Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
mcgyver napisał/a:
Ja wogóle nie słyszałem o przypadku coby komuś padłą migawka
Właśnie mi powoli pada w DS-ie . 4 lata i ok. 12 tys. zdjęć.
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
O, a czym się objawia "powolne padanie"?
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Mam wersje Zenit-Pentax. czasy przy których migawka sie otwiera kończą sie mniej-więcej na 1/1000. :evil:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ja mam w DL-u 15 tysięcy i nic sie nie dzieje.
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Dada napisał/a:
Mam wersje Zenit-Pentax. czasy przy których migawka sie otwiera kończą sie mniej-więcej na 1/1000. :evil:


Cała seria K, ProgramA i cała seria P też tak miały :-P
Po prostu *ist DS wrócił do korzeni.
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
Dada napisał/a:
mcgyver napisał/a:
Ja wogóle nie słyszałem o przypadku coby komuś padłą migawka
Właśnie mi powoli pada w DS-ie . 4 lata i ok. 12 tys. zdjęć.


4 lata?!

Redakcyjną (bo i nie szkoda) kadyszką w ciągu 10 dni zrobiłem 9 tyś zdjęć.

Raczej pada Ci z "przeterminowania" ;]


2 razy- przy serii zdarzyło się, że mechanizm podnoszenia lustra powiedział "nie!".
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
luhso napisał/a:
w ciągu 10 dni zrobiłem 9 tyś zdjęć

Szumna nazwa :-P
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
bEEf, :mrgreen: :-B :-B
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
mój rekord to jakieś 500 zdjęć w 16 godzin.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
luhso napisał/a:
w ciągu 10 dni zrobiłem 9 tyś
Strasznie słabo. :evilsmile: Przy teoretycznej szybkostrzelności 3 kl/sek x3600 s x24 h x 10 dni=2 592 000 klatek. Zakładając czas na wymianę kart i baterii na 50 %, to i tak powinieneś zrobić ponad milion. Pytanie, czego ? :-P
 

komtur  Dołączył: 04 Cze 2008
Hmm. Ja tam jestem zielony jak trawa na wiosnę, bo przyszedłem tu się dopiero uczyć i się nie znam może za bardzo, ale 900 fotek na dzień (i tak przez 10 dni z rzędu?) zrobiło na mnie wrażenie. Dlaczego aż tyle? Co to za temat mógł być? :shock:
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
www.luhso.com

1000 z samego TVN-u. (na portfolio kilka)

Dla gazety młodzieżowej rożne oklepane imprezy typu noc muzeów itd... Jest tego troszkę.

Dodam, że tylko tvn robiony kadyszką. Reszta- do dzisiaj powerszotem- a od jutra- nową kadyszeczką ;]
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Hmm w sobotę byłem z fotoclubem obstawiać imprezę plenerową w niemczech i przez 8h zrobiłem jakieś 650zdjęc.. o jakieś 600 za dużo ;)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
luhso, aaa, kolega profi, no to przepraszam :-B Choć nadal uważam, że 1k zdjęć dziennie to dużo. Aha, moja wypowiedź nie odnosiła się do zdjęć podanych w linku, bo teraz tak sobie myślę, że można to było tak odebrać ;-)

[ Dodano: 2008-06-09, 20:52 ]
matth, jak byłem na wycieczce w Bełchatowie, to zapełniłem dwie gigowe karty, czyli zrobiłem jakieś 180 zdjęć. Wydawało mi się, że cykam non-stop, a w drodze powrotnej, jak zatrzymaliśmy się nad jakimś jeziorkiem, to z nudów nawet szkło testowałem na jakiś dachówkach. To jest dla mnie mnóstwo zdjęć, naprawdę wielkie mnóstwo, to przecież 5 klisz z kilkugodzinnej wycieczki, wprost onanizm fotograficzny :-)

Po prostu nie mieszczą mi się w głowie pewne liczby :shock:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
bEEf napisał/a:
Po prostu nie mieszczą mi się w głowie pewne liczby
i zapewniam cie ze jestes normalny. To dzisiejsze podejscie do realizacji jest nienormalne. Moim zdaniem jak ktos robi dziennie 1000 zdjec na jeden temat to po prostu nie jest przygotowany wlasciwie do pracy. Identyczna sytuacja jest w telewizji (kazdej) gdzie do newsa robi sie 5-6 minut materialu (na 30-50 sekund !!!) nie wspomne o felietonach gdzie nieprzygotowany redaktor wymaga zrobienia nawet 40-60 minut na 4-5 minut emisyjnego materialu. COS co mozna zrobic na tasmie /dysku przy 20minutach surowki.
luhso, - witaj - w tej samej branzy pracujemy :mrgreen: - obejrzalem sobie galerie i jezeli mam byc szczery - uwazam powinienes przebrac jeszcze raz foty i postarac sie ulozyc z tego jaka historie - tak samo jak na monatzu materialu, bo w tej chwili jest to bardzo luzny zbior zdjec
(sorki ze tak szczerze i pro sto "z mostu" ale bycie "profi" niesie ze soba pewne konsekwencje :-P )
moze kiedy sie spotkamy w "terenie" ?
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
Jeżeli macie jakieś chęci do krytyki moich prac- piszcie i cholernie dużo ;].

W tej "branży" od niedawna, (mam 16 lat). Więc, dopiero zaczynam.

W terenie? Zawsze jestem dostępny- ale to może do innego działu, albo priv.
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
No to luhso - w takim wieku zostałeś uznany za profi przez Fafniaka. Moje gratulacje, chłopie! :mrgreen:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
:?: z wypowiedzi luhso, zrozumialem ze zawodowo zajmuje sie "telewizja" no ale jezeli
luhso napisał/a:
mam 16 lat
i pracuje w TVN to jest to nienormalne...no chyab ze TVN ma zamiar jeszce bardziej "przyziemic" :mrgreen: :-P
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
Nie nie panowie ;D.

W tvn-ie byłem na fotoreportażu. A fotografia to moja jedyna pasja.

Co do redakcji- to fotoreportaż robiony był z powołania redakcji młodzieżowo-szkolnej gazety.
 
mazi  Dołączył: 12 Lut 2008
dsk napisał/a:
No to luhso - w takim wieku zostałeś uznany za profi przez Fafniaka. Moje gratulacje, chłopie! :mrgreen:



:lol:
wiele zainteresowań... wiecznie zbyt mało czasu...
kx0d : grip : 28 f1.8 : f50 f1.7 : 135 f2.8 : 24-70 f2.8 EX : 80-200 : m48 : sb-26

agresywnej moderacji mówię stanowcze NIE !


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach