rusek  Dołączył: 02 Kwi 2007
proponuje zalozyc kosciol wyznawcow pentaxa
bedziemy odprawiac msze! i co najwazniejsze
zbierac datki do wyznawcow! :))

NAZWA KOSCIOLA: PENTAKSOLODZY

p.s drogi adminie nie kasuj PROSZE moich postow
bo to wyglada na cenzurke :*...:P
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jeżeli posty nie są zgodne z różnymi (pożytecznymi, czy też pożądanymi) zasadami, to powinny być kasowane. Admini mają błogosławieństwo i jak się okazuje, korzystaja z niego.
 

rusek  Dołączył: 02 Kwi 2007
zorzyk napisał/a:
Jeżeli posty nie są zgodne z różnymi (pożytecznymi, czy też pożądanymi) zasadami, to powinny być kasowane. Admini mają błogosławieństwo i jak się okazuje, korzystaja z niego.


na szczescie dla nich okazalo sie to tylko raz :P

:)))
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
zorzyk napisał/a:
There are no known knowns. There are things we know we know. We also know there are known unknowns. That is to say we know there are some things we do not know. But there are also unknown unknowns, the ones we don't know we don't know.
fajne :-)
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
rusek napisał/a:
proponuje zalozyc kosciol wyznawcow pentaxa
bedziemy odprawiac msze! i co najwazniejsze
zbierac datki do wyznawcow! :))

NAZWA KOSCIOLA: PENTAKSOLODZY


możemy prowadzić nieopodatkowaną działalność :D
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Odloty, odloty :shock: :lol: - GRATULUJE i ciesze sie, ze Ty sie cieszysz... :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
symbolem będzie oko w pryzmacie. Rytuałem - ofiarowanie limiteda. Znajdą się też męczennicy: ludzie, którym jednego "hota"zamieniono w serwisie na 3 "deady", ale nie wyrzekli się Penta-Pana, błogosławieni cisi walczący mozolnie z blaszkami w przejściówkach, bezinteresowni tropiciele szumów, garbaci od dźwigania teleobiektywów oraz cała grupa wiernych wyznawców starego testamentu czyli historii o cudownych analogach. ;-)
 

rusek  Dołączył: 02 Kwi 2007
cypis napisał/a:
symbolem będzie oko w pryzmacie. Rytuałem - ofiarowanie limiteda. Znajdą się też męczennicy: ludzie, którym jednego "hota"zamieniono w serwisie na 3 "deady", ale nie wyrzekli się Penta-Pana, błogosławieni cisi walczący mozolnie z blaszkami w przejściówkach, bezinteresowni tropiciele szumów, garbaci od dźwigania teleobiektywów oraz cała grupa wiernych wyznawców starego testamentu czyli historii o cudownych analogach. ;-)


mysle ze tom cruise moglby do naszego kosciola przystapic?
a to juz niezle - mielisbysmy chody!
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Bronek napisał/a:
zorzyk napisał/a:
There are no known knowns. There are things we know we know. We also know there are known unknowns. That is to say we know there are some things we do not know. But there are also unknown unknowns, the ones we don't know we don't know.
fajne :-)

Dzięki, Bronek :mrgreen: Nieźle zakręcone! Znalazłem to na stronie takiej opensorsowej dystrybucji linuksa Smoothwall . Musiałem pozbyć się kilku słów, żeby weszło w stopkę 8-)
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Re: Moje przygody z K10D. Tylko dla dorosłych.
Tomaszttr napisał/a:
... nie wspominając o ceremonii rozpakowywania odbywającej się w domu.

.. ee tam, ja swoja kasetke rozpakowywalem na przednim siedzeniu samochodu pod hurtownia Aster Foto ;)

Spinner napisał/a:
Odloty, odloty :shock: :lol: - GRATULUJE

tak, my tu gadu gadu a u wujka Spinnera niepostrzezenie w stopce
"K10D+..."
Gratulacje ;)

Grzesiek
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Aspius napisał/a:
u wujka Spinnera niepostrzezenie w stopce
"K10D+..."
Ja to zaraz wczoraj zuważyłem, ale było takim cichcem, że już nie wiedziałem, czy nie wcześniej. Dlatego nic n ie pisałem, żeby się nie wygłupić.
Ale dzisiaj Spinner, pozdrawiam Cię tradycyjnym staropolskim I Hate You! :-) i życzę by Cię mory po nocach nie męczyły.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Spinner w stopce to chyba od miesiąca już ma. Tylko chłopak skromny jest, to się nie chełpi.A mógłby słówko skrobnąć, jak jego zdaniem sprawuje się ta puszka - w końcu z nas wszystkich przeszedł chyba przez największą ilość DSLRów wszelkiej maści.
 

Alfx  Dołączył: 25 Sty 2007
Fakt, jakiś czas już widzialną jest ta kadyszka u Spinnera :-) Nie chwali się, bo skromny chopok jest ;-)
Być może ze względu na idealne funkcjonowanie puchy nie chce nas denerwować i niepotrzebnie wzbudzać frustracje ;-)

Pozdrawiam :-) :-B
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Michu napisał/a:
Spinner w stopce to chyba od miesiąca już ma.

.. kurcze widocznie za rzadko czytam stopke Spinnera... obiecuje sie poprawic na przyszlosc;)
Grzesiek

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach