaszcza na mamuciej! To musiało być coś naprawde pancernego. Stawiam na Yakumo!
 

rytmisk  Dołączył: 23 Paź 2006
Panowie Canon EOS-1D mark II na zmiane z EOS 5D

exify z jego zdjęć na to wskazują :)
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Lipa napisał/a:
Stawiam na Yakumo!

Yakumo to zabawki dla dzieci.. Technaxx - to jest to!
 

Cobretti  Dołączył: 06 Lut 2007
latwo sprawdzić, że używa Canon EOS-1D Mark II

[ Dodano: 2007-03-23, 23:21 ]
i Canon EOS-1D
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
macioh napisał/a:
Yakumo to zabawki dla dzieci.. Technaxx - to jest to!

Eee tam, Thompsonic, to był sprzęt :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach