bojabango  Dołączył: 28 Mar 2007
gdzie można jeszcze kupić samsunga gx-1s
Witajcie :)

Czytam Wasze forum od kilku miesięcy :)
Bardzo polubiłem tu zaglądać, bo to bardzo sympatycznie miejsce :)
Posiadam analogowego Vivitara V3000s, na bagnet pentaksa. W łapie miałem wiele aparatów, kilkoma udało mi sie pofocić dłużej. Chce kupić Samsunga GX-1S,
(choć marzy mi sie kadyszka, miałem okazję nią pofocić troszkę, 4000 to za dużo i chyba nie warte o tjest dla mnie 2000 dopłaty od samsunga gx-1s)

Ale! nie moge nigdzie tegoż samsunga znaleźć, w żadnym sklepie w Łodzi, w żadnym sklepie internetowym, tzn. nie zaglądałem na oferty w internecie powyżej 2000 tysięcy. Czy ktoś z Was nie wie może gdzie można kupić taki aparat? Zdaje że sie prawie skończyły :(
 

TomiTom  Dołączył: 13 Sty 2007
Tak teraz jest bardzo trudno dostac ten aparat.
Nikt go nie bedzie sprowadzać a argumentuja to niedawna premierą gx-10 który to ma zastapić 1S, żeby było smieszniej 1L ma byc nadal sprzedawany :-D
Swoja droga ten samsung to dobry sprzęt i super alternatywa dla kasety i k110d i nie dziwie sie ze rzszedł sie jak przysłowiowe bułeczki (bo i cena jak za reklamówkę bułek)
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Proszę w tych sklepach internetowych podobno jest http://www.ceneo.pl/265878 faktycznie coś kiepsko nawet na allegro pusto. Ciekawe czemu?
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
bojabango, jakiegoś Samsunga (ale czy był to 1s to nie pomnę) widziałem w Euro-AGD (czy jak to sie nazywa) w Manufakturze. Poza tym wpadaj jutro o 17 na targi Foto-Video w hali Expo, to spotkasz się z paroma forumowiczami :-)
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
bEEf napisał/a:
jakiegoś Samsunga


gx-1L
 
beribazoo  Dołączył: 15 Mar 2007
bojabango, ja wlasnie wczoraj odebralem swojego, powiem Ci ze mialem farta (sprzedawca trzymal dla znajomego ktory sie rozmyslil i przez to go chcial sprzedac, bylem pierwszy na allegro).
Obecnie w pierwszych 10 sklepach na liscie www.skapiec.pl nie maja i nie beda mieli (obdzwonilem wszystkich-produkcja zakonczona magazyny wyczyszczone)
Tak wiec przykro mi ale jak nie bedziesz mial farta to juz nie kupisz.

Ewentualnie w MediaMarkt jest za 2300.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
beribazoo napisał/a:
Ewentualnie w MediaMarkt jest za 2300


Tyle co kasetka... Tyle ze bez SR'u ale za to z pryzmatem...
 
beribazoo  Dołączył: 15 Mar 2007
milo napisał/a:
Tyle co kasetka... Tyle ze bez SR'u ale za to z pryzmatem...

No dokladnie, dodam ze w MM jest GX-1L za 2059 zloty. A na allegro mozna jeszcze dorwac Pentaxa istDL2 za 1750 zloty.
Ale w sumie nie wiem czy autor watku bierze pod uwage cos innego niz GX-1S
 

Alfx  Dołączył: 25 Sty 2007
W Lesznie widziałem dzisiaj "łan-esa"... i kadyszkę (3790) i kasetkę... a nie, kasetkę przecież sam kupiłem... :mrgreen:
 

TomiTom  Dołączył: 13 Sty 2007
milo napisał/a:
Tyle co kasetka... Tyle ze bez SR'u ale za to z pryzmatem...


??????
przecie ds2 jest oczko wyzej od kasety, kasete to raczej bym porownał do DLka z ktorym różni się większą liczbą punktów AF i SR
 
bojabango  Dołączył: 28 Mar 2007
dzięki za odpowiedzi :)

w grę wchodzi tylko gx-1s, zależy mi na pryzmacie no i obsługa ttl-owych lampionów to też atut dla mnie ;)

wpadnę na targi dzisiaj o 18 kończę zajęcia na politechnice, więc mam całkiem niedaleko ;)
a może na targach gdzieś sie trafi na stoisku :P ? ach, marzenia ;)

a tego w Lesznie to za ile można kupić? bo może bym wsiadł w pociąg i... ehh :P
 
beribazoo  Dołączył: 15 Mar 2007
bojabango, w Warszawie od 30.03 do 1.04 bedzie wyprzedaz w Saturnie, na ulotce jest:
Samsung GX 1 + D-Xenon za 1999 zloty, tylko szkoda ze nie napisali czy to L czy S
 

xant  Dołączył: 04 Paź 2006
W Toruniu w Domarze stoi do wzięcia Pentax istDS. I pewnie jeszcze sobie postoi bo cenę ma kosmiczną 5200PLN :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
Jeszcze nie tak dawno 2 - 3 tygodnie temu kosztował ok 1700 zł teraz widziałem gdzieś ok 2300 ! - co znaczy dobra reklama, ale czy opłaca się kupować ten aparat za 2300?
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
seele, a na pewno S, a nie L? Bo L z bliżej nieznanych powodów były droższe.
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
S, L były droższe. Ostatnio można zauważyć zwyżkę cen na lusterka - pierwotnie obniżka dla "zachęty" następnie zwyżka - święta ale myślę, że po świętach będzie lepiej.

http://www.skapiec.pl/sit...0_0_0_0_0_0_0/4
 
beribazoo  Dołączył: 15 Mar 2007
Jezeli kolega seele odsyla na skapca zeby poszukac GX-1S to kilka postow wyzej jest informacja ze dzwonilem do pierwszej dziesiatki sklepow i nie maja i nie beda miec.

Za 2300 mozna go kupic bez problemow ale on chyba nie jest tyle warty wedlug mnie.
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
Ja tylko nawiązuje do tego wątku gdzie pisałem o zwyżce cen. Za 2300 to już lepiej Kasetke kupić.
 
bojabango  Dołączył: 28 Mar 2007
postowałem na cyberfoto jeszcze i tam mi ktoś podpowiedział że w MM (a byłem w dwóch innych w Łodzi) widział jednego ;) i pojechałem i faktycznie, był jeden :) kupiłem zatem, 1900 złotych to całkiem dobra cena :)

dziękuję wszystkim za pomoc :)

na pewno będę teraz częściej zaglądał na forum :) które nie ukrywam, swoją atmosferą przyczyniło się również do zakupu tego aparatu :) (tak wiem, nie byłem zarejestrowany ale czytam Was od dawna :) )

ale póki co ide focić ;) wybaczcie ;)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
ale póki co ide focić ;) wybaczcie ;)

Wybaczamy ;-) I zapraszamy - w sobotę UPF (Ucka Placuffka Foruma) może skręci jakiś plenerek.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach