PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
bojabongo no to powinienm Cię hejtnąć chyba :-) . Również czytałem o tym MM w Łodzi i jutro tam miałem pojechać, a teraz to chyba kupię kasetkę... albo DL2... albo... sam już nie wiem. Psia kostka zachciało mi się Pantaxa! Mogłem posłuchać Goździkowej jak mówiła kup Nikona!


:-)
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
PiotruśP napisał/a:
bojabongo no to powinienm Cię hejtnąć chyba :-) . Również czytałem o tym MM w Łodzi i jutro tam miałem pojechać, a teraz to chyba kupię kasetkę... albo DL2... albo... sam już nie wiem. Psia kostka zachciało mi się Pantaxa! Mogłem posłuchać Goździkowej jak mówiła kup Nikona!


Kurde to jest straszne, ale ze wzgledow praktycznych ciagnie mnie do nikona ;/
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
Kurde to jest straszne, ale ze wzgledow praktycznych ciagnie mnie do nikona ;/

milo, iiii tam, marudzisz. Puchę masz, gripa masz, słoiki masz, czegóż chcieć więciej? Choć d80 jest fajny, przyznaję :-) Poza tym jak kupisz Nikona, to będziesz musiał jeździć na plenery do Lidzbarka Warmińskiego, nie ma lekko.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
bEEf napisał/a:
Poza tym jak kupisz Nikona, to będziesz musiał jeździć na plenery do Lidzbarka Warmińskiego, nie ma lekko.


:P
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
bEEf napisał/a:
jak kupisz Nikona, to będziesz musiał jeździć na plenery do Lidzbarka Warmińskiego

LOL! :mrgreen:
 
WSW  Dołączył: 30 Mar 2007
Samsunga GX-1S kupowałem w niedzielę w krakowskim MediaMarkcie za 1699 zł. Jechałem po niego z Warszawy, bojąc się, że mi wykupią :]

ZTCW mają jeszcze kilka sztuk na magazynie. Najlepiej do nich zadzwonić i się dowiedzieć czy są dostępne.

A tak z innej beczki: z jaką prędkością 1S powinien zapisać RAWa na karcie extreme III? Odnoszę wrażenie, że mój strasznie się wlecze - zapisuje z prędkością ok. 5-7MB/s, a karta nie nosi znamion podróbki.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
5-7MB/s

To daje jakieś 2sek na raw-a? Jeśli tak, to masz demona prędkości - u mnie pierwszy RAW zapisuje się 7sek (w kasetce - taki sam rozmiar RAW-ów), następne (jeśli cyknę serię) ok 4sek. Ale kartę mam średnią (Emtec "up to 60x"). Jeśli pierwszy RAW zapisywał by mi się < 4 sek, to byłbym hepi.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
WSW napisał/a:

A tak z innej beczki: z jaką prędkością 1S powinien zapisać RAWa na karcie extreme III? Odnoszę wrażenie, że mój strasznie się wlecze - zapisuje z prędkością ok. 5-7MB/s, a karta nie nosi znamion podróbki.

Przepustowość interfejsu w GX-1s wynosi bodaj 3,5 MB/s i to jest hamulec prędkości zapisu.
 
WSW  Dołączył: 30 Mar 2007
Dzięki.
Właśnie tej informacji nie mogłem nigdzie znaleźć :]
 

Misztu  Dołączył: 19 Mar 2007
Ech, mam taki sam problem jak bojabango. Nigdzie aparatu nie ma.
Mieszkam niedaleko Olsztyna i w tamtejszym MM Samsung nawet jest... za 2299 :/

Jeśli ktoś widział poszukiwanego Samsunga w jakimś sklepie, który pójdzie na wysyłkę towaru, niech da znać :)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Misztu, w MM można się targować. Oni mniej więcej się orientują, że nie idzie. Powiedz, że widziałeś oferty za 1900zł (czy ile tam, możesz im pokazać w necie - kij, że nie ma "na stanie", ale na stronie są, z ceną :-) ).
 
WSW  Dołączył: 30 Mar 2007
Zadzwoń do Krakowskiego MM i zapytaj się czy nie wyślą do olsztyńskiego, albo targuj sie u siebie, że w Krakowie jest po 1700 pln
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Witaj WSW :mrgreen:
Z tego, co widzę, byłeś w Krakowie po sprzęt. Coś mi po głowie lata, że czytałem Twój post na innym forum - roważałeś wtedy wycieczkę do grodu Kraka po aparat.
Dodam tylko, że ja jechałem po aparat do Warszawy...

Pozdrawiam
Marucha
 

Misztu  Dołączył: 19 Mar 2007
Hm, będzie trzeba zawalczyć.

Chyba jutro wybiorę się po pracy do Olka i z nimi ponegocjuję trochę :>
 

korba6  Dołączył: 17 Mar 2007
Tak jest - w MM Kraków aparat ciągle stoi po 1699zł. Co ciekawe, gx-1L (myśclę, że gorszy) kosztuje 1900zł:D
 
gatto_nero
[Usunięty]
Panowie a >>> tutaj ? <<<
 
WSW  Dołączył: 30 Mar 2007
tutaj to nieaktualne cenniki
 
beribazoo  Dołączył: 15 Mar 2007
gatto_nero, poczytaj kilka postow wczesniej, zwlaszcza moje :)
 

sokrates  Dołączył: 14 Maj 2007
podbiję temat - również szukam ofert na Samsunga GX-1s - najlepiej samo body.
 
beribazoo  Dołączył: 15 Mar 2007
sokrates, zapomnij!!
Za pol roku, rok zaczna sie pojawiac uzywki, na nowke nie masz najmniejszej szansy chyba ze jakis lezak magazynowy ktos znajdzie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach