Stich  Dołączył: 12 Sty 2007
Kolejny nowy miłośnik fotografii, wita rodzine Pentaxa.
Witam ,wszystkich od piątku jestem szczęśliwym nabywcą kasetki :-D :-D

I jestem jak najbardziej zadowolony z zakupu,a pomyśleć że gdyby nie to forum kupiłbym pewnie sonominolte alfa.

Dobra lecę w plener cykać fotki szkoda takiego pięknego dnia. 8-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Kolego Matb. Za sianie defetyzmu - zwłaszcza w ten tak piękny i wyjątkowy dzień - zostaje kolega pozbawiony kolejnego doładowania konta do tego forum, w związku z czym oficjalnie inforumuje, że dziś o północy forum przestanie ładować się w przeglądarce kolegi.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Michu, czy to dotyczy przeglądarki (i komputera), którego aktuanie używam, czy wszystkich w ogóle? Bo teraz z pracy nadaję ;-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Po prostu przyjdzie Beef z młotkiem, przecinakiem i depilatorem jajecznym i Ci nasze forum odetnie. Jeżeli będziesz utrudniał mu pracę podając, że logujesz się z różnych miejsc (praca-dom-smażalnia zupek chińskich) to po prostu odetniemy cały Wrocław. A wówczas Djack, Guerilla, Aspius czy Jn przyjdą i Ci onucami kocówę w nocy zrobią.
 

Polar  Dołączył: 12 Mar 2007
Michu co zamieniłeś się z Jarkiem Dabrowskim avatarem :lol:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Skąd taki pomysł?
<- Od zawsze miałem dokładnie taki.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Michu, przecinak to już przeszłość. Od pewnego czasu pracuję tym:

Poza tym muszę uprzedzić, że depilator jajeczny ma duży przebieg i coś zaczęło w nim szwankować. Precyzyjne dotąd urządzenie, teraz czasem potrafi się nieco zapędzić. A reklamacji od wykonanej usługi nie uwzględnia się.
 
waskiwidze  Dołączył: 22 Mar 2007
matb jak mowiles ze moge wpasc do Ciebie i ogladnac sobie k100d to mogles wspomniec jakie to Twoim zdaniem scierwo. chyba ze byla to daleko posunieta ironia.
 
pepek  Dołączył: 19 Lip 2006
bEEf napisał/a:
Od pewnego czasu pracuję tym

ściągasz długi i wyrywasz paznokcie na zlecenie jakiejś "rodziny"?
 

spox73  Dołączył: 19 Mar 2007
Przyznam się bez bicia, że też przeszedłem z Ciemnej Strony Mocy (czytaj Canon). Nie byłem wprawdzie takim desperatem żeby zdecydować się na Sony (nie mogli tego nazwać Minolta-Sony?), ale dużo nie brakowało a nabyłbym kolejnego Canona.
Coś mnie jednakowoż podkusiło (w nomenklaturze kościelnej nazywają to Palec Boży) żeby sprawdzić co porabia konkurencja. Jako że miałem pewne doświadczenie w operowaniu szkiełkami M42, szukałem puszki, która zapewni mi lepszy komfort pracy z obiektywami manualnymi. Nie narzekałem na Canona 300d. Strzeliłem nim jakieś 10k fotek i to w różnych warunkach atmosferycznych. Wytrzymał 4 miesiące na patrolach w Iraku i -20 w Polsce. Przy fotkach z M42 jednak wysiadał - wielkość wizjera wymaga wręcz sokolego wzroku i stoickiej cierpliwości, ale nie fotografa a obiektu. Mój ulubiony obiekt ma prawie 3 lata i wcale jej nie w głowie pozowanie. Dziwnym trafem (znowu chyba Palec Boży) udało mi sie go sprzedać za przyzwoite pieniądze. 30d stał się moim marzeniem. Na krótko. Polatałem po necie, poczytałem, trafiłem tutaj. I szczęka mi opadła na widok "kadyszki". Nabyłem w drodze kupna ;) za dobre pieniądze (Kocham Stany i ich podatki) i jestem baaaardzo zadowolony. Jakość zdjęć jest doskonała. Do kitowych obiektywów nie mam zastrzeżeń. Jasność i wielkość wizjera pozwala na bezproblemowe ostrzenie na manualnych szkłach. Jeśli chodzi o ergonomię uchwytu to może spokojnie konkurować z kobiecymi piersiami :lol: Jak się człowiek dorwie to nie przestanie póki bateria nie padnie...
Pozdrawiam
Wojtek
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
spox73 napisał/a:
spokojnie konkurować z kobiecymi piersiami :lol: Jak się człowiek dorwie to nie przestanie póki bateria nie padnie...


Matko! Z jakimi Ty kobietami mialeś do czynienia? Na baterie :?: :shock: :shock:
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
mygosia, ślicznie wyglądasz... :mrgreen:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Meggido napisał/a:
mygosia, ślicznie wyglądasz...


Och dziękuję. To przez tą wiosnę :oops:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
spox73 napisał/a:
Nabyłem w drodze kupna ;) za dobre pieniądze (Kocham Stany i ich podatki) i jestem baaaardzo zadowolony. Jakość zdjęć jest doskonała.
Witaj. Lejesz miód na moje serce :mrgreen: . O dziwo, coraz częściej słyszę, że jednak Kadyszka jest jednak( nawet była wypowiedź na cyberfoto uzytkownika N D200 na temat K10D w samych superlatywach) bardzo udanym korpusem.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Cytat
Och dziękuję. To przez tą wiosnę
Tobie dogrzało i się negliżujesz, a ja chyba muszę ten wątek matrymonialny zamknąć, bo się rzucą... ;-)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Cytat
Meggido napisał/a:
mygosia, ślicznie wyglądasz...


Och dziękuję. To przez tą wiosnę

A co będzie w lato :mrgreen:
 

spox73  Dołączył: 19 Mar 2007
Na akumulatorki, ale jak wymiękały to gripa podłączałem :mrgreen:
 
Stich  Dołączył: 12 Sty 2007
matb napisał/a:
kupiłeś budżetową kasetkę zamiast wypasionego SONY Alfa??? Naprawdę? I jeszcze jesteś z tego zadowolony? :shock: :?:



I to jak cholera zadowolony :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale jako że trafiają się tu ludzie całkiem zieloni i jeszcze mogą uwierzyć w poniższe,jestem zmuszony do złożenia wyjaśnień:

matb napisał/a:
Przecięż sony ma większą matrycę
To fakty i dużo większe są również szumu z tejże wypasionej 10 mln matrycy,a i czułość jest u soniaka tylko do 1600, które i tak jest bezużyteczne,patrz zdanie wyżej.

matb napisał/a:
system usuwania kurzu
Który działa dobrze tylko na papierze,ah ten nowoczesny marketing.

matb napisał/a:
większy wyświetlacz LCD
Jeżeli 2,5 cala w soniaku jest większe od 2,5 cala w Pentaxie to pewnie masz racje.

matb napisał/a:
podświetlanie górnego wyświetlacza
No jak sobie ktoś zaświeci latareczką na pokrętło ustawiania trybów,to rzeczywiście.

matb napisał/a:
dostępny grip
Coś tam do niego jest,ale ja zaprojektuje lepszy do kasetki.

matb napisał/a:
No i można go w każdym centrum handlowym kupić. A pentaxa nie :-P
To fakt jedziesz po ziemniaki i mydło a przy okazji kupujesz sonominolte.


Ale rozumiem ludzi którzy kupują Sonego,oni mówią że tam jest więcej minolty niż sonego :-D
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
waskiwidze, wpadnij, sam się przekonasz ;-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Hmmm... Ta ciągła podmiana avatarów działa mi na nerwy. Będę musiał złożyć wniosek do admina, by avatar można było zatwierdzić tylko raz, a potem na wyraźną prośbę z dwutygodniowym okresem oczekiwania.
Ludzie! Nie można Was poznać!


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach