Polar  Dołączył: 12 Mar 2007
bEEf to w końcu gdzie ten syfek siedział ?
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Na matówce, od środka. Takie czarne cuś.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Kurde, a mi wlasnie moja dbra ladowarka Cameliona, 4-ro kanalowa, z lcd, z rozladowywaniem padla ;/. Pech ;/
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
Kurde, a mi wlasnie moja dbra ladowarka Cameliona, 4-ro kanalowa, z lcd, z rozladowywaniem padla ;/. Pech ;/

milo, uuu, współczuję :\ Mi np klawiatura zaczyna wariować, jakby paść miała. Coś dzisiaj plamy na słońcu albo co ;-)
Cytat
bEEf jak się kończy jeździć na rowerze to się oczy myje, bo później jak widzisz z oczów odpadają różne muchy i samoloty i się przyklejają do matówki.

GRZESIO, chyba jednak miałem muchy w nosie i to stąd wyleciała, bo na rowerze od jesieni nie jeździłem. Ale wezme sobie Twoją radę do serca. Higiena gałki ocznej to jednak podstawa ;-)
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Cytat
milo, uuu, współczuję :\ Mi np klawiatura zaczyna wariować, jakby paść miała. Coś dzisiaj plamy na słońcu albo co ;-)


najgorsze w tym wszystkim jest to ze kupilem ja za 100zl od rider_wawa, a on ma konto zaiweszone... ;/ cos czuje ze bedzie ciezko z gwarancja...
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
milo napisał/a:
najgorsze w tym wszystkim jest to ze kupilem ja za 100zl od rider_wawa, a on ma konto zaiweszone... ;/ cos czuje ze bedzie ciezko z gwarancja...

milo napisz do gościa to na pewno nie zaszkodzi miałem kiedyś podobny przypadek i sprzedawca okazał się uczciwy i wywiązał się z umowy
 

Lebiad  Dołączył: 20 Lut 2007
Ja dzisiaj pod prąd jechałem... Chyba dzien dziwny jakiś...
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
A ja się dziś spóźniłem (po części z winy jakiegoś... co remontem na głównej trasie w mieście wielki korek zrobił) na autobus do Dzierżonionowa i nie obfociłem inauguracji sezonu kolarskiego :-P
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
bEEf współczuje ciężkich przeżyć i gratuluje. Ja nabyłem w aptece gruszkę za całych złotych 4 i 50 groszy. Efekt. Matryca czysta i nawet przypadkiem zdmuchnąłem z matówki jeden paproch także został już tylko jeden. Uff SUKCES.

Mam za to inny problem, nie wiem skąd, ale mam paprochy pod górnym wyświetlaczem. Kurde niby nic, a złości i nie ma tego jak wyczyścić, bo by trzeba było chyba rozkręcić aparat. :evil:
 
gatto_nero
[Usunięty]
awakqwq napisał/a:
Ja nabyłem w aptece gruszkę za całych złotych 4 i 50 groszy.


A ja polecam dmuchanie pompką do materaca :)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Dobra, powiem to - dzisiaj przedmuchałem sobię matrycę i nic nie popsułem, a syfy zeszły. Tak, zrobiłem to mimo wszystko, niepomny doświadczeń z matówką poszedłem krok dalej :mrgreen: Na swoje usprawiedliwienie powiem, że po akcji czyszczenia matówki w barze "kanapa" matryca załapała parę nasty nasty włochatych syfków, ale szlus, koniec, nie ma ich, mogę znowu spokojnie robić zdjęcia, uff...

Składam uroczyste przyrzeczenie, że przez następny miesiąc nie będę nic w aparacie czyścił.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Próbował ktoś pierdnąć na matrycę? Czy dobre pierdnięcie usuwa paprochy?
 

davnes  Dołączył: 18 Lis 2006
matb napisał/a:
Próbował ktoś pierdnąć na matrycę? Czy dobre pierdnięcie usuwa paprochy?

zalezy co zjesz swintuchu jeden
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Kurde przepłaciłe :-P Mam w domu pompke do materaca marki Decatlon :mrgreen: Grusza to wyrzucone pieniądze :evilsmile:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
matb napisał/a:
Próbował ktoś pierdnąć na matrycę? Czy dobre pierdnięcie usuwa paprochy?
Uważaj tylko, żeby to nie był tzw. mokry bąk.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jarosławie - masz jakieś sugestie tyczące obrońcy naszej reprezentacji?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Jarosławie - masz jakieś sugestie tyczące obrońcy naszej reprezentacji?
A od kiedy to się znasz na piłce, Michale? Zawsze uważałem Cię za ignoranta w tej materii. A co do pytania, to nasz obrońca pewnie bywa mokry, wszak na codzień grywa blisko Kataru.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
No jestem w tej materii ignorantem, masz rację, a napisałem tak, bo mi wujek Czesław podpowiedział, jak mi pomagał odrabiać lekcje z Przysposobienia do życia w rodzinie.
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
Na "bąka" mozna sobie zrobić niezły filtr IR, wystarczy między dysze miotającą a szkło dać trochę ognia :-o
 
pawel85wroc  Dołączył: 04 Kwi 2007
Witam. To moj pierwszy post na tym forum. Od tygodnia jestem włascicielem dl2. Musiałem wyczyscic matryce i teraz mam to samo co beef, tylko ze moje paprochy sa mniejsze i jest ich cos koło 10. Też je tam wdmuchałem w czasie czyszczenia matrycy. Wiem ze to nie wplywa na zdjecia, ale cholernie wkurza. Może mi ktos dokadnie opisac jak sie tego pozbyc? Koniecznie musze wyjmować matówke? Troche sie boje ze to spierdziele jeszcze bardzej.
Z góry dziekuje.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach